Bez kategorii
Like

Tego o Gmyzie nie wiedziałem… Ciąg dalszy.

07/11/2012
333 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Wczorajsza notatka o tym, że Cezary Gmyz jest aktywnym lutrzykiem, przysporzyła mi sporo wrogów. Ale to nie wszystko! Na czym polegają jego układy z Niemcami?

0


Wczorajsza notatka o tym, że Cezary Gmyz jest aktywnym lutrzykiem, przysporzyła mi sporo wrogów, o czym najlepiej świadczy rozdęta skrzynka pocztowa i parę głuchych telefonów. Cóż, taki rozwój wypadków był łatwy do przewidzenia. Zaskoczyło mnie natomiast to, że wielu z nas NIE CHCE NIC WIEDZIEĆ O TYCH, KTÓRZY SĄ SZAFARZAMI DOCIERAJĄCYCH DO NAS INFORMACJI, czyli o dziennikarzach. Jednym się ufa, innym nie. Ot tak, po prostu.

Dziś jeszcze raz o Gmyzie z Wikipedii. Tym razem ciekawostka, że ten nowy narodowy bohater  "jest wiceprezesem fundacji Medientandem, zajmującej się polsko-niemiecką współpracą dziennikarską". Co prawda informacja to nie do końca ścisła, bo fundacja jest w stanie likwidacji, ale jej ścisła współpraca (finansowanie) z Fundacją Adenauera chluby nie przynosi ("Człowiek jest dla nas źródłem sprawiedliwości społecznej, liberalnej demokracji i zrównoważonego rozwoju"). Gdyby Gmyz szefował fundacji polsko-rosyjskiej, już zostałby odsądzony od czci i wiary przez elektorat Prawa i Sprawiedliwości. A że niemieckiej? Wszak sąsiedzi zza Odry dobrze nam życzą.  Dopiero pół Polski wykupili.

Ktoś nas na tę wiedzę znieczula? Dziennikarze? Którzy?

Dociekliwym polecam stronę ambasady niemieckiej w Warszawie: http://www.warschau.diplo.de/Vertretung/warschau/pl/07/DAAD__Alumni.html

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Krzysztof Zagozda

Krzysztof Zagozda, Przewodniczacy Blekitnej Polski

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758