Artykuły redakcyjne
Like

Taniec kretynów na szkle

02/03/2014
2612 Wyświetlenia
43 Komentarze
2 minut czytania
Taniec kretynów na szkle

A tańczą Bronisław Komorowski, Donald Tusk i Radosław Sikorski.  Przez chwilę szukałem adekwatnej inwektywy pod adresem wyżej wymienionych; i nie znalazłem. Nazwanie tego trio kretynami, prawdopodobnie ubliża prawdziwym kretynom. Ale cóż, język polski ciągle pozostaje ubogi w soczyste „epitety”. A szkoda.

W chwili, gdy Rada Federacji Rosyjskiej jednogłośnie przyznała Putinowi prawo do interwencji zbrojnej na Ukrainie nawet inni polscy kretyni i pożyteczni idioci, pomijając zdrajców i kolaborantów, mieli szanse zrozumieć na czym tak naprawdę polega klęska polityki wschodniej, zadekretowanej przez Bronisława, Donalda i Radosława, pensjonariuszy domu dla kretynów z miejscowości Platforma Obywatelska. Tę placówkę należałoby otoczyć zasiekami z drutu kolczastego i uznać za teren nieodwracalnie zapowietrzony. Natomiast wobec wszystkich pacjentów zastosować zapomnianą już trochę lobotomię. Bo zaraza, jak sama nazwa wskazuje jest zaraźliwa.

0


 

Jeszcze przedwczoraj koledzy kretynów, rozsiani po całej Polsce, nie tylko w mediach, próbowali mi wmówić, że Rosji nie może zależeć na interwencji zbrojnej na Ukrainie. Rosja słaba, wojsko Federacji Rosyjskiej zdemoralizowane i woli pić wódkę, kudy Rosjanom do zaborczych myśli. Putin nie jest samobójcą!

W tym samym czasie jeden z wyżej wymienionych kretynów, w imieniu swoich kolegów, próbował paktować z przedstawicielem Putina w obecności Janukowycza. Krótkie majtki i do piaskownicy pętaku… Nobla pokojowego ci się zachciało? Wypierdalaj, to ci właśnie powiedział Władimir Władimirowicz. I ja ci też to mówię, gnoju,  i w tej jednej kwestii zgadzam się z Putinem.

Nic was kutasy nie nauczyło: ani 1920, ani 17 września, ani Jałta, ani Czeczenia, ani Gruzja, ani Smoleńsk, ani Litwinienko i mogę tak wymieniać właściwie w nieskończoność. Paktować z diabłem wam się zachciało, kurwa wasza mać i dziadek z Wehrmachtu.

Już teraz wszyscy pijemy to piwo, coście je naważyli. Tylko, że kufel trzyma Władimir i wlewa nam to piwo prosto do gardła. Za chwilę zamiast piwa zacznie lać szczyny… Utopić można się w wodzie, ale także w szambie. Efekt niby ten sam, ale estetyka jednak odmienna. A bolszewicka estetyka zawsze rządziła się swoimi prawami. I tego także nie zrozumieliście!

I na koniec apel do kretynów. Niech was piekło pochłonie!

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

43 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816