HYDE PARK
Like

Tajemniczy ksiądz czy Anioł Stróż. Cudowne ocalenie

11/08/2013
977 Wyświetlenia
4 Komentarze
3 minut czytania
Tajemniczy ksiądz czy Anioł Stróż. Cudowne ocalenie

Pojawił się nagle i znikąd. Uratował życie dziewczynie z wypadku samochodowego. Potem tak samo tajemniczo zniknął. Świadkowie ledwie mogą odtworzyć jego pamięciowy portret. Z pewnością wyglądał jak katolicki ksiądz.

0


 

Prawdopodobnie pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Z Mercedesa – kabriolet  którym jechała Katie Lentz została jedynie kupa złomu. Złomu to niedokladnie powiedziane bowiem niemiecka fabryka użyła do konstrukcji auta tak dobrych materiałow że ekipy ratownicze nie mogły sobie poradzić z wyjęciem rannej Katie ze złomowiska. Pogięte blachy nasuniete po uderzeniu jedna na drugą były jeszcze bardziej trudne do cięcia. Auto było starszej produkcji mimo to ratownicy stwierdzili że jakość blach byla lepsza niz w samochodch obecnie produkowanych.

Emergency workers desperately try to save Katie Lentz, 19, who was trapped in her car for nearly an hour before an apparent miracle was performed by a mystery priest.

Z upływem czasu malały szanse na uratowanie życia rannej. Oznaki życia rannej Katie  stawały się coraz slabsze. Po godzinie akcji ratunkowej pozostała już tylko modlitwa. Dziewczyna poprosiła ratownikow aby pomodlili sie razem z nią.

I wówczas nagle, z nikąd , pojawił się katolicki ksiądz. Z nikąd bowiem teren w okręgu pół kilometra od miejsca wypadku został zablokowany ze wzgledu na akcję ratunkowa. Nikt tam nie mógl wejść czy wjechać.

Empty Stretch: The road was closed for a quarter of a mile either side of the crash and there were no bystanders

Ksiądz dołączył sie do modlitwy i użył olejku do namaszczenia. Wówczas na miejscy wypadku zapanowal niesamowity spokój.

Ale to dopiero pczątek cudownego zdarzenia. Strażcy, których sprzęt już praktycznie nie dawal sobie rady z materiałem samochodu który więził ranną , sprzęt ktory przed pojawieniem sie księdza zawodził, nagle stał się znowu sprawny.

Słowa , rozmowy uczestników dlaej były spokojne i łagodne a sprzęt nagle stał sie niezwykle skuteczny. Pojawila się też dodatkowa ekipa ratownicza z  sąsiedniej okolicy ze sprzetem do cięcia metalu..

 

Video:

https://youtube.com/watch?v=picG1gHGgGE%2526hl%3Den%2526fs%3D1%2526rel%3D0

 

Katie Lenz została uratowana. Ale człowiek dzieki ktoremu wszystko sie zmieniło tak jak sie pojawil tak zniknał. Nikt nie zdążył mu podziekować. Jest teraz posukiwany ale nie jako sprawca katastrofy ale jako sprawca cudu.

Dziewczyna odzyskuje siły w szpitalu gdzie dowieziono ja helikopterem.. Miała polamane nogi i żebra. Wszyscy uważają że jej stan byłby gorszy gdyby nie tajemniczy człowiek na autostradzie.

Emergency workers struggled to free Lenz, but the Mercedes' metal frame kept dulling their tools.    Lentz was airlifted to Blessing Hospital, where she was upgraded to serious condition after undergoing a series of surgeries.

” Ktokolwiek to był czy zwykły ksiądz jak anioł czy anioł stroz ktory pojawił sie pod postacia księdza ” mówi do swoich przyjaciół Katie Lenz  ” był prawdziwym aniołem dla mnie i dla wszystkich”.

Tu jeszcze jedna relacja szefa miejscowej strazy pożarnej i przyjacióła rannej. Na filmie widać że w okolicy miejsca wypadku w otwrtej przestrzeni powinno być każdego widać.

Video  :

https://youtube.com/watch?v=neoqwJVPj74%2526hl%3Den%2526fs%3D1%2526rel%3D0

 

Policja ujęla sprawcę ktory uciekl z miejsca wypadku.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

4 komentarz

  1. Pingback: Cudowne ocalenie – Tajemniczy ksiądz czy Anioł Stróż ? | forumdlazycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816