Bez kategorii
Like

Szymborski szczeka a Szymowski warczy , czy odwrotnie , a może jeszcze coś innego

25/04/2012
272 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Trwa zwarcie panów Szymkowskiego i Szymborskiego. W tym sporze wydaje się , że Jan Piński trzyma stronę autora książki. Pytanie zasadnicze brzmi , gdzie jest prawda i kto ma rację? Co o tej przepychance może myśleć potencjalny czytelnik.

0


 

Książka „ Agenci SB kontra Jan Paweł II” sprokurowała sytuacje ,że dwaj panowie S , Szymborski i Szymowski wzięli się za bary. Szymborski pisze wPolityce „ Książka jest kompromitacją jej autora, którego nie usprawiedliwia nawet młody wiek i takież doświadczenie”.

Na co Szymowski  na blogu Jana Pińskiego  za pośrednictwem nE w  odpowiada Tomaszowi Szymborskiemu „ Moim zdaniem chodzi o frustrację Szymborskiego i zawiść, że mnie się coś udaje”.

Między oboma panami jest czytelnik , który nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi. Chociaż wydaję się że Szymborski wydaje się bardziej wiarygodny cytując wypowiedzi niektórych osób , cytuje niektóre passusy z polemiki.

Natomiast  Szymowski pisze bardziej beletrystycznie nie przytaczając takich faktów jak Szymborski. Pozostaje pytanie o co w tym wszystkim chodzi i gdzie jest miejsce dla potencjalnego czytelnika. Najważniejsze pytanie brzmi , kto ma rację?

 

http://wpolityce.pl/artykuly/27353-szymborski-odpowiada-szymowskiemu-dobrze-jest-stosowac-sowiecka-zasade-dowieriaj-no-prowieriaj

http://janpinski.nowyekran.pl/post/60329,szymowski-odpowiada-szymborskiemu-ujadanie-frustrata

 

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758