POLSKA
Like

Szybko, łatwo i przyjemnie w III RP

06/08/2016
1032 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

W ramach coraz powszechniejszych obecnie rozważań socjologicznych odnoszących się do lawinowych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w Europie i basenie śródziemnomorskim, ciekawy przyczynek stanowi artykuł Bojana Trajczowskiego[i] o sytuacji w Bułgarii.  Autor opisuje pokrótce proces rozsypywania się państwa, a właściwie konsorcjum mafijnego, jakie ono de facto stanowi (cytuję):   „Od 1989 roku państwo bułgarskie ulega postępującej, systematycznej dezintegracji. Wielu krytycznie myślących analityków określa — niestety nader słusznie — dzisiejszą Bułgarię jako „terytorium o przygasających funkcjach państwowych i społecznych”. Sformułowanie to weszło już do powszechnego obiegu jako swoisty dekadencki idiom.”   Nie inaczej ma się sprawa z innymi wschodnioeuropejskimi koloniami unijnymi, a na obecnym etapie już nawet z samym jądrem Unii Europejskiej.   Terroryzm stymulowany przez amerykańskie i izraelskie służby specjalne destabilizuje te społeczeństwa, przygotowując […]

0


W ramach coraz powszechniejszych obecnie rozważań socjologicznych odnoszących się do lawinowych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w Europie i basenie śródziemnomorskim, ciekawy przyczynek stanowi artykuł Bojana Trajczowskiego[i] o sytuacji w Bułgarii.  Autor opisuje pokrótce proces rozsypywania się państwa, a właściwie konsorcjum mafijnego, jakie ono de facto stanowi (cytuję):

 

Od 1989 roku państwo bułgarskie ulega postępującej, systematycznej dezintegracji. Wielu krytycznie myślących analityków określa — niestety nader słusznie — dzisiejszą Bułgarię jako terytorium o przygasających funkcjach państwowych i społecznych”. Sformułowanie to weszło już do powszechnego obiegu jako swoisty dekadencki idiom.

 

Nie inaczej ma się sprawa z innymi wschodnioeuropejskimi koloniami unijnymi, a na obecnym etapie już nawet z samym jądrem Unii Europejskiej.

 

Terroryzm stymulowany przez amerykańskie i izraelskie służby specjalne destabilizuje te społeczeństwa, przygotowując podłoże pod wojnę domową pomiędzy muzułmanami i rdzennymi mieszkańcami.. Do aktywizacji islamskich psychopatów używane są wyrafinowane metody, takie jak leki psychotropowe, hipnoza na odległość, stymulacja na drodze internetowej, itp.  Materiał dowodowy dokumentujący wydarzenia dostarczany jest potem przez agentów, tak jak to było w przypadku Nicei i Monachium, gdzie nagranie filmowe przedstawił ten sam izraelski agent, „przypadkowo” znajdujący się w miejscach tych zajść.

 

Pomimo, że ataki te mają miejsce na obszarze zachodnim Unii, to wbrew pozorom ich ofiarami w znacznym stopniu stają się osoby pochodzące z obszaru postkomunistycznego.  W Nicei ofiary nadreprezentowane były przez Słowianki, w tym dwie Polski z III RP.

 

Śmiertelny atak maczetą muzułmańskiego szaleńca w niemieckim miasteczku Reutlingen skierowany był przeciw polskiej patriotce, którą  zamordował  z zazdrości o jej opiekuna i ojca jej  dziecka, z którym była w ciąży.  Brytyjski DailyMail prezentuje obszerny artykuł na temat burzliwego życia Jolanty[ii].

 

 

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/07/28/16/36A105D600000578-3712981-Hard_working_Following_her_divorce_from_Mr_Kijak_she_went_to_Reu-a-101_1469719854354.jpg

 

 

Jeszcze trudniejszy jest los milionów słowiańskich patriotek na obszarze bliskiego wschodu.  Ostatnio media przyniosły informację[iii] o Rosjance, która pragnąc uchronić swe dzieci od wybuchu szrapnela wystrzelonego przez wspieranych przez Zachód umiarkowanych terrorystów, straciła rękę i nogę.

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.rt.com/news/354627-woman-shields-children-syria/video/” frameborder=”0″ allowfullscreen/></iframe>

Powinno się rozpowszechniać tego typu informacje wśród polskich patriotek, by zrozumiały, wbrew temu czego uczą je koszerne media, że patriotyzm nie zawsze popłaca.  Z drugiej strony, nie można wykluczyć takiego scenariusza, że setki tysięcy naszych patriotek  będzie zmuszone szukać w III RP schronienia wraz ze swymi muzułmańskimi rodzinami.  Nie potrzeba dywagować, co by to oznaczało dla już prawie opustoszałego kraju.

 

Niedawno agencje rozpowszechniły informacje[iv] o fałszowaniu rzez Ukrainę danych na temat spadku liczby ludności tego kraju w pierwszej połowie bieżącego roku.  No cóż, nie ma w tym nic nowego.  W przeszłości za przykład stopniowania przymiotników służyło następujące trio: „chory, choszy, trup.”  Natomiast dziś aktualne jest: „konfabulacja, kłamstwo, statystyka”.

 

Przy czym „statystyka” jest tak powszechna, że poznawanie rzeczywistości może odbywać się jedynie na  podstawie własnej autopsji.

 

III RP wyludnia się w dramatycznym tempie. Teraz pustkami świeci już nie tylko prowincja, ale także duże aglomeracje.  Przylatując z zachodnich, tętniących życiem metropolii, rzuca się w oczy wyludnienie naszego kraju.   Przy czym, proporcjonalnie, w lawinowym tempie,  przybywa obcokrajowców.  Największą grupę stanowią Ukraińcy, którzy mniejszymi wymaganiami płacowymi, wypierają Polaków ze stanowisk pracy, których to i tak jest coraz mniej.  Druga grupa, to kolorowi uchodźcy w asyście polskich patriotek.

 

Po wprowadzeniu sankcji gospodarczych przeciw Rosji, upadkowi uległa ostatnia duża gałąź gospodarki, jaką był przemysł rolno-spożywczy.  Teraz III RP to monokultura, którą trafnie zilustrował polski artysta (patrz załączone zdjęcie dzbana).

http://mm.salon24.pl/du/pa/dupapieniezna-c7d70310406d846f7d,2,0.jpg

 

Tak, gospodarka III RP opiera się już wyłącznie na polskich patriotkach, które są źródłem skromnych dochodów państwa i ludności.  Jednak w momencie, kiedy zaczynamy przyjmować drogich muzułmańskich gości, już na naszym terytorium, automatycznie angażując w ich opiekę nasze patriotki, to nie tylko zmuszeni będziemy ich utrzymywać, ale i dofinansowywać jakoś ich opiekunki.  Na dochody, nawet najmniejsze,  nie będzie już można liczyć. I co wtedy?  Nie martwmy się!  Nasze patriotyczne elity szykują już wojnę z nuklearną potęgą ze wschodu, więc zapewne problem rozwiąże się łatwo i szybko.  Tylko czy przyjemnie?

 

 

 

[i] http://pl.sputniknews.com/opinie/20160803/3620989/Warszawa-Sofia-Slon-a-sprawa-polska.html

 

[ii] http://www.dailymail.co.uk/news/article-3712981/Ex-husband-pregnant-Polish-woman-45-hacked-death-machete-Syrian-refugee-love-demands-gets-DEATH-PENALTY.html

[iii] https://www.rt.com/news/354627-woman-shields-children-syria/

 

[iv] http://pl.sputniknews.com/swiat/20160805/3637861/ukraina-statystyka-ludnosc.html

 

0

dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758