POLSKA
Like

Szogun Onetu, czyli jak PO broni koryta

19/06/2015
1248 Wyświetlenia
1 Komentarze
12 minut czytania
Szogun Onetu, czyli jak  PO broni koryta

„Taśmy prawdy” opublikowane dzięki tygodnikowi WPROST ukazały prawdziwą twarz ludzi należących do rządzącej koalicji. Kolejny brutalny atak, wymierzony m.in. w prezydenta – elekta, ma na celu przesłonięcie wina i ośmiorniczek, spożywanych na koszt podatnika.

A przede wszystkim traktowania sprawowanej władzy jako geszeftu, mającego urządzić ich na całe życie

0


Tym razem atak przybrał twarz niejakiego Krzysztofa Niewiarowskiego, rzekomo pochodzącego z Bielska – Białej blogera. Zapewne przez przypadek „bloger” ów rozpoczął swoją działalność 5 maja 2015 roku wpisem atakującym Andrzeja Dudę.
Wcześniej nikt nie słyszał nawet o jego istnieniu, ba nikt o takim imieniu i nazwisku nie jest znany w firmach motoryzacyjnych znajdujących się na terenie Bielska-Białej, gdzie „bloger” rzekomo pracuje w pocie czoła, przy okazji publikując wpisy na Onecie czasem dwa razy dziennie.

hater-hejter

Oto jego wpisy:

5 maja:

Dlaczego NIE dla Andrzeja Dudy.

… jaki faktycznie jest Andrzej Duda, którego jedynie można określić mianem, polityk bez twarzy i kręgosłupa moralnego oraz zasad.

6 maja:

Debata politycznych populistów.

Co można sądzić o kandydatach po wygłaszanych banałach, bełkotliwego ślinotoku, w którym nie było nic sensownego czy konkretnego, brak merytorycznych konkretów, to była totalna kpina wręcz polityczna błazenada przypominająca polityczny chocholi taniec politycznych miernot.
6 maja (drugi wpis): Kosztowny populizm A. Dudy za 45 mld.
Jednak wszystko na to wskazuje, że A.Duda oraz jego sztab wyborczy doskonale sobie zadaje sprawę z faktu, że wszystko co mówi i obiecuje A.Duda to fałsz, obłuda, cynizm, przemyślana perfidia, której celem jest wygrać wybory za pomocą kłamstwa i podłego oszustwa.
8 maja:

B. Komorowski, chłopiec do bicia PiS.

PiS taktyka jest prosta, szkalować w oczach Polaków B.Komorowskiego pomówieniem lub sugestywnym kłamstwem, w przypadku udowodnienia kłamstwa, udawać jak zwykle pokrzywdzone niewiniątko, ofiarę nagonki lub nawet represji.
8 maja (drugi wpis):

Paweł Kukiz – polityczny pozer udający ideowca-rewolucjonistę.

Tak na prawdę Kukiz to jedynie żałosny pozer kreujący się na ideowca-rewolucjonistę, który to chce uwolnić uciemiężony naród Polski spod jarzma klanów politycznych, którym 20 lat kadził i nadskakiwał. Rewolucyjne hasła głoszone przez Kukiza, to nic innego jak tylko chwytliwa populistyczna i tania demagogia będąca propagandowa papką głoszonych pustych sloganów, obliczona na chwytliwość hasełek dla ucha. Ideologia Kukiza oparta jest na wierutnym kłamstwie mającym mieć znamiona walki z systemem, bo tak faktycznie Kukiz to był zwykły polityczny lizus, który każdej dosłownie władzy bez względu na polityczną opcję, wchodził w cztery litery bez wazeliny.

11 maja:

Wg PiS ” Paweł Kukiz jako użyteczny idiota Tuska”.

Tak jak Palikot, Kukiz także za pomocą populistycznej demagogii, chwytliwych hasełek bez pokrycia, bicia nieustannie piany, kreowania się na rewolucjonistę, a faktycznie to zwykłe pozerstwo pod publiczkę, uzyskał wysokie poparcie.
13 maja:

Czy Kukiz doprowadzi do rozlewu krwi Polaków?

Tu się jawi PRAWDZIWY obraz Pawła Kukiza : kompletny nieuk (…).
14 maja:

„Duda-pomoc” – cyniczna gra ludzkimi dramatami przez A.Dudę.

Nie wiem jakim trzeba być perfidnym, cynicznym oraz pozbawionym ludzkich zachowań osobnikiem, aby grać ludzkimi dramatami i wykorzystywać politycznie czyjeś nieszczęście.
15 maja:

Duda – populista pokroju Kukiza.

Jednak większym szokiem było akcentowanie katolickich korzeni Polski : „… że jesteśmy krajem chrześcijańskim i to właśnie na religii w dużej mierze opiera się nasza świadomość narodowa i kultura”. Zacietrzewienie Dudy jako kato-radykła można porównać do działań hiszpańskich konkwistadorów, którzy ogniem i mieczem głosili „słowo Boże ” pośród Indian.
16 maja:

Krzyż – symbol zniewolenia Polski.

Była swastyka, był sierp i młot, a obecnie symbolem zniewolenia narodu Polskiego stał się Krzyż.
16 maja (drugi wpis):

Andrzej Duda – kreator kłamstwa, patron manipulacji.

Andrzej Duda jako wierny uczeń J.Kaczyńskiego, osiągnął mistrzostwo w politycznej grze cynizmem, hipokryzją oraz populistyczną demagogią.
17 maja:

JOW-y wg A.Dudy, czyli Jak Oszukać Wyborców.

Tak szczerze to wolę chodzącego po krzesłach Komorowskiego, który jest zrównoważony, przewidywalny, spokojny, opanowany i wali gafy jak najęty od Dudy, który pokazał swój cynizm i hipokryzję oraz brak ustabilizowanych poglądów.
17 maja (drugi wpis):

Debata – Komorowski nokautuje Dudę.

Przecież jest wiadomym, że Duda zmienia poglądy w zależności do kogo i gdzie przemawia, taka typowa polityczna chorągiewka bez własnych i stałych poglądów, które Duda powinien bronić i być im wierny. Właśnie wierność własnym poglądom nie świadczy o fanatyzmie tylko o stabilnych poglądach, których nie zmienia się w zależności od potrzeb, czy określonej sytuacji, lub dla uzyskania doraźnych potrzeb politycznych.
Komorowski pokazał charakter i waleczność.
Takiego chcę widzieć Komorowskiego – nie dającego się zbijać z pantałyku byle jakim kłamstwem, czy bezpodstawnym oskarżeniem, pełnego werwy, energii, walecznego i stanowczo broniącego swojego własnego zdania za pomocą argumentów i kontrargumentów.

dadfb341f636750ba3c64298f6b0129706bb3619

..

.
Im bliżej drugiej tury wyborów, tym ostrzej:
18 maja:

A.Duda przeprosi górników i rolników za kłamstwa?

21 maja:

Duda jak Kaczyński „Kłamstwem wygrać wybory”

22 maja:

Dlaczego NIE zagłosuję na A.Dudę – fakty.

Andrzej Duda to polityk bez twarzy, kręgosłupa moralnego oraz zmieniający poglądy w zależności do kogo przemawia i gdzie przemawia.
23 maja:

Idziemy na wybory, żeby ratować Polskę!!!

24 maja:

Cynizm, zakłamanie, obłuda papieża Franciszka

25 maja:

Polacy kupili KŁAMSTWA Andrzeja Dudy.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie ma najmniejszych wątpliwości, że prezydentura A.Dudy będzie powtórką groteski i farsy jaką była prezydentura Lecha Kaczyńskiego.

o-o-taki-mocny-w-gebie-pewnie-hejter-pl-ffffff

….


Bloger polityczny, najwyraźniej owładnięty jedynym celem, jakim jest ocalenie dla PO przynajmniej kawałka koryta, posuwa się w swoich insynuacjach coraz dalej.
27 maja informuje, że PIS wyhodował fanatycznego katotaliba.
Dzień później obraża wyborców, którzy głosowali w pierwszej turze na P. Kukiza stwierdzając:

Elektorat smarkaczy Kukiza wybrał PiS prezydenta A. Dudę.

30 maja dopuszcza się obrazy prezydenta-elekta:

A.Duda ma faktycznie coś z młota… pneumatycznego.

31 maja z kolei dostaje się Kukizowi (czyżby dlatego, że wg sondaży PO spadło na trzecie miejsce w rankingu popularności?), który wg „blogera” jest cynicznym narcyzem, przeżartym do szpiku kości chamstwem i prymitywizmem, by dzień później określić go mianem politycznego menela.
3 czerwca informuje, że Kukiz sprzedał swoją ideowość za koryto.
5 czerwca – Beata Szydło z kolei to ignorant i nieuk, Andrzej Duda zaś jest „prezydentem RP” chodzącym na smyczy biskupów.
10 czerwca – Kukiz nazwany jest kryptokomuchem.
17 czerwca – Beata Szydło to skompromitowana „ekonomistka”.


Wczoraj „Niewiaromski” już zupełnie oficjalnie oskarżył Andrzeja Dudę o zagarnięcie mienia.
Jeśli ktoś już zapomniał, to przypominam, że w 2011 roku o 6 rano do twórcy portalu Antykomor.pl wtargnęli panowie w kominiarkach, choć żarty tam prezentowane były wręcz finezyjnie niewinne w porównaniu z tonem broniącego koryta „Niewiaromskiego”.
Co prawda jego bucowate hejtowanie przyczyniło się w wyborach prezydenckich do porażki już przygotowanego na kolejną kadencję Komorowskiego.
Jednak demokratyczne wybory obowiązują wszystkich .
Kto kryje się za „Niewiaromskim”?

Warszawa, 18.08.2011. Wice marsza³ek sejmu Stefan Niesio³owski w sali plenarnej przed rozpoczêciem dwudniowego posiedzenia Sejmu, 18 bm. w Warszawie. (obm) PAP/Jacek Turczyk

Warszawa, 18.08.2011. Wice marsza³ek sejmu Stefan Niesio³owski w sali plenarnej przed rozpoczêciem dwudniowego posiedzenia Sejmu, 18 bm. w Warszawie. (obm) PAP/Jacek Turczyk

Sądząc tylko po cytowanych fragmentach można by wskazać na Niesioła. To zupełnie w stylu specjalisty od owadów. Ale on, choć to dziadyga plująca wokół jadem jak mało kto, aż tak na Kościół nie jest zacietrzewiony. Więc może Armand Ryfiński, który nagle przycichł na swoim blogu, a za obietnicę wystawienia na liście wyborczej PO byłby gotowy na wiele rzeczy?

maxresdefault

Równie dobrze może to być senator Libicki, tchórzliwie blokujący komentarze pod swoim blogiem, słynny z tego, że zionie miłością przy lada okazji?

senator-milioner-szydzi-z-emerytow_22802586

Szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi, choć wszyscy trzej posiadają predyspozycje zarówno moralne, jak i intelektualne, aby być „Niewiarowskim”.
Istotne jest to, że Onet.pl z portalu coraz wyraźniej staje się szambem.
Czyżby dlatego, że w przypadku wygrania PiS Newsweek będzie odcięty od publicznych pieniędzy, co od razu znajdzie przełożenie na zarobki tam zatrudnionych?
Wszak wydawcą Newsweeka jest Ringier Axel Springer Polska, mający 75% udziałów w Onecie. Pozostałe 25% należą z kolei do innego państwowego utrzymanka – do TVN.
Oto tajemnica istnienia „Niewiarowskiego” i cytowania na Onecie należących do Springera tytułów.
Biznes is biznes, kameraden!
Ale sądzę, że sytuacja dojrzała już do tego, aby portal, promujący bezprzykładne hejtowanie w celu utrzymania u żłobu skompromitowanych PO-lityków, wreszcie poniósł odpowiedzialność za treści, jakie zamieszcza.
Sezon polowania na Lisa musi być wreszcie otwarty.

lis-rudy-vulpes-vulpes-lis-317092-large

19.06 2015

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758