BIZNES
Like

Szkodliwe szczepionki HPV

19/07/2013
444 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Szkodliwe szczepionki HPV

Rząd Japonii ostatnio wycofał poparcie dla szczepionek HPV (na brodawczaka), kiedy okazało się, że ponad połowa z 3.28 milinów dziewcząt i młodych kobiet w Japonii zaszczepionych szczepionkami Gardasil lub Cervarix miała poważne powikłania poszczepienne.
W USA do rządowej bazy danych VAERS zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych. Te liczby trzeba pomnożyć przez 20 do 50, żeby otrzymać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych powikłań (bo zgłaszanych jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań). Tzn. te szczepionki mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w USA.Poniższe tabelki z VAERS pokazują rodzaje zgłoszonych powikłań poszczepiennych. Warto zwrócić uwagę na patologiczne rozmazy cytologiczne, dysplazje komórek szyjki macicy i raka szyjki macicy (zaznaczone w tabelce na czerwono; te liczby też trzeba pomnożyć przez 20 lub 50). A więc te szczepionki, nie tylko nie chronią przed rakiem szyjki macicy, ale wręcz go wywołują. Jest to szczególnie znamienne, ponieważ ten typ raka naturalnie prawie nigdy nie zdarza się wśród dziewcząt (występuje przeważnie wśród starszych kobiet i w USA jest bardzo rzadki), a szczepionki te okaleczają i zabijają głównie młode dziewczęta i kobiety. Ponadto wiadomo, że szczepionki te wywołują bezpłodność i poronienia.

 

hpv

Inne zapisy autora:

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

503 publikacje
2250 komentarze
 

4 komentarz

  1. zjanusz

    No cóż, jak widać na HPV i w konsekwencji raka szyjki macicy najlepsze jest obrzezanie lub cnotliwość. W Izraelu (i w mniejszym stopniu w USA) choroba ta występuje rzadko, gdyż przenoszą ją głównie nieobrzezani mężczyźni. Jak się okazuje coś co wydawało się być “lekarstwem” chroniącym przed skutkami rozwiązłości samo powoduje utratę zdrowia lub śmierć. Poza tym jak wiadomo wirusy dość łatwo mutują i nie ma żadnej pewności, że nastolatka (a w tej grupie szczególnie propagowano szczepienia) będzie odporna za kilka lat na zmutowanego wirusa innego od tych dwóch szczepów, przeciw którym zrobiono szczepionkę.
    Żurek Janusz

  2. Pingback: Szczepionki: Co powinien wiedzieć każdy rodzic? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  3. Pingback: Szkodliwe szczepionki HPV – Dlaczego… ??? | Dlaczego...???

  4. Pingback: Ludobójstwo pełną gębą – obowiązkowe szczepionki na HPV coraz bliżej. « Monitor Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217