Bez kategorii
Like

Szefowie czasopism, stacji radiowych i serwisów internetowych apelują do postbolszewików z PO w KRRiT

15/02/2012
273 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Łunaczarski, bolszewicki komisarz oświaty, filozof i teoretyk sowieckiej „kultury” i przedstawiciel estetyki marksistowskiej wręcz twierdził, iż: „precz z miłością bliźniego my potrzebujemy nienawiści”, bo „tylko za tę cenę zdobędziemy świat.”

0


 

 
 
Szefowie czasopism, stacji radiowych i serwisów internetowych apelują do postbolszewików z PO w KRRiT
 
 
W materiale zatytułowanym "Karnowski, Lisicki, Jastrzębowski i Sakiewicz apelują do KRRiT ws. TV Trwam" portal wirtualne media.pl informuje o proteście wielu dobrych oraz znanych dziennikarzy przeciwko dyskryminacji TV Trwam na multipleksie cyfrowym.
 
Oczywiście, lewackie wirtualne media.pl nie pominęły możliwości zdezawuowania tego protestu podkreślając, że są to szefowie stacji radiowych i serwisów internetowych o “profilu prawicowym”… [sic!]
 
Jak pisze portal wirtualnemedia.pl: „Autorzy apelu do KRRiT nie ukrywają, że brak TV Trwam na tak zwanym pierwszym multipleksie cyfrowym, a zwłaszcza nieprzejrzystość procesu koncesyjnego, budzi ich głębokie zaniepokojenie” — cytując fragment tego protestu:
 
„Podawane powody wyboru tych, a nie innych nadawców, pominięcie stacji nadającej już niemal dekadę, mającej zaplecze techniczne i finansowe, a także silne wsparcie setek tysięcy ludzi, nie znajdują w naszej ocenie uzasadnienia. Tym bardziej, że miejsca na multipleksie przyznano nadawcom dopiero startującym na tym rynku.”
„Trudno też oprzeć się wrażeniu, że zmarnowano szansę na zwiększenie pluralizmu polskich mediów elektronicznych, dziś w zdecydowanej większości o lewicowym światopoglądzie.”
 
Wirtualne media.pl podają także, iż pod apelem podpisali się m.in.: Paweł Lisicki (redaktor naczelny tygodnika „Uważam Rze”), Tomasz Sakiewicz (redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska”), Jacek Karnowski (redaktor naczelny serwisów wPolityce.pl i w Gospodarce.pl), Sławomir Jastrzębowski (redaktor naczelny „Super Expressu”), Krzysztof Skowroński (szef spółdzielczych mediów Wnet, prezes SDP), Ewa Nowina-Konopka (redaktor naczelna „Naszego Dziennika”), ks. Marek Gancarczyk (redaktor naczelny tygodnika „Gość Niedzielny”), Piotr Legutko (szef krakowskiego oddziału „Gościa Niedzielnego”), Grzegorz Górny (redaktor naczelny kwartalnika „Fronda”), Tomasz Terlikowski (redaktor naczelny Fronda.pl), ks. infułat Ireneusz Skubiś (redaktor naczelny tygodnika „Niedziela”), Maciej Goniszewski (redaktor naczelny „Gazety Bankowej”), Marcin Dominik Zdort (szef „Plus-Minus”, dodatku do „Rzeczpospolitej”), Igor Janke (szef serwisu Salon24.pl, publicysta „Rzeczpospolitej”), Robert Tekieli (redaktor naczelny Jezus.fm) oraz Marek Palczewski (redaktor naczelny SDP.pl).
 
 *  *  *  *  *
 
Przeciwko tej typowo sowieckiej dyskryminacji katolików przez KRRiT wieloktotnie protestowano w Polsce, protestowali także i polscy biskupi. Przeciwko tej dyskryminacji zaprotestował także i PiS składając kilka dni temu wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu części członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jarosław Kaczyński stwierdził. że: "Odmawianie koncesji TV Trwam to skandal i pokazanie, że wolność mediów nie istnieje".
 
Ostatnio zaprotestowały organizacje polonijne w Nowym Jorku i Toronto, gdzie demonstranci przekazali petycję stwierdzającą, że: „Niech Rzeczpospolita Polska czerpie ze swych najchlubniejszych tradycji tolerancji i umiłowania wolności. Ufamy, że nie ma już powrotu do praktyk narzucanych nam siłą w ubiegłym stuleciu przez sowiecki totalitarny reżim komunistyczny.”
 
Jak podaje "Nasz Dziennik", pod protestami przeciwko tej jawnej dyskryminacji Telewizji Trwam do KRRiT złożono już milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy podpisów (dane z wczoraj). Ta liczba wciąż rośnie. Protestują liczne stowarzyszenia, organizacje, rady powiatów, miast (wczoraj do tej grupy dołączyli radni miasta Zakopane), Polonia.[i]
 
Specjalny formularz do wydrukowania oraz wysyłania protestów do zbolszewizowanegoPrzewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i TelewizjiDworaka z PO można znaleźć na stronie:
http://www.naszdziennik.pl/uploads/pliki/protest-w-obronie-katolickich-mediow-20120108.pdf.
 
Komunizm upadł, lecz bolszewicko-lewacka nienawiść do religii okazuje się trwalsza od komunizmu… Ani komunizm, ani postsowieci i lewactwo w PO — nie mogą istnieć bez głębokiej nienawiści do otaczającego ich normalnego świata.
 
Tow. Lenin w liście do Gorkiego napisał: "Wszelkie uczucie religijne, wszelka idea Boga, wszelkie nią kokietowanie jest nikczemnością". Natomiast Anatolij W. Łunaczarski, bolszewicki "komisarz oświaty, radziecki filozof i teoretyk kultury, przedstawiciel estetyki marksistowskiej" wręcz twierdził, iż: "precz z miłością bliźniego my potrzebujemy nienawiści", bo "tylko za tę cenę zdobędziemy świat."[ii]
 
Jak widać, to towarzysze z PO skierowani do KRRiT na odcinek walki z religią katolicką — w pełni stosują się do tych znanych im doskonale instrukcji tow. Lenina oraz tow. Łunaczarskiego…
 
"Laicyzacja, która dokonuje się w naszym kraju, to laicyzacja socjalistyczna. Polega ona nie tylko na porzucaniu wiary, ale także na przyjmowaniu (świadomie lub nieświadomie) socjalistycznych obyczajów i socjalistycznego systemu wartości" — twierdził tow. Antoni Michalak w PRL, w swojej komunistycznej pracy zatytułowanej "Z problematyki laicyzacji i obrzędowości".[iii]
 
Jaką pracę o niszczeniu religii katolickiej w ponoć wolnej Polsce napiszą tow. Dworak z jego postsowiecką kompanią służącą w KRRiT kolejnej, nowej laicyzacji Polski…
   

[i] Małgorzata Bochenek "Nie kneblujcie ust katolikom", "Nasz Dziennik", 11-12 lutego 2012, Nr 35 (4270), http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120211&typ=wi&id=wi03.txt.

[ii] Zob.: "Instytut Czerwonej Profesury nakazuje komunistyczną nienawiść do religii", http://salski.nowyekran.pl/post/44523,instytut-czerwonej-profesury-nakazuje-nienawisc-do-religii.

[iii] Wrocław 1979. Zob.: "Za Marksem bez Boga. Laicyzacja życia społecznego w PRL w latach 1945–1989”. Wystawa IPN w Katowicach, http://salski.nowyekran.pl/post/45994,za-marksem-bez-boga-laicyzacja-zycia-spolecznego-w-prl-w-latach-1945-1989-wystawa-ipn-w-katowicach

 
Gdzie jest polska inteligencja?
Jedno jest pewne — nie ma jej na skrajnej lewicy i nie ma w lewackim "Przekroju". Nienawidzące polskiego patriotyzmu środowisko skrajnej lewicy uważa się za wychowanków Adama Michnika — a Michnik za ich duchowego ojca.

      

0

Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758