Bez kategorii
Like

Szczegóły audycji 188 – warto posłuchać

12/02/2011
260 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Program rozpoczynamy balladą barda "Solidarności". 19:00 Na śmierć Prezydenta Kaczyńskiego – Tadeusz Sikora Akademicka filia partii Gazpromu w Polsce inauguruje działalność. Rusza finansowany przez Gazprom oraz Europol Gaz program stypendialny dla doktorantów. Tak się hoduje agenturę wpływu. 19:03 Blog: Gadający Grzyb "Hodowla agentury wpływu II". Po co komu III RP? – rozważania na temat szkoleń, pozwoleń i certyfikatów 19:13 Blog: Michał Pluta – Biznes w XVIII wieku (czyta JaWa) Gra pustym SMS-em po naszych kieszeniach za przyzwoleniem Urzędu Komunikacji Elektronicznej? 19:28 Blog: Katarzyna – Zamiast kary negocjacje ze złodziejami Pogrzebanie sprawy bezpieczeństwa energetycznego Polski przez rząd Tuska. Trzeba uderzyć pięścią w stół. Czy skutecznie robi to PIS? 19:37 Blog: Aleksander Ścios – Gazoport. Spętani przez Nord Stream (czyta MarkD) Prezydent, […]

0


image
image image image image

Program rozpoczynamy balladą barda "Solidarności".

19:00 Na śmierć Prezydenta Kaczyńskiego – Tadeusz Sikora


Akademicka filia partii Gazpromu w Polsce inauguruje działalność. Rusza finansowany przez Gazprom oraz Europol Gaz program stypendialny dla doktorantów. Tak się hoduje agenturę wpływu.

19:03 Blog: Gadający Grzyb "Hodowla agentury wpływu II".


Po co komu III RP? – rozważania na temat szkoleń, pozwoleń i certyfikatów

19:13 Blog: Michał Pluta – Biznes w XVIII wieku (czyta JaWa)


Gra pustym SMS-em po naszych kieszeniach za przyzwoleniem Urzędu Komunikacji Elektronicznej?

19:28 Blog: Katarzyna – Zamiast kary negocjacje ze złodziejami


Pogrzebanie sprawy bezpieczeństwa energetycznego Polski przez rząd Tuska. Trzeba uderzyć pięścią w stół. Czy skutecznie robi to PIS?

19:37 Blog: Aleksander Ścios – Gazoport. Spętani przez Nord Stream (czyta MarkD)


Prezydent, oby żył wiecznie, zdobywa koronę Himalajów! Panie Wajda, jak już skończysz pan z hagiografią Bolka, to masz pan gotowy scenariusz na film o kolejnym bohaterze!

19:55 Blog: seawolf – Korona Himalajów Prezydenta, czyli Człowiek Zewsząd (czyta Gadający Grzyb)


Badania historyków są niczym wobec wiadomej wiedzy Grossa, mimo to przypatrzmy się liczbom.

20:06 Blog: kokos26 – Żydokomuna – fakt czy mit (czyta JaWa)


Koniec iluzji Piusa XI w sprawie bolszewików. Cerkiew dosłownie zdziesiątkowana. Rozstrzelania, uwięzienia i zesłania chrześcijan. O tym w liście Piusa XI do kardynała Pompili i wszystkich chrześcijan.

20:25 Czytanka: Józef Mackiewicz – W cieniu krzyża rodz.4 fragm.5. – czyta MarkD


POSŁUCHAJ I ZAPAMIĘTAJ! BO MY BĘDZIEMY, JEŚLI I ONI Z NAMI BĘDĄ" Rankiem 10 lutego 1940r. rozpoczęła się wywózka Polaków z zajęych przez Sowietów ziem polskich. Nie była przypadkiem, lecz zaplanowana i wykonana na rozkaz. Warto wiedzieć przeciwko komu i dlaczego była skierowana.

20:46 Felieton: Piotr Jaroszyński – Rozkaz NKWD nr 001223


Bezradność władz polskich wobec nacjonalizmu litewskiego. Czy Amerykanie pomogą rozwiązać konflikt?

20:55 Felieton: Stanisław Michalkiewicz – Polityczne mody. Polskie kłopoty.


Mechanizm działania art. 220 Konstytucji RP z 1997 jest sprzeczny z polskim interesem. W konsekwencji dochodzi do stałego wzrostu długu państwa i zniewolenia obywateli.

21:03 Artykuł – Oszustwo w polskiej konstytucji (czyta JaWa)


Lejtnant Miszka Zubow śpiewa na zmianę "Internacjonał" i "Ojcze Nasz" do rewolucyjnej melodii, ale odkrywa że, niestety, jako dezerter jest wrogiem ludu i grozi mu kula w łeb, toteż postanawia zostać po wojnie w Polsce i prosi panią Józefę o portrety Piłsudskiego, Sikorskiego i Raczkiewicza, by móc wkupić się w łaski swych przyszłych panów…

21:14 Czytanka: Zapiski oficera Armii Czerwonej, Sergiusz Piasecki odc.32 – czyta Gadający Grzyb


Czy informacje przekazywane przez WikiLeaks są naprawdę tajne? jaka jest ich wiarygodność? Czyj wizerunek popsuł WikiLeaks? Jaką wiedzę o polityce odsłonił WikiLeaks.Sytuacja w Egipcie i Tunezji to konsekwencje informacji zawartych w portalu? Negatywne skutki przekazywanych informacji.O tym, między innymi, w dyskusji.

21:33 Dyskusja: Budrewicz-Ostrowski-Sadlocha-Medeksza o WikiLeaks – Klub Dyskusyjny Kwadrat


72 rocznica śmierci Romana Dmowskiego okazją do dyskusji o przestrzeni politycznej dzielącej Dmowskiego i Piłsudskiego. Czy ten podział jest nadal aktualny dla współczesnej Polski? Czy aktualne są „Myśli nowoczesnego Polaka”? Pojęcie narodu polskich nacjonalistów wczoraj a dziś. Na czym polegał spór z Piłsudskim? Dlaczego młodzież dziś chce zabić trumny z ideologią narodową Dmowskiego?

22:19 Dyskusja: Piotr Sutowicz i prezes Młodzieży Wszechpolskiej – Robert Winnicki – Dmowski Piłsudski, zamykamy/otwieramy trumny. – Klub Dyskusyjny Kwadrat


Szanse na budowanie tożsamości Polaków zamieszkałych na Białorusi. Zagrożenia wynarodowienia w systemie dyktatury Łukaszenki. Jaka powinna być polska polityka wobec Białorusi? Dlaczego Sikorski przegrał? – te i inne problemy związane z sytuacją Polonii białoruskiej.

23:24 Referat Karola Kazimierczaka – Kłopoty Polonii na Białorusi w kontekście wyborów prezydenckich – Klub Dyskusyjny Kwadrat


Żelazny – rok 1947 likwidacja agentury, a także dalsze wali z UB i KBW. Współdziałanie z "Wiktorem", "Ordonem" i "Bystrym"

24:32 JASTRZĄB i ŻELAZNY – ostatni partyzanci Polesia Lubelskiego 1945 – 1951, aut.Grzegorz Makus odc.14 (czyta MarkD)

Inne zapisy autora:

0

Niepoprawne RadioPL

Nigdzie indziej tego nie uslyszysz

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758