Małopolska
Like

Szaleniec? Kto i dlaczego zaatakował turystów na Wawelu?

08/05/2013
803 Wyświetlenia
1 Komentarze
47 seconde czytania
Szaleniec? Kto i dlaczego zaatakował turystów na Wawelu?

Dziś rano w Krakowie, mężczyzna próbował wjechać na Wawel samochodem, ale utknął na barierkach ochronnych. Wówczas wysiadł z samochodu z siekierą w ręku i ruszył na turystów zwiedzających Wawel. Przewodnik – ksiądz – próbował ratować sytuację, ale też został zaatakowany. Interweniowała straż wawelska. Napastnik próbował uciekać samochodem, wówczas strażnicy strzelili w koła jego samochodu i schwytali go. Mężczyzna atakujący wycieczkę siekierą jest mieszkańcem Krakowa. Został zatrzymany, jest przesłuchiwany przez policję. Nie wiadomo jeszcze kim jest i dlaczego zaatakował. 3obieg.pl Inne zapisy autora: Koniec zmiany czasu?Na Sylwestra i Nowy Rok 2018ŻyczeniaZagraniczny mandatKrąży, krąży złoty pieniądz…

0


Dziś rano w Krakowie, mężczyzna próbował wjechać na Wawel samochodem, ale utknął na barierkach ochronnych. Wówczas wysiadł z samochodu z siekierą w ręku i ruszył na turystów zwiedzających Wawel. Przewodnik – ksiądz – próbował ratować sytuację, ale też został zaatakowany. Interweniowała straż wawelska. Napastnik próbował uciekać samochodem, wówczas strażnicy strzelili w koła jego samochodu i schwytali go.

Mężczyzna atakujący wycieczkę siekierą jest mieszkańcem Krakowa. Został zatrzymany, jest przesłuchiwany przez policję. Nie wiadomo jeszcze kim jest i dlaczego zaatakował.

3obieg.pl

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816