Globalnie i Lokalnie
Like

Świat narobił w portki

21/04/2014
501 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Świat narobił w portki

Po aneksji Krymu świat narobił z wrażenia w portki i nie może ich od tamtego czasu wyprać. Ogólnoświatowa propaganda zrobiła z ruskich nadludzi, co to mogą w tydzień sterroryzować pół świata, pod dowództwem, nienasyconego, podrzędnego KGB-sty z mentalnością neandertalczyka – nijakiego Putina, podobno „samca alfa”, o którym do niedawna pies z kulawą nogą nic nie wiedział. I po co ta panika, skoro można mikrusa zjeść przed śniadaniem?! Wydatki na zbrojenia Federacji Rosyjskiej są na tym samym poziomie, co wydatki Francji, czy Wielkiej Brytanii. USA natomiast przeznaczają na swoją armię 10 razy tyle środków! Większość rosyjskiego sprzętu to poradziecki złom. Jeżeli chodzi natomiast o gospodarkę, to Rosja bez ropy i gazu nie istnieje! Oni niczego nie produkują! Ich PKB jest na […]

0


Po aneksji Krymu świat narobił z wrażenia w portki i nie może ich od tamtego czasu wyprać. Ogólnoświatowa propaganda zrobiła z ruskich nadludzi, co to mogą w tydzień sterroryzować pół świata, pod dowództwem, nienasyconego, podrzędnego KGB-sty z mentalnością neandertalczyka – nijakiego Putina, podobno „samca alfa”, o którym do niedawna pies z kulawą nogą nic nie wiedział. I po co ta panika, skoro można mikrusa zjeść przed śniadaniem?!

Wydatki na zbrojenia Federacji Rosyjskiej są na tym samym poziomie, co wydatki Francji, czy Wielkiej Brytanii.
USA natomiast przeznaczają na swoją armię 10 razy tyle środków! Większość rosyjskiego sprzętu to poradziecki złom. Jeżeli chodzi natomiast o gospodarkę, to Rosja bez ropy i gazu nie istnieje! Oni niczego nie produkują! Ich PKB jest na poziomie małych Włoch! I to tylko dzięki sprzedaży wspomnianych bogactw naturalnych!
Ludzie! Nie wariujcie! Rosja nie jest taką potęgą, na jaką się kreuje w mediach, Putin dużo szczeka, czasem szarpnie za nogawkę, ale tak na prawdę to mały piesek! Rosja nie jest dla Europy żadnym przeciwnikiem, nie ma szans w starciu militarnym ani gospodarczym. Chyba, że w grę wejdzie broń jądrowa. Ale jej użycie oznacza koniec świata, jaki znamy. Państwa europejskie też mają atomówki, Ja dziwię się tylko ruskiemu społeczeństwu. Karmią się fałszywą wizją potęgi swego państwa, a wielu nie ma co do gara włożyć.
Szkoda, że tym ludziom do cna wyprano mózgi, ale sami sobie winni. Teraz pod kołem podbiegunowym, z głodu, znowu zżerają się nawzajem.

______________

m.

Inne zapisy autora:

0

ZeZeM
ZeZeM http://tokis.pl/

37 publikacje
17 komentarze
 

2 komentarz

  1. ale ty tez nie jestes taka potega zeby sie ciebie ten idiota putin wystraszył.

    0
  2. Avatar wojakswojak

    i co z tego?. zanim europa by się zebrała gdyby przyszło co do czego to ruscy sołdaci obracaliby już w paryżu polskie dziwki dające dupy arabom za dwa euro… może i większość rosyjskiego sprzętu to posowiecki złom ale ma on tę zaletę że jest. myślisz że armie europejskie to sam high tech? zresztą kto miałby walczyć w europie? niemcy mają armię o poziomie wyszkolenia jeszcze gorszym niż nasza, pozostaje jedynie francuska legia cudzoziemska bo reszta europejskich armii to śmiech na sali – angoli nie liczę bo ich udział ograniczyłby się jedynie do wysadzenia tunelu pod kanałem la manche. belgię, holandię, danię łącznie to nawet polskie szwejki z marszu by zdobyły nie męcząc się przy tym zbytnio no tyle że teraz to nasi hehe sojusznicy.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816