Bez kategorii
Like

Strzyżenie baranów

03/02/2011
346 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Kto karmi Społeczeństwo ochłapami? Jest taka Gazet(k)a w Polsce.Takich pism nie powinno się reklamować i czytać za żadne skarby. To powinno być zabronione. Ale niech wszyscy wiedzą: to Gazeta Wyborcza. Wypłynęła przy okazji tzw. pierwszych wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku. Świetnie opisuje ówczesny klimat tych wyborów Jan Pietrzak w skeczu „Drużyna i hufiec”. Polecam. Z przyzwyczajenia tak jak Trybunę w dawnych i podłych czasach, kupują ją  szczególnie ci z większych miast, podobno wykształceni. Papierosy plus GieWu. I właściwie na tym zakończyłby się opis tej gazety, gdyby nie wpis na http://www.solidarni2010.pl/n,16,9,wojna-swiatow.html świetnie naświetlający czym jest ta gazeta. Powinni zobaczyć to jej czytelnicy. Tylko czy uwierzą? Wszak tak jak człowiek uzależniony od narkotyków musi „brać”, tak też stały czytelnik gazety o […]

0


Kto karmi Społeczeństwo ochłapami?

Jest taka Gazet(k)a w Polsce.Takich pism nie powinno się reklamować i czytać za żadne skarby.
To powinno być zabronione. Ale niech wszyscy wiedzą: to Gazeta Wyborcza.

Wypłynęła przy okazji tzw. pierwszych wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku. Świetnie opisuje ówczesny klimat tych wyborów Jan Pietrzak w skeczu „Drużyna i hufiec”. Polecam.

Z przyzwyczajenia tak jak Trybunę w dawnych i podłych czasach, kupują ją  szczególnie ci z większych miast, podobno wykształceni. Papierosy plus GieWu.

I właściwie na tym zakończyłby się opis tej gazety, gdyby nie wpis na http://www.solidarni2010.pl/n,16,9,wojna-swiatow.html świetnie naświetlający czym jest ta gazeta. Powinni zobaczyć to jej czytelnicy. Tylko czy uwierzą? Wszak tak jak człowiek uzależniony od narkotyków musi „brać”, tak też stały czytelnik gazety o której piszę, chce się odurzać, aż do totalnego otumanienia. Tak, on chce być otumaniany. I już. Dlatego jutro też kupi.

Otóż porównanie relacji np: z Marszu Pamięci zaprezentowanych na stronach Gazety Polskiej (niezależna.pl) oraz Gazety Wyborczej (gazeta.pl). powinno otworzyć oczy tumanionemu tumanowi! Próżna chyba nadzieja. Z nałogu łatwo się nie wychodzi. Z kadrów zdjęciowych przez tę gazetę umieszczonych bez problemu dostrzeżemy, że zastosowano manipulację kadru i sceny. Można się domyślać, że intencją tych z Czerskiej poprzez obrzydliwą manipulację było pokazanie idących w Marszu Pamięci między innymi jako wilkołaki pałające żądzą mordu.

 

A jeśli to Wybiórcza nawołuje umówionym kanałem do morderstwa? Tak jak minister Sikorski wzywał przez telewizję do wyrzynania watahy?

 

(patrz artykuł: http://niezalezna.pl/artykul/socjotechnika_gazety_wyborczej_/44149/1)

 

 

0

Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

111 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758