Globalnie i Lokalnie
Like

Strzelanina w centrum handlowym w Malmoe

28/07/2016
493 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Strzelanina w centrum handlowym w Malmoe

Media milczą o tym, tak jak nakazuje polityczna poprawność. Wydarzenie w jakiś sposób z jakiegoś powodu nie pasuje do obrazka pieczołowicie składanych puzzli.

0


 

Strzelanina w centrum handlowym w Malmoe.

Media podają do wiadomości, że do zajścia doszło w rejonie zamieszkałym przez imigrantów, ale sprawcy nie udało się ustalić. Nie udało się ustalić sprawcy? A to w centrum handlowym nie ma ani jednej kamery? Pewnie korzystano z takiej zasady identyfikacji:

Strzelanina w centrum handlowym w Malmoe.

Do ataku doszło we wtorek a policja twierdzi że wypadek nie miał nic wspólnego z innymi aktami terroru nigdzie indziej w Europie.

Policja w Malmoe oświadczyła że poszkodowany został postrzelony w głowę i odwieziono go do szpitala. Jego stan był wówczas jeszcze nie znany. Sprawcy nie aresztowano.

Nie zidentyfikowano sprawcy, nie znane są motywy sprawcy ale policja z pewnością idioty już oświadczyła że nie miało to nic wspólnego z terrorem. Widocznie nie dostali wieści na Twitterze od rzecznika prasowego ISIS.

Natomiast rzecznik policji powiedział  dziennikowi Sydsvenska Dagbladet że incydent, który wydarzył się w rejonie zamieszkanym głównie imigrantów, w trzecim co do wielkości mieście w Szwecji, jest badany jako przypadek napaści lub usiłowanie zabójstwa, nie miał żadnego związku z islamskimi bojownikami.

Idzie jednak jak widać na lepsze.

Tylko policja we Francji i Niemczech się wygłupiła i sklasyfikowała zabójstwa Polki i księdza jako akty terroru, a nie przypadki napaści ze skutkiem śmiertelnym.
nathanel.png

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816