POLSKA
Like

Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach

14/01/2014
1675 Wyświetlenia
22 Komentarze
3 minut czytania
Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach

„POLNISCHE SCHWEINE” czyli czy w koncepcji „Unii Europejskiej” POLSKA, oprócz REZERWUARU niewolniczej SIŁY ROBOCZEJ i tanich UCIECH SEKSUALNYCH, ma stać się także OBOZEM KONCENTARACYJNYM LUDZI wyjętych spod PRAWA, do których wkrótce, OPRÓCZ „sił porządkowych” OBCYCH PAŃSTW, będą mogli SOBIE POSTRZELAĆ także ZAGRANICZNI TURYŚCI !!!

0


deutschland-uber-alles

.

*****

.

Grupa neonazistów z Drezna w nocy z soboty na niedzielę sterroryzowała górskie schronisko w Karkonoszach. Ich „zabawie” towarzyszyły nazistowskie gesty, prowokacyjne zachowanie wobec polskich gości i wyzwiska – polnische Schweine!

.

Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu. To byli neonaziści z dawnej NRD – mówi Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej.

.

W końcu agresywni, pijani mężczyźni, pobili pracownika Strzechy i jednego z turystów, który w popłochu, bez butów, nocą uciekł do Karpacza.

.

Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu – mówi Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej.

.

Przed ich przyjazdem, miła starsza pani, zarezerwowała im telefonicznie noclegi – dodaje gospodarz obiektu.

.

W sobotę w schronisku zjawiło się prawie 20 dobrze zbudowanych, młodych mężczyzn. Początkowo byli spokojni. Później atmosfera w części restauracyjnej schroniska gęstniała, w miarę ilości wypijanego alkoholu.

.

Ewidentnie szukali guza. To była pierwsza tak agresywna grupa, odkąd tu pracuję – mówi Ireneusz Paradowski, barman ze Strzechy Akademickiej.

.

Strzecha Akademicka: Neonaziści zaczepiali Polaków

.

Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków, spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich i unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali „Deutschland, Deutschland Uber Alles”.

.

Polacy nie dali się jednak sprowokować. Obsługa próbowała uspokajać gości z Drezna. Pijani Niemcy w końcu zaatakowali jednego z pracowników. Pobity został też podpity polski turysta, który niepotrzebnie próbował dyskutować z grupą osiłków.

.

Ten mężczyzna uciekł ze schroniska do Karpacza w samych skarpetkach. Był tak przerażony, że zostawił u nas swoje rzeczy, buty i psa – mówi Mirosław Godyń.

.

Strzecha Akademicka: Neonaziści uciekli

.

Nad ranem grupa z Niemiec niepostrzeżenie zniknęła ze schroniska.

.

Musieli wyjść przed szóstą rano, bo o tej porze zaczynamy pracę – tłumaczą pracownicy obsługi.

.

Gospodarz Strzechy Akademickiej nie wzywał policji, choć bał się, że rozochoceni alkoholem goście, rozniosą jego obiekt.

.

Doświadczenia z polską policją mam takie, że oni zwykle odmawiają przyjazdu do schroniska. Tłumaczą się brakiem sprzętu lub ludzi. Pamiętam, że przyjechali jeden raz, ale wówczas w awanturze został pobity policjant po cywilnemu. Dlatego z agresywnymi osobnikami musimy radzić sobie sami – tłumaczy Godyń.

.

Zapytaliśmy przedstawiciela jeleniogórskiej policji, dlaczego policja odmawia pomocy gospodarzom górskich schronisk?

.

Dyżurny ma obowiązek podjęcia interwencji, choć dojazd w góry może być utrudniony. W takich sytuacjach współpracujemy z ratownikami GOPR,którzy dysponują sprzętem, którym można tam dojechać w każdych warunkach – tłumaczy Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

.

za: htp://karpacz.naszemiasto.pl/

 .

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/14/strzecha-akademicka-neonazisci-z-niemiec-pobili-polakow-w-schronisku-w-karkonoszach/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

22 komentarz

 1. Avatar Tuskożer

  W czasach zamierzchłej komuny w schroniskach zatrzymywałem się, aby odpocząć przed dalszą wędrówką. Gorąca herbata, prosty, górski posiłek, i… w góry, miły bracie! W ubiegłym roku odwiedziłem po latach “Strzechę Akademicką” – ostatni raz! Brud, smród i piwsko i wóda. Skoro schronisko górskie stało się knajpą, karczmą, to nie dziwota, że są tam burdy. A, że Niemcy? Nic dziwnego, przecież przyjeżdżając w Karkonosze są u siebie! Liżecie im doopy, to maja prawo skopać wasze.

  0
  • Avatar Jan Paweł

   masz rację. Polacy powchodziliby niemcom do… bez mydła. Byc moze w końcu przyjdzie jakies otrzeźwienie

   0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   “..Autobus na niemieckich blachach zatrzymał sie na przełęczy, 50 niemieckich emerytów rozglądało się, chłonąc górską panoramę. Tak, część z nich pamietała ten widok z dzieciństwa, dla części było to tylko przywołanie opowieści ich ojców i matek.
   .
   Białe adidaski, srebrne oprawy okularów i białe zęby szeregowały się by podjąć 100 metrową wyprawę na punkt widokowy. Rosło tam drzewo, jedno jedyne. Młody mężczyzna stojący pod drzewem na stołku, kopnął stołeczek i zawisł. Nogi kopały powietrze. Niemcy najpierw coś krzyczeli, wezwali na pomoc kierowcę, po paru minutach, zaczęli iść w stronę wisielca.
   .
   Gdybyli około 50 metrów od samobójcy ów ożył, zgrabnie rozpiął szeleczki do których przywiązany był stryczek, zeskoczył na ziemię, wziął swój stołeczek i ryknął spokojnie odchodząc w dolinę
   :
   ——-Za Westerplatte, kurwa!!!” *

   * autor GöralzGiewontu

   0
 2. To są po prostu wnuki kolegów dziadka PDT! Angela da “naszemu premieru” kolejne niemieckie odznaczenie /mam nadzieję że tym razem będzie to Żelazny Krzyż/ i posadę woźnego w Brukseli i będzie git!Dlaczego państwo polskie nie potrafi sobie z takim problemem poradzić? 1 telefon i odpowiednie służby są na miejscu. Areszt, procedury, wydalenie, nagłośnienie, etc. Jest to przecież darmowy bonus polityczny. Ale to państwo jest toczone przez robaka-prostytutkę, niemieckorodzinnego alfonsa i Radosława Prostytutę. Szkoda. A media dziwkarskoniemieckofinansowane nic nie napiszą. U żydków na Onecie też cisza. Państwo czyli policja polska nie istnieje. Nikt nas nie chroni. W moim kraju muszę się bać na wczasach niemieckich nazistów. Qurwa, ludzie obudźcie się! Oto rządy Tuska. Za parę lat przegonią nas oficjalnie z Sudetów, Karkonoszy itd. Tusk sprzedał Polskę. Gdyby tak rozrabiali w np. w Moskwie to już niemieckie firmy pogrzebowe jeździły by po ciała swoich rodaków. Niemieccy podludzie, Polscy tchórze..
  góral – 14.01.2014 16:42

  Jestem zaszokowany.
  U nas w górach w jakimkolwiek schronisku czy miejscowej karczmie, nie można by było nawet pomyśleć o takim zachowaniu.
  Owszem przyjeżdża wielu, Niemcy i Holendrzy.
  Bylem świadkiem w restauracji na Ochodzitej , jak pijany Niemiec z Czechem, próbowali zachowywać się prowokująco.
  Pierwszym którym dal im w mordę był właściciel. Kelnerzy i obsługa łapała za ręce miejscowych gości (mnie również)
  aby ich poważnie nie pobito.
  Uciekali bez butów po śniegu.
  Samochód, którym przyjechali został doszczętnie zdemolowany.
  Jak myślicie, przyjadą tutaj jeszcze raz ?

  0
  • Avatar Tuskożer

   …ale Ochodzita jest w Polsce, a nie na “ziemiach odzyskanych”!

   0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Pan Kula Lis 62
   ,
   Nie mam dla Ciebie dobrych wiesci wirtualny Przyjacielu. Niemcy juz sa na dawnych ziemiach zwanych swojsko Odzyskanymi przez pokojowa armie radziecka pod dowodztwem swiatowej slawy czolgu –Rudy 102.
   .
   Ekipa pracujaca na chwale IV Rzeszy
   .
   —–Profesör bydlo Bartoszevski,wyszedl na L4 z obozu wypoczynkowego , chwilowo nieczynnego Auschwitz.
   —– sila zimnego spokoju Zölw Mazow_wiecki ksywa operacyjna BOSS, obecnie w trakcie konsumpcji.
   —— Przystojny z Wyrazu -Wöycicki, ksywa operacyjna Bernard,uczen BOSS-a, odznaczony Zelaznym Krzyzem za zaslugi dla IV Rzeszy.
   ——- Lodziarz drogi Bronislaw, zginal w kontrolowanym wypadku samochodowym oragastyczna smiercia, asystentka ocalala cudem Bozym , z niesmakiem w ustach.
   —– trampkarzyna Donaldihnio chodzacy w porozu slubnej ,ksywa operacyjna OSCAR
   etc. etc.
   .
   Pozostaje w uszanowaniu
   .
   Max Otto von Stirlitz
   .

   0
   • Racja!!! Ja także pozostaję w uszanowaniu.

    0
   • Avatar Mik

    Podobno Donaldihnio tłumaczy się ze ona nie była wtedy jeszcze jego ślubną, bo on ja dopiero niedawno poślubił.

    0
    • Avatar Max Otto von Stirlitz

     Mister Mik.
     .
     Wierzysz , ze szmaciarz trampkarzyna möwi prawde ?
     😎
     To , ze jego slubna dala dupy to maly pikus, zdarza sie w czerwonej rodzinie powszechnie . Puscila sie jak sprinter Maniek Woronin na 100m, najszybszy bialy w historii na swiecie .
     Baba publicznie o tym gada .Ozeszkurwa nie miesci sie w pale.
     Juz lepszym / sic! / jest Jaro bramkarz Glowizna pukajacy na boku Dzoanne Flaj. Muszka przynajmniej jakos wyglada i nie trzeba z nia chodzic do kina na seanse nocne.
     .
     Max Otto von Stirlitz.

     0
  • Why does this have to be the ONLY rellbaie source? Oh well, gj!

   0
 3. kojarzy mi sie ten incydent oczywiscie z Marszem Niepodleglosci i ‘niemieckojezyczna’ antifa
  atakujaca Polakow przebranych w historyczne narodowe mundury.
  i te idiotyczne tlumaczenia ludzi, ktorzy ‘maja chronic’ innych.
  generalnie zdarzenie ladnie sie wpisalo w ciag innych informacji o stosunkach polsko-niemieckich….

  0
 4. Avatar Jerzy Wnorowski

  Ze szkopa zawsze wylezie bydlak. Ta ich pseudo-kultura, którą w pruskim drylu wprowadził im Bismarck , dotyczy tylko tzw. porządku w swoim kraju. Widocznie uważają ,że Polska to niemieckie kondominium, a Polacy to służba, którą można bic w pysk. Brak reakcji właściciela i innych, rozzuchwala bydło. Trzeba brac przykład z innych narodów, które nie pozwalają na takie zachowania Niemców. Poprawnośc polityczna wprowadzona w Tusko-kraju nie może byc nadużywana. Przykład “gości” meksykańskich na polskiej plaży i karanie polskiej młodzieży za obronę przed warcholstwem pijanych matrosów, wiąże ręce Polakom i polskim policjantom. Za obronę można w tym tandetnym państwie Tuska byc ukaranym. Dlatego też trzeba najpierw zrobic porządek na własnym podwórku. A to przyniesie efekty wzrostu własnej wartości i honoru Polaków.

  0
 5. Avatar Max Otto von Stirlitz

  Herrn Jerzy Wnorowski
  .
  Bitwa pod Grunwaldemn , Grundwald bitwa 1410
  .
  Bitwa pod Grunwaldem (właśc. Bitwa pod Bździochami) – niewątpliwie bitwa, która była dawno.
  Bardzo, bardzo dawno.
  Udział wzięły w niej dwa nagie miecze i inni. Polegała ona na tym, że jedna strona wybiegała z lasu, a druga biegła w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara. Skutkiem tego było to, ze przeciwnicy biegli naprzeciwko siebie i śpiewali Bogurodzicę.
  Po bitwie prawie wszystkie konie musiały przejść przymusowy przegląd techniczny.
  .
  Od strony formalnej był to jedyny zwycięski mecz reprezentacji Polski z Niemcami, reprezentowanymi co prawda przez zakon krzyżacki jako odpowiedź kanclerza Jungingena na jedynie słuszny polski fanatyzm katolicki.
  Rozgrywka oparta była na zasadach MMA z połączeniem akcesoriów sadystycznych z pogranicza erotyki, jak dwa nagie miecze (według niektórych źródeł były to dwie nagie Miecie) i wypakowani Murzyni (Zawisza Czarny).
  .
  Udział wzięły tysiące zakutych łbów pod przewodnictwem innych zakutych łbów przy upale 30 stopni Celsjusza i przy innych naruszeniach BHP, co spowodowało bojkot najemników czeskich zatrudnionych na umowę zlecenie.
  .
  Na zwycięstwo drużyny prawdziwie polskiego Litwina Jogaiłły vel Jagiełło niewątpliwy wpływ miał zbawienny kontakt z naturą pobliskich zacienionych lasów i klimatyzowane zbroje made in Kraków, powlekane niezastąpionym Hammereidem.
  Powszechnie wiadomo w Polsce , że Krzyżacy mieli czarno-białe ubrania, co jest całkowitą nieprawdą. Wzięło to się stąd iż Polacy juz wtedy mieli czarno-białe telewizory (a Amerykanie dawno pozamykali się w piramidach).
  .
  Wielu ludzi sądzi, że Litwini uciekli z pola bitwy ze strachu. Jest to jednak całkowita nieprawda. Prawdopodobnie, chociaż to nie jest udokumentowane, ktoś krzyknął “Lachy” (nie, nie dziewczyny tylko Polacy!). Jako że Litwini lubili popić, usłyszeli „Flachy”!.
  W związku z tym, iż byli uprzejmi, postanowili skoczyć po owe Flachy. Trochę jednak popili, i gdy wrócili to przykozaczyli do Krzyżowców. Nieoficjalna wersja mówi, że napili się z nimi i Polakami i sprawa została załatwiona pokojowo.
  Jako że Szwaby chciały zachować dumę, w historii zostało utarte to pierwsze.
  .
  Zapis chronologiczny zdarzen bitwy
  .

  Jagiełło z wojskiem kampią w lesie podczas gdy Niemcy opalają się z kremem o filtrze -600%.
  .
  W tym czasie Jagiełło był na 2 Mszach i pasował kilkuset giermków na rycerzy, co oczywiście nie poprawiło ani na jotę ich wyszkolenia i ogólnej sprawności bojowej armii.
  Szwabom się już nudzi, więc posyłają Jogaile 2 nagie miecze i jednego nagiego Chucka Norrisa. Wynik bitwy jest już przesądzony.
  Litwini idą wysadzać pola minowe oczyścić drogę z pułapek z zastosowaniem szarży na łeb, na szyję w ukryte doły z kolcami na dnie.
  Krzyżacy nawalają w te hordy ile wlezie i wygrywają dzięki high-levelowości.
  A wtedy te kmioty uciekają jak ostatnie n00by.
  Krzyżacy nagle dostali się pod huraganowy ogień artylerii w zasadzkę.
  I wtedy zaczęło się to, co się dzieje w Metinie, kiedy jakiś n00b wleci do Małpiego Lochu.
  Ulrich von Jungingen zaszarżował i przedupił alles.
  Zdobyto krzyżackie zapasy wina i sztandary tych wyznawców Legii, co było przyczyną ustawki.
  A wtedy Jagiełło kazał wylać całego winiacza, przez co Litwini se poszli i przedupili cały mecz.
  .
  Ciekawostki
  .

  Powodem dla którego bitwa odbyła się w 1410 a nie np. w 1411 czy 1409 była chęć zachowania dla potomności polskiej złotej proporcji czyli :
  —1kilogram cukru
  —4 dkg drozdzy.
  —- 10 litröw wody.
  .
  Max Otto von Stirlitz.

  0
 6. Avatar jas

  Tak sie zastanawiam to po co tam jest Policja skoro i tak nie moga reagowac bo nie maja MOCY
  normalnie smiech za co biora forse zeby siedziec na posadzie tylko i pilnowac budynku?
  Jka jest taka afera to sie zwoluje wszytkich policjantow z okolicy ktorzy nie sa na sluzbie i musza sie stawic biora uzbrojenie jak na wojne i po problemie.
  Jka niemiaszek dostanie na poczatek gumowa klula albo troche Voltow sie pod niego podlaczy to wymiekaja te scierwa raz dwa a jak nie to ostra poytarktowac i nikt nie bedzie mial pretensji
  Niemcy by w takiej sytuacji wystrzelali Polakow jak gesi.

  0
 7. Avatar MrKuba65

  To takie zwykłe popierdólki hitlerowskie. Dlaczego ? Już tłumaczę.
  Pamiętacie “zbuntowane Cipki” ? Upssss…PUSSY RIOTS chciałem powiedzieć. Otóż te panienki z cyculkami na wierzchu dokonały profanacji świątni ( dla lewków to tylko PERFORMANCE było !) tamtejszego jakiegoś świetego ich Cerkwi. Po tej cerkwi ganiali te ” PUSSY RIOTS ” tacy tłuściutcy , nieporadni mnisi czy inni popowie z mizernym skutkiem.
  Ale dla mnie aktem odwagi byłby ten sam “PERFORMANCE” , tyle tylko , że w Meczecie ( takim muzułmańskim “. Więcej jak pewne, że te PUSSY RIOTS miały by wykonaną darmową WASEKTOMIĘ , bez kolejki w NFZ i znieczulenia zaraz na miejscu w Meczecie…
  Dlatego uważam , że te hitlerolubne popierdółki to takie męskie PUSSY RIOTS , bo gdyby miały troszke odwagi cywilnej to ten gest ” Heil Hitler” powinni zrobić , np na środku rynku koło ratusza…….w Telawiwie ! To byłoby coś ! Naprawdę ! Wtedy …PEŁNY SZACUN !!

  0
 8. Avatar Hans (D)

  Slow mi brakuje! Trzeba byc ostatnia pizda meska, aby na wlasnym podworku dac sobie spuscic wpierdol!!! Myslicie, ze wzbudzacie tym litosc nad swoja wieczna nieudolnoscia? Wrecz przeciwnie, w Europie smieja sie z was i beda dalej ponizac. Polactwo nadwislanskie juz zupelnie nic nie potrafi, dlatego, ze najzdolniejsi juz dawno wyjechali z tego absurdalnego kraiku , albo wygineli np. pod Solenskiem.Polacy nawet nie potrafia juz porzadnie ukrasc samochodu, z czego byli kiedys slawni w cajej Europie, a zwlaszcza w Rzeszy. Niedawno dwoch pijanych Polaczkow zlodzieji samochodowych ukradli w Wolfsburgu nowy VW Pasat, dojechali do rogatek miasta i usneli z pijanstwa za kierownica nie rozbijajac nawet auta. Wyniesieni zostali nieprzytomni przez Polizei z samochodu i obudzili sie na posterunku Policji. Pelna zenada i kompromitacja, zero profesjonalizmu. Zwykle gnojki jak wiekszosc Polakow z Polski. Nie nadajacie sie juz do niczego! Byle prolet z DDR przyjedzie i wam dupe skopie , a wasze dziwki wydup…. A one beda im pewnie nadstawiac i ruszac dupa przy ruchach frykcyjnych ich ruchaczy. Niedlugo zatluka was i przerobia po smierci na gaz ziemny. I taki bedzie z was pozytek.

  0
  • Avatar Max Otto von Stirlitz

   Major major Hans

   .
   Witaj stary przyjacielu,
   .
   nie tragizuj melodramatyczne, skoro pyskujesz wirtualnie to widocznie jeszcze NAS nie zajebali.Wypadki w pracy sie zdarzaja, ” noubadi ist perfect ” jak mawiaja szwaby po rosyjsku. Mlode leszcze od furmanki terminuja w zawodzie , a w tej profesji alles Mögliche, jednakze dyletantyzm jest fucktem.
   .
   Stirlitz wszedł do gabinetu i ujrzał Müllera leżącego na podłodze w kaluzy krwi .
   —– Samoböjstwo —- pomyślał Stirlitz , przyglądając się rączce siekiery , wystającej z piersi gestapowca.
   .
   Kurwy i pojeby komunistyczne z DDRöwka ( placa im mniej niz w RFNie za godzine pracy , jak wiesz ) to elementy pejzazu IV Rzeszy.
   Jedyny merytoryczny komentarz, gratulacje Hans.

   😎
   .
   Max.

   0
  • Avatar Tuskożer

   A wiesz, dlaczego? Bo Szkop robotę daje durnemu polskiemu dezerterowi! Jakby Ruski robotę dawał, toby ci taki spleśniały Polaczek jajka obgryzł za wspomnienie o Katyniu! Teraz jasne?

   0
 9. Avatar Max Otto von Stirlitz

  😎

  0
 10. Avatar wieslaw

  “Polacy nie dali się jednak sprowokować.”i z przerażeniem uciekli do kościółka prosić o pomoc siłę wyższą.
  Pewnego razu byłem świadkiem gdy wycieczka z Niemiec w Białowieskim Parku Narodowym zaczęła fotografować grupę starszych ludzi, Polaków siedzących na ławeczce. Bez wahania zareagowałem aby bez zgody tych osób tego nie robili. Szwaby byli bardzo zaskoczeni moją reakcją. Szkoda że Polak przewodnik nie miał wystarczająco dumy narodowej aby zwrócić im uwagę.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816