Zdrowie
Like

Strategia walki z rakiem

10/08/2014
427 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Strategia walki z rakiem

Szanowni Państwo,

 

W załączniku znajduje się opinia do strategii „walki z rakiem” zaproponowanej przez polskich onkologów, prosimy zapoznać się z tą strategią a następnie zachęcam do zapoznania się z moją opinią popartą badaniami naukowymi.

 

Dotyczy to w równym stopniu każdego z nas jak i naszych dzieci, więc jej lekceważenie nie jest odpowiedzialne. Wysłanie swojej opinii może mieć miejsce do 25 maja, później nie będą one brane pod uwagę, dlatego prosimy o nieodkładanie tej niezwykle ważnej sprawy na przysłowiowe jutro.

0


 
W wielkim skrócie;
Przedstawiona Strategia byłaby owszem intersująca, ale na lata 1970-80, od tej pory wiedza medyczna poszła nieprawdopodobnie do przodu i proponowane techniki leczenia są zupełnie nie z tej „epoki”. Pomimo tego zachwalają te sposoby leczenia jak przysłowiowy „8 cud świata” o tym jest mowa w ich Strategii.
W mojej opinii piszę, że;
Obecna wiedza tyle, że tzw. „alternatywna” radzi sobie prawie doskonale z nowotworami a wiedza akademicka niestety nie. Nadal proponuje się nisko skuteczne leczenie tradycyjnymi metodami, kiedy w zasięgu ręki są te o wiele bardziej efektywne. Piszę też o szkodliwości metod tradycyjnych, o których Strategia nie wspomina ani słowem, takie rzeczy należy wiedzieć dla swojego własnego dobra.
Jeżeli uznacie za stosowne się pod nią podpisać i ją wysłać, lub skopiować i wysłać jakiś fragment to oczywiście możecie skorzystać z mojej pracy i podpowiedzi moich znajomych z wyłączeniem proponowanej nowej strategii, lub napisać swoją własną opinię nie koniecznie tak długą jak moja…Wyślijcie proszę ten list wszystkim swoim znajomym, aby jak największa liczba osób mogła się z nim zapoznać a napisany on jest na bazie badań naukowych, których przytaczam jedynie kilka i doświadczeniem naturopaty.
 
Ktokolwiek może, to bardzo go proszę o zamieszczenie zawartości załącznika na forach internetowych, stronach itd. gdyż mamy bardzo mało czasu do 25 maja, z góry serdecznie dziękuję za każde pomocne działanie. Nie przejmujcie się również „odpowiedzią”, która najprawdopodobniej pojawi się całkowicie dyskredytując to, co jest napisane w opinii jak i mnie samego, to będzie ich „normalne” działanie.
 
Bardzo dziękuję i pozdrawiam, oraz życzę dużo zdrowia,
DNM Ryszard Grzebyk
 
P.s. Serdecznie zapraszam wszystkie osoby w tym doktorów medycyny, farmaceutów oraz innych naukowców do wspólnego podpisywania w grupach mego, lub Waszego protestu. Osoby zainteresowane podpisem pod moim listem proszę o email wówczas wpiszę Wasze nazwiska i wyślę jednorazowy protest. Głęboko wierzę, że jest zdecydowana większość lekarzy i naukowców, którym zależy na zdrowiu ludzi, proszę więc Was o odwagę w wzięciu udziału w tym programie i poparcia swoim nazwiskiem tej mogącej wszystko zmienić strategii.
Strategia walki z rakiem

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Wiadomości Zdrowie za Zdrowie

586 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816