POLSKA
Like

„Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich”, „Klub Ronina” i szczelinowanie świadomości Polaków z czytelnym zamiarem stworzenia „rozległej depresji idiotów” !

16/01/2014
620 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
„Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich”, „Klub Ronina” i szczelinowanie świadomości Polaków z czytelnym zamiarem stworzenia „rozległej depresji idiotów” !

. GDY już NIC nie ZOSTANIE z CIEBIE POLSKO, GDY przyjdzie NAM UMIERAĆ z GŁODU i na GÓRACH ŚMIECI, PRZEBACZ, że NIC NIE ZROBIŁEM by TEMU ZARADZIĆ, ALE zewsząd SŁYSZAŁEM, żeby BYĆ MIŁYM dla PRZEŚLADOWCÓW MOJEJ RODZINY, – MÓWILI, że TO JEST DOBRO !!! ***** . Poniżej prezentujemy Państwu film, który dokumentuje wiele aspektów związanych z problematyką tzw. gazu łubkowego. Warto zwrócić uwagę na to, jak prymitywne mechanizmy są stosowane w celu dezinformacji i ogłupienia Polaków, jakim „poziomem specjalistycznej wiedzy” dysponują oddelegowani do tego celu „eksperci” oraz w jakich miejscach, a także przez jakie „patriotyczne” i „niezależne” podmioty, proces ten jest realizowany. . Godne odnotowania jest również to, jak szczelną osłonę „sił porządkowych” systemu posiada projekt eksploatacji Polskiej Ziemi; jej […]

0


gaz łupkowy

.

GDY już NIC nie ZOSTANIE z CIEBIE POLSKO,

GDY przyjdzie NAM UMIERAĆ z GŁODU i na GÓRACH ŚMIECI,

PRZEBACZ, że NIC NIE ZROBIŁEM by TEMU ZARADZIĆ,

ALE zewsząd SŁYSZAŁEM, żeby BYĆ MIŁYM dla PRZEŚLADOWCÓW MOJEJ RODZINY,

– MÓWILI, że TO JEST DOBRO !!!

*****

.

Poniżej prezentujemy Państwu film, który dokumentuje wiele aspektów związanych z problematyką tzw. gazu łubkowego. Warto zwrócić uwagę na to, jak prymitywne mechanizmy są stosowane w celu dezinformacji i ogłupienia Polaków, jakim „poziomem specjalistycznej wiedzy” dysponują oddelegowani do tego celu „eksperci” oraz w jakich miejscach, a także przez jakie „patriotyczne” i „niezależne” podmioty, proces ten jest realizowany.

.

Godne odnotowania jest również to, jak szczelną osłonę „sił porządkowych” systemu posiada projekt eksploatacji Polskiej Ziemi; jej zasobów i bogactw, które stanowią wyłączną własność Narodu Polskiego.

.

<a href="

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/16/stowarzyszenie-dziennikarzy-polskich-klub-ronina-i-szczelinowanie-swiadomosci-polakow-z-czytelnym-zamiarem-stworzenia-rozleglej-depresji-idiotow/

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816