BIZNES
Like

Start projektu “Anuluj Mandat” – czyli systemowa walka z systemem fotoradarów

18/04/2014
3622 Wyświetlenia
23 Komentarze
7 minut czytania
Start projektu “Anuluj Mandat” – czyli systemowa walka z systemem fotoradarów

Szanowni Państwa, przedstawiam zaprojektowane przeze mnie udogonienie dla wszystkich nękanych przez mandaty z fotoradarów, czyli automatyczny system pomocy prawnej o nazwie “Anuluj Mandat”. Od dzisiaj każdy obywatel, który otrzymał wezwanie alternatywne typu ABCD, wezwanie na stawienie się w charakterze podejrzanego lub świadka, wyrok nakazowy czy zaproszenie na rozprawę sądową będzoe mógł sam wygenerować sobie potrzebny wniosek, zgodny z aktualnym stanem  stanem prawnym i według najskuteczniejszych stworzonych przeze mnie modeli postępowania.

0


Z radością i nadzieją na zmiany prezentuję moją autorską aplikację znajdującą się pod adresem https://3obieg.pl/mandaty/

Zapoznajcie się i korzystajcie z:

logo_anuluj_mandat_przezroczystetlo

 

gdzie znajdziecie aktualne wzory dokumentów dotyczące niemal wszystkich etapów walki z mandatami.

Moim zamierzeniem jest, by system “Anuluj Mandat” stał się systemową odpowiedzią na system bezprawnego łupienia obywateli przez Straż Miejską, Straż Gminną i Głównego Inspektora Transportu Drogowego za pomocą fotoradarów, pod pretekstem dbałości o bezpieczeństwo drogowe. Rzecz w tym, że fotoradary nie poprawiają bezpieczeństwa, gdyż nie przerywają wykroczeń piratów drogowych, zdejmują z dróg funkcjonariuszy zajmując ich podpisywaniem tysięcy wezwań przy biurkach i nie identyfikują sprawców – karani są przeważnie właściciele pojazdów, w 50% niewinni.

Urządzenie, które miało pomóc w rejestracji wykroczeń w miejcach o wyjątkowo wysokim ryzyku wypadków drogowych i przyczynić się do zdejmowania nogi z gazu, stało się powszechną maszynką do robienia pieniędzy, ukrywaną lub stawianą w miejscach zaskakujących. Tak by zaskoczyć kierowcę, by nie zdążył wyhamować lub nie miał szans dostosować się do nagłej zmiany organizacji ruchu drogowego, bez narażania się na ryzyko kolizji drogowej. Bezduszne i bezprawne służby wypracowały sobie przy tym cały system manipulacji i zastraszania, bazując na niskiej świadomości prawnej obywateli, by pieniądze płynęły nawet w przypadku, gdy zdjęcie ledwo zarejestrowało tył samochodu. Jeśli kierowca się nie przyzna (a nie musi) zapłaci właściciel samochodu, bo nie chciał Straży Miejskiej donosić na własną żonę, a przy okazji jeszcze jako świadek, w formie kary porządkowej, bo nie mógł się stawić na przesłuchanie 300 km od miejsca zamieszkania. Wszystko jedno kto płaci i za co, byleby zapłacił. Bo wszak chodzi o kasę, a nie bezpieczeństwo.

W roku 2013 fotoradary zrobiły 2,5 mln fotografii, a tymczasem ilość wykroczeń drogowych wzrosła, wraz ze wzrostem ukaranych i wzrostem ilości pieniędzy wypompowanych z kieszeni obywateli. Powstał quasi-podatek, przynoszący prawdopodobnie ponad 1 mld zł. przychodu budżetom gmin i Budżetowi Skarbu Państwa. Naszym kosztem. Przy czym, jak wykazałem wielokrotnie w artykułach pisanych od sierpnia 2013, co potwierdził Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 12.12.2013 a ostatnio Trybunał Konstytucyjny w wyroku z dnia 12.03.2014, wezwania typu quiz zwane “mandatami”, tak naprawdę mandatami nie są, za to są wystawiane bez podstawy prawnej. Ergo, wszelkie karanie nas na ich podstawie i występowanie przeciwko nam jest bezprawne. Zaznaczam, że wyroki Sądu Najwyższego (a o jednym z nich mówimy) są głównym źródłem wykładni prawnej dla sądów w Polsce. W przypadku orzeczenia TK sprawa jest jeszcze bardziej jednoznaczna, bo każdy wyrok Trybunału Konstytucyjnego jest ostateczny i bezwzględnie obowiązujący (art. 190 ust. 1 Konstytucji RP). Mimo to, wymienione służby ścigające obywateli na podstawie fotoradarów, absolutnie się nie stosują do obowiązującego prawa, wyroku Sądu Najwyższego i wyroku Trybunału, masowo i wielokrotnie popełniając przestępstwa, czując się bezkarnymi przy całkowitym pobłażaniu prokuratury.

Jak powiedziałem na wstępie, niniejszym udostępniam Państwu wzory dokumentów, dzięki którym będziecie mogli podjąć równoważną walkę z tym bandyckim systemem. Każdy z nich jest sprawdzony i posiada wysoki wskaźnik skuteczności (co oczywiście nie oznacza, że działa zawsze) – dowód: https://3obieg.pl/z-mandatem-z-fotoradaru-mozna-wygrac. Wszystkie te wygrane sprawy są potwierdzeniem metody, którą udostepniam systemem za symboliczną cenę, robiąc w ten sposób Państwu i sobie prezent świąteczny. Nigdy nic wartościowego nie otrzymacie Państwo za darmo od prawników, ale ja obserwując zainteresowanie ( i szczerze mówiąc nie dając już rady odpowiadać na wszystkie maile) doszedłem do wniosku, że przy spodziewanej ilości można zejść z ceny. Oczywiście możliwość mojego wsparcia osobistego przy sprawach nietypowych lub zbyt mocno zaawansowanych (np. apelacja) wciąż istnieje i w tym celu udostępniłem w systemie formularz kontaktowy. Ponadto, do każdego dokumentu dodaję jako załączniki, treści opublikowanych wyroków SN i TK, aby czytelnicy i osoby odpowiedzialne za umorzenie bezprawnego postępowania nie musieli ich szukać po Internecie.
Ponadto dałem też szereg darmowych porad prawnych w FAQ systemu.

 

Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, korzystania masowo i polecania innym. Myślę, że teraz wspólnie, bez ograniczeń związanych z moimi mozliwościami odpowiadania na korespondencję pozbawimy łupów Mundurowych Zbójów Drogowych, a i każdy z nas skorzysta na tym finansowo.

 

Czego Państwu i sobie życzę

 

Tomasz Parol

 

Ps. proszę o wszelkie uwagi, komentarze i propozycje zmian, gdyż stronę będziemy szlifować i uzupełniać o nowe dokumenty oraz porady, wynikające z okoliczności, wiedzy i doświadczenia prawniczego oraz Waszego zapotrzebowania.

 

Ze szczególną radością oczekuję zjadliwych komentarzy dyżurnych funkcjonariuszy, które będą dowodem, że się boją wyschnięcia źródełka.

 

A teraz wejdź i zobacz https://3obieg.pl/mandaty/

 

system_anuluj_mandat

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

23 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758