HYDE PARK
Like

Stare meble to nie opał – dbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

13/12/2018
5958 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
Stare meble to nie opał – dbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

Spalanie śmieci jest surowo zabronione, lecz wielu Polaków wciąż wrzuca do pieca odpady. Częstym przypadkiem jest palenie starych mebli, których nie można wyrzucić do pojemnika na odpady zmieszane. Jeżeli chce się dbać o środowisko, wywóz niepotrzebnych szaf, wersalek lub regałów można zamówić w firmie ecoecpress24.pl.

0


Odbiór gabarytów i nie tylko

Spalając stare meble w piecu centralnego ogrzewania, naraża się siebie i całe sąsiedztwo na konieczność wdychania trujących substancji. Podczas spalania płyt meblowych, pianek tapicerskich i innych zabronionych materiałów w domowym piecu, powstają liczne rakotwórcze związki. Rozkład szkodliwych substancji jest niemożliwy, gdyż w piecu osiąga się temperaturę do 500-600 stopni Celsjusza. W takiej temperaturze dokonuje się niepełnego rozkładu chemikaliów, co prowadzi do powstawania wielu niebezpiecznych pyłów i gazów.

Na https://www.ecoexpress24.pl/można zamówić wywóz odpadóww postaci starych mebli, usuwając zbędne gabaryty z domu w sposób legalny. – Nasi klienci decydują się na wynajem kontenerów, gdy chcą pozbyć się starych mebli podczas wykonywania remontu. Spalanie płyt meblowych i innych odpadów jest nielegalne – za taki czyn grozi mandat w wysokości 500 złotych– informuje przedstawiciel ecoecpress24.pl. Szczególnie niebezpieczne są płyty z mebli z okresu PRL. Niemożliwe jest dokładane ustalenie, jakich materiałów użyto do ich produkcji. Prócz drewna i innych materiałów naturalnych do wykonania płyt meblowych używane są syntetyczne substancje, których spalanie jest nielegalne. –Oferujemy szybki wywóz śmieci – kontenerna gabaryty jest podstawiany zwykle w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wiemy, że naszym klientom zależy na szybkim odbierze odpadów, dlatego stare, zniszczone meble odbieramy, gdy tylko otrzymamy płatność za usługę– kontynuuje przedstawiciel ecoexpress24.pl. Płatność jest pobierana przez system PayU, dzięki czemu jej księgowanie na koncie firmy odbywa się w ciągu kilkudziesięciu sekund.

 

Odbiór gabarytów w kilkudziesięciu lokalizacjach

Stare meble i inne gabaryty są odbierane przez ecoexpress24.pl w kilkudziesięciu lokalizacjach w całym kraju. Firma dostosowuje się do potrzeb różnych klientów, dlatego oferuje kontenery o różnych pojemnościach – najmniejsze z nich mają 1m3, natomiast pojemność największych przekracza 20 m3. Dzięki temu możliwe jest zamówienie pojemnika, nawet gdy chce się wyrzucić niewielką ilość odpadów.Wynajem kontenerówjest opłacalny, nawet w przypadku usuwania z domu jednej, starej szafy.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

204 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758