Bez kategorii
Like

Stan wojenny w USA

08/05/2012
399 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

W wywiadzie udzielonym w środę dla TruNews Radio, badacz Doug Hagmann podzielił się swoimi informacjami z dobrych źródeł o tym że Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA (DHS) przygotowuje się do „potężnej wojny domowej” w Ameryce.

0


"Mamy kłopoty%… rząd federalny przygotowuje się do zamieszek" powiedział "więc za każdym razem gdy słyszycie o przenoszeniu żołnierzy, sprzętu wojskowego do nowych lokacji, o militaryzacji policji, kupowaniu amunicji, o tym wszystkim%… oni (DHS) przygotowują się do potężnych zamieszek."

Hagmann idzie dalej – jego informator twierdzi że DHS jest zaniepokojony nadchodzącym załamaniem dolara oraz hiperinflacją która dotknie amerykański naród, 311 milionów Amerykanów. Zwłaszcza że wielu z nich jest uzbrojonych.

Zamieszki w Grecji to problem, ale zamieszki uzbrojonych Amerykanów to już zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, na co zwracał niedawno uwagę w swoim raporcie Pentagon uznający to za zagrożenie dla całej Ameryki (w trakcie zeszłorocznych ćwiczeń wojskowych organizowanych przez Departament Obrony) – to były słowa jednego z uczestników gier wojennych Departamentu , Jima Rickardsa, autora książki Currency Wars: The Making of the Next Global Crisis (Wojny walutowe: Tworzenie Nowego Światowego Kryzysu).

Poprzez swoje źródła Hagmann potwierdził tezy Rickarda obawiającego się kolapsu amerykańskiego dolara i zagrożenia ze strony Chińczyków (posiadacze obligacji amerykańskiego skarbu państwa o wartości około 1 tryliona $) oraz prawdopodobnie Rosjan (grożących wypuszczeniem popartego złotem rubla- nowej alternatywy dla dolara) w ramach odwetu za agresywną politykę zagraniczną USA wobec strategicznych sprzymierzeńców Chin i Rosji – Iranu i Syrii.

"Jednego z moich informatorów znam od roku 1979%u2033 mówił Hagmann "zaczynał jako policjant w patrolówce, dzisiaj pracuje dla agencji federalnej pod zwierzchnictwem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. Jest na stanowisku dającym mu wiedzę o nowej polityce i planowanych obecnie strategiach działania i mówi nam dzisiaj: słuchajcie, to co widzicie obecnie to jedynie wierzchołek góry lodowej. Przygotowujemy się, my, czyli rząd, do potężnej wojny domowej w tym kraju."

"Nie ma tu żadnej przesady" dodał przypominając zeszłoroczne nagranie założyciela Trends Research Institute, Geralda Celente. Celente zapowiada upadek dolara i zamieszki w Ameryce jeszcze w tym roku.

Od czasu zeszłorocznych twierdzeń Celenta prezydent Obama zdążył podpisać już dwie samobójcze politycznie ustawy: executive order NDAA oraz National Defense Resources Preparedness (przygotowania do rekwirowania zasobów żywności, materiałów budowlanych, paliwa, ziemi, pojazdów itd.)

Dodatkowo ostatnie doniesienia o zamówieniu przez DHS 450 milionów sztuk amunicji penetrującej tylko dolewają oliwy do ognia i potwierdzają nadchodzące tragiczne wydarzenia na ziemi amerykańskiej.

Wszystkie te szokujące dla Amerykanów wydarzenia miały miejsce w roku w którym zaplanowane są wybory prezydenckie.

Wszystkie przygotowania czynione przez rząd i DHS w ostatniej dekadzie – poczynając od Patriot Act a kończąc na niezliczonych ustawach wykonawczych (executive orders) zaprojektowanych w celu zawieszenia lub zniesienia amerykańskich praw obywatelskich – "są tylko początkiem" mówi Hagmann.

Dodaje: "Będzie jeszcze gorzej przed wyborami, nawet nie wiem czy w ogóle będziemy mieć jakieś wybory. Będzie tak źle – i to też wiem ze swoich źródeł. Jeden z informatorów powiedział bez ogródek: "słuchaj, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jest źle. To wszystko dzieje się naprawdę, ci ludzie – DHS – są gotowi do walki z amerykańskimi obywatelami."

TruNews zapytało Hagmanna: Z kim dokładnie chce walczyć DHS? Kolejna wojna północ-południe, jankesi kontra konfederaci? Hagmann zaznaczył że sytuacja jest znacznie gorsza i bardziej skomplikowana niż wewnętrzne tarcia w narodzie: wszystko skupia się wokół krajowej waluty.

"Według moich informatorów oni [DHS] spodziewają się niestabilności amerykańskiego dolara. Wiemy że stajemy się niewypłacalni i nie możemy dłużej spłacać naszego długu. Nadchodzi hiperinflacja%… dolar będzie bezwartościowy%… upadek gospodarczy będzie naprawdę bolesny, ludzie nie są na to przygotowani."

Dominique de Kevelioc de Bailleul (Beaconequity.com), tłumaczenie Radtrap

http://www.trunews.com/listen_now.htm 

0

Pogromca Elit

"Wielkie oszustwo elit intelektualnych i finansowych. Nie interesuje sie polityka z poziomu pionków. Obserwuje graczy, którzy maja "ukryty wplyw" na WSZYSTKO. "Musicie duzo czytac. By poznac prawde. By dostrzec korzenie zla" - abp Marc"

14 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758