Globalnie i Lokalnie
Like

Stan wojenny nr 2 w Polsce

08/09/2013
674 Wyświetlenia
3 Komentarze
5 minut czytania
Stan wojenny nr 2 w Polsce

Dziś w nocy zamknięto granice Polski, przestrzeń powietrzną, oraz wszelki ruch tranzytowy. Fala strajków jaka przetoczyła i przetacza się przez Polskę, obaliła rządy PO i PSL. Aresztowano TUSKA i  PAWLAKA. Władzę w Polsce przejęło Wojsko Polskie i Policja, wprowadzono Stan Wojenny.

0


Ukonstytuowała się WRON [Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego]. W składzieWRON są przedstawiciele Wojska Polskiego,Policji oraz NSZZ Solidarność.Od rana trwają masowe aresztowania działaczy władz państwowych i samorządowych z PO, PSL, SLD oraz Ruchu Palikota. Sądy polowe wydają na miejscu wyroki, w tym karę śmierci za zdradę stanu. Egzekucje zostały wykonane już na wielu ,,działaczach” tych partii. Aresztowano i wywieziono w nieznane miejsce Komorowskiego wraz z jego doradcami i pracownikami kancelarii, Komorowski jest w tej chwili przesłuchiwany z wypowiedzi dotyczacej ,,prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni”.Aresztowania objęły również sędziów, prokuratorów i byłych pracowników WSI, UB oraz SB a także przedstawicieli mediów TVN i GW. Szacuje się, że do wieczora dnia dzisiejszego  zostanie wykonanych setki wyroków śmierci na zdrajcach Narodu Polskiego. Rozwiązano natychmiast SLD oraz organizacje homoseksualistów z Biedroniem na czele. Zakazano działalności wszystkim organizacjom żydowskim. W godzinach porannych wykonano już egzekucje m. in. na Wałęsie, Arabskim, Gradzie, Grabarczyku, Klichu, Borowskim, Schetynie, Dębskim, Rostowskim, Sikorskim, Kalinowskim, Millerze, Kaliszu, Cimoszewiczu, Balcerowiczu, Gronkiewicz-Waltz, Belce, Mazowieckim, Niesiołowskim, Nowaku, Palikocie, Michniku, Lisie, Olejnik, Urbanie, Jaruzelskim, Kiszczaku i wielu innych. Unia Europejska wydała oświadczenie, że zamach stanu w Polsce jestwewnętrzną sprawą samych Polaków.Dowództwo Polskiej Armii i Policji poinformowało, że majątki wszystkich rozstrzelanych, aresztowanych i ich rodzin na mocy dekretu, zostaną w całości skonfiskowane i przekazane narzecz Skarbu Państwa. Nacjonalizacji podlegają również wszystkie nieruchomości, które zostały sprywatyzowane na rzecz zachodnich koncernów w wyniku oszustwa, korupcji. Dowództwo Wojska Polskiego i Policji zalewane jest falą depesz gratulacyjnych, że Państwo Polskie zdało egzamin i dało przykład światu jak ma wyglądać  PRWOISPRAWIEDLIWOŚĆ.  O dalszym rozwoju sytuacji będę informował na bieżąco. Wiadomość z ostatniej chwili!!!!  Tusk i Pawlak zostali godzinę temu skazani za zdradę stanu, oszustwa wyborcze, ekonomiczną ruinę kraju i zrujnowanie dorobku wielu pokoleń Polaków. Wyrokiem Sądu Polowego Tusk został  dodatkowo uznany winnym zamachu w Smoleńsku dnia 10 kwietnia 2010 roku, spiskując z premierem obcego państwa przeciwko prezydentowi RP i Polsce. Wyrok wykonano, —obaj zostali powieszeni dziś w centrum Warszawy

Ps:

Oto scenariusz wydarzeń jaki stoi przed Polską. Tusk i mafia raz zdobytej władzy nie odda. Ostatnia [29-9-2012] sobotnia manifestacja pod hasłem ,, Obudź się Polsko”, która przeszła przez stolicę Polski jasno i dobitnie pokazała, że Polska się obudziła i że są granice które mafia już dawno przekroczyła. Nadszedł najwyższy czas wprowadzić odpowiedzialność karną za szkodliwe dla Polski decyzje!! Ukraina powinna być wzorem dla [ Tymoszenko ] Tuska i Polskiej mafii. Naród Polski żąda natychmiastowej ,radykalnej zmiany władzy w Polsce. Tusk i cała banda rujnująca Polskę zdaje sobie sprawę, że władzy oddać nie może, gdyż wszystkich bez wyjątku czeka kryminał. Oto perfidia Tuska: zlikwidujemy senat,  zniesiemy abonament, zlikwidujemy podatek Belki, przeprowadzimy waloryzacje rent i emerytur, do 2012  2000 km dróg, jedno okienko do rejestracji firm, jednomandatowe okręgi wyborcze, itd,itp. Naród wie, że oni się boją, – a oni wiedzą, że dla wielu z nich nadszedł czas na szubienice. Polacy zdali sobie sprawę jak zostali zmanipulowani i oszukani. Należy żądać natychmiastowego ujawnienia Aneksu do raportu o likwidacji WSI, -raportu którego szybko przejął Komorowski, a który być może wyjaśniłby motyw mordu w  Smoleńsku. Polska rządzona przez złodziei, aferzystów, bandytów zmusza do emigracji ludzi młodych w poszukiwaniu chleba. Kraj staje się ogromnym obozem koncentracyjnym z pełnymi lub pół sierotami tz: sierotami unijnymi, gdzie jedno lub obojga rodziców poszukuje ratunku na przeżycie poza Polską. Uratować Polskę od ekonomicznej i fizycznej zagłady, politycznych morderstw, wyludnienia, biedy i zniewolenia może dziś tylko Polskie Wojsko i Policja wraz z Narodem,stojąc w jednym szeregu przeciwko reżymowi w Warszawie. Dnia 13 grudnia 1981 roku Wojsko Polskie i Milicja splamiło swoj mundur krwią zamordowanych w stanie wojennym Polaków. Dziś te mundurowe formacje mają  doskonałą okazję aby te plamy z siebie zmyć i wraz z Polskim Narodem uratować ginący kraj. 

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ Solidarnośc- pierwszej Solidarności, były internowany.

 

0

Grzegorz50 http://www.zolnierzesolidarnosci.com

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.

22 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758