Komentarze dnia
Like

„Ssanie na ryj” !…czyli Platforma w POtrzebie !…

26/07/2013
2053 Wyświetlenia
3 Komentarze
3 minut czytania
„Ssanie na ryj” !…czyli Platforma w POtrzebie !…

Się będzie dzisiaj działo !…- w Sejmie ma się rozumieć… Jak trzech muszkieterów se naciśnie nie ten a tamten przycisk … to Kłopotek będzie wielki !.. Znaczy się , że rządzić będzie koalicja mniejszościowa ! Ale się porobiło !  POtrzeba przyciskających !… Takie lub POdobne zawołanie usłyszeć będzie można od szefa szefów i jego vice…w tym Vice-nta !..

0


 

Po 6-latach pozorów ciężkiej pracy dla dobra i szczęścia…. , po 6 latach jedynego zapału do zaciągania kredytów ( wiecie jak wiele wysiłków wymaga zdobywanie kolejnych pożyczek ), po 6 latach udowadniania , że Kaczyński jest głupi a zielona wyspa i Polska to to samo , a ludzie to rozumieją i stąd te 60 % słupka poparcia..Aż tu nagle taka niewdzięczność !…

Wstanie se taki posełek , zgłosi wotum… jeden pójdzie zrobić siusiu…i kasa …i przywileje…i Trybunał ?… jak w banku !..WSZYSTKO stracone ! – bezpowrotnie !

Od jutra w jedynej , słusznej , rządzącej koalicji  będzie waniać tylko jedno : Ssanie na ryj !.. czyli ZDOBYĆ za każdą cenę przyciskaczy na TAK !..

Do akcji użyte będą służby , haki , przywileje , szantaż , kasa , gwarancje „jedynek na liście”, stanowiska i tego typu metody utrzymania się za każdą cenę – przy korycie..

NORMALNE !..jak w demokracji !..z dopiskiem POLSKIEJ .. rzucę przykładem..

Na międzynarodowej konferencji chirurgów w Suwałkach:

Chirurg z USA oświadcza:
– U nas medycyna jest tak zaawansowana, że jesteśmy w stanie obciąć  facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po sześciu tygodniach   będzie biegać w poszukiwaniu pracy…
Chirurg z Niemiec chwali się:
– A co to za osiągnięcia! U nas jesteśmy w stanie wyciąć połowę  mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po czterech tygodniach będzie  latać   w poszukiwaniu pracy
Rosyjski chirurg włącza się:
– Panowie, niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie mogą równać się do naszych. Jesteśmy w stanie wyciąć połowę serca człowiekowi,  przeszczepić drugiemu i ten już po dwóch tygodniach będzie latał  w poszukiwaniu pracy…
Polski chirurg na to:
– Panowie, Wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale to  pomoc dla jednego człowieka. U nas w Polsce jak 6 lat temu   zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca i  zrobiliśmy z niego PREMIERA ..
To teraz cały kraj szuka pracy!…

A jeden taki minister – od tego Premiera – co to bardzo lubi budować drogi i kolekcjonować zegarki jak zabrał się koło Zakopanego za modernizację „zakopianki” to zrobił taką drogę , że wszyscy nam zazdroszczą :

ZAKOPIANKA PO KUPNIE ZEGARKA

Pozostaję z ukłonami i w zaproszeniach na obserwowanie jutrzejszych obrad Sejmu RP !

– z jednym przesłaniem !!!

SEJM

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758