Artykuły redakcyjne
Like

Spożywczy Archipelag Gułag

22/08/2015
927 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Spożywczy Archipelag Gułag

Objętej embargiem żywności, która trafiła na rynek w Rosji przyznano prawa człowieka! Potraktowano ją tam, bowiem w sposób, w jaki nazbyt często traktowało się ludzi. Najpierw ją aresztowano, osadzono w miejscach odosobnienia a potem poddano eksterminacji na masową skalę. W tym dziele prezydent Putin stał się gorliwym naśladowcą swoich wielkich poprzedników i coś nam mówi, że gotów byłby popróbować tego, co uczynił produktom spożywczym również na wielkogabarytowych organizmach białkowych.

0


Niszczenie_konstruktywne_1

 

Jak słyszeliśmy nie uszło na sucho nawet mrożonym kaczkom, gdzieś na rubieżach niegdyś wielkiego imperium. Stały się częścią niechcianego zalewu migracyjnego i podzieliły losy sowieckich sołdatów ginących w szaleńczych atakach pod gąsienicami germańskich czołgów. I powiedzcie, że pan Putin nie ma wyczucia dramatycznego. No chyba, że to widomy znak ingerencji jakiegoś obytego w kształtowaniu medialnego wizerunku spin doktora. Można tak pomyśleć, jak sobie przypomnieć wszystkie egzotyczne eskapady pana Putina łącznie z tą ostatnią na pokładzie batyskafu pogrążającego się w wodach Morza Czarnego.

W związku z tym nadal czarno widzimy przyszłość naszych owoców, warzyw i mięsa w nowoutworzonym na terenie Rosji spożywczym archipelagu Gułag.

Z pozdrowieniami Liber

0

Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758