Media Watch i recenzje
Like

Spotkanie z Przemysławem Wiplerem w Poznaniu

24/07/2013
828 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Spotkanie z Przemysławem Wiplerem w Poznaniu

W związku z wizytą posła w Poznaniu, Klub Republikański organizuje 29 lipca 2013 roku spotkanie z mieszkańcami Poznania, podczas którego przedstawione zostaną założenia programowe Ruchu oraz pomysły Republikanów na uzdrowienie polskiej gospodarki.

0


 

 

plakat wipler w poznaniuWizyta posła Wiplera w stolicy Wielkopolski zostanie podzielone na dwie części. O 14.30 odbędzie się event w formule meet and greet na poznańskim Starym Rynku, podczas którego poznańscy Republikanie wspólnie z gościem będą zapraszać na wieczorne spotkanie oraz odpowiadać na pytania zainteresowanych.

Druga, główna część wizyty, będzie miała miejsce po południu. Poznańscy Republikanie zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w Sali AB Domu Studenckiego Jowita (Akumulatory) o godzinie 18.30. Zaproszeni są wszyscy Poznaniacy. Po prezentacji programu Ruchu Republikańskiego, poseł Przemysław Wipler odpowie na pytania zebranych osób. Organizatorzy spodziewają się 150-200 uczestników spotkania. Zakończenie przewidywane jest na godzinę 20.30.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym sercu leży dobro Polski, a przed wszystkim Poznania. Tych, którzy chcą wspólnie z nami zmieniać kraj, jak i tych, którzy chcieliby po prostu bliżej poznać Republikanów i posła Wiplera.

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Na Facebook’u wydarzenie można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/500044390077806/

Inne zapisy autora:

  0

  Michał Sakowski
  Michał Sakowski https://www.facebook.com/KlubRepublikanskiPoznan

  Koordynator Klubu Republikańskiego Poznań. Wolnościowiec.

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816