Bez kategorii
Like

Spotkania podczas Euro 2012 przy Krzyżu. Ewangelizacja i przekaz patriotyzmu na ulicy.

06/06/2012
225 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Pierwsza część dziedzińca pałacu prezydenckiego i Krakowskie Przedmieście zaistniały dzięki pojawieniu się tam Krzyża jako wielki salon polityczny. Podczas Euro 2012 będziemy mieli gości z zagranicy, dojdzie do spotkań, międzynarodowego dialogu…

0


Codziennie przy Krzyżu o 21:00 trwają modlitwy. Krzyż przynosi wtedy Pan Tadeusz. A – co w pozostale godziny? Czy pojawimy się tam, ustalimy dyżury? Gdyby ktoś chciał brac udział w organizacyjnych aspektach tego co się będzie podczas igrzysk działo przed pałacem prezydenckim i na Krakowskim – proszę o informacje. Dzisiaj Internet daje nam nieslychaną szansę porozumiewania się i wpływanie na rzeczywistość.

Jest jeszcze jeden aspekt, który trzeba dobitnie wyartykułować. Nowoczesne środki komunikowania są oparte o prywatne środki rejestracji i analizy rzeczywistości (kamery, aparaty fotograficzne, dyktafony). Nalezy zachęcać i uczyć wszystkich ludzi, szczegolnie polską młodzież i wdrażać do poslugiwania się tymi zdobyczami techniki.

W Boże Ciało o 15:00 spotykamy się z Bartłomiejem Kurzeją, Adamem Czeczetkowiczem i Alefem Sternem przy Krzyżu, panowie powiedzą swoje refleksje o Euro2012, powstanie nowy material filmowy dla TELEWIZJI NARODOWEJ, który zaistnieje w internecie. Zapraszamy wszystkich do brania udzialu w takich wydarzeniach.

🙂

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758