Globalnie i Lokalnie
Like

Spotkania otwarte z Przewodniczącym LOS

11/06/2014
541 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W dniach 20-22 czerwca na południu Polski odbędzie się seria spotkań otwartych z Przewodniczącym Ligi Obrony Suwerenności Wojciechem Podjackim. Spotkania będą miały miejsce we Wrocławiu, Opolu oraz Katowicach.

0


pr4

 

20 czerwca okazję do rozmowy z Wojciechem Podjackim będą mieli mieszkańcy Wrocławia. Wydarzenie będzie miało miejsce o godz. 17.00 w siedzibie Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” (sala 105) przy pl. Solidarności 1/3/5. Nazajutrz Przewodniczący LOS zawita do Opola, gdzie o godz. 16.00 spotka się zainteresowanymi w sali katechetycznej Katedry Opolskiej. Jako ostatnie odbędzie się spotkanie w Katowicach, które będzie miało miejsce 22 czerwca o godz. 16.00 w katowickim Domu Kultury „Marchołt”, umiejscowionym przy ul. Warszawskiej 37.

 

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

 

Wojciech Podjacki to historyk, publicysta, wieloletni przedsiębiorca i działacz społeczno-polityczny, związany ze środowiskiem patriotycznym od połowy lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W 2002 roku zainicjował powstanie Ligi Obrony Suwerenności, w której od początku pełni funkcję Przewodniczącego. Posiada wykształcenie wyższe, jest doktorantem Wydziału Historii Uniwersytetu Gdańskiego. W 2013 r. została opublikowana jego rozprawa naukowa pt. „Zagadnienie mniejszości słowiańskich w ideologii Ruchu Młodych Obozu Wielkiej Polski w latach 1927-1933”. Pod jego redakcją od wielu lat wychodzi drukiem kwartalnik społeczno-polityczny „Polski Szaniec”. Ponadto jest autorem licznych artykułów poruszających bieżące zagadnienia polskiego życia publicznego, które ukazywały się w wielu niezależnych periodykach tj. „Nasza Polska”, „Myśl Polska”, czy „Polska Niepodległa”.

 

lospolski.pl

polskiszaniec.pl

facebook.com

twitter.com

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816