POLSKA
Like

Śpiewak Tusk za homoseksualizację Polski dostanie Brukselę

25/05/2013
321 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Paweł Śpiewak w wywiadzie z Eliza Olczak „ Przedterminowe wybory nikomu się 
nie opłacają. PiS potrzebuje czasu, żeby powiększyć przewagę nad PO, lewica jest rozbita, a sama Platforma jest w takiej sytuacji, że wiadomo, iż przegra, tylko 
nie wiadomo, jak wysoko „….”PO traci sympatię swoich głównych wyborców – młodzieży i wielkomiejskiej klasy średniej. „….”Młodzi odchodzą dlatego, że nie pamiętają rządów PiS. „….”Do tego dochodzi niejasna postawa Platformy wobec kwestii światopoglądowych: związków partnerskich, in vitro. „…”Co PO mogłaby zrobić, żeby odwrócić trend spadkowy? Moim zdaniem ważna, choć trudno powiedzieć, czy rozstrzygająca, może stać się ustawa o związkach partnerskich. Uchwalenie takich przepisów to nie jest przejaw wojny kulturowej, jak twierdzi PiS czy Roman Giertych, tylko rozwiązanie realnych problemów tysięcy ludzi, którzy żyją […]

0


Paweł Śpiewak w wywiadzie z Eliza Olczak „ Przedterminowe wybory nikomu się 
nie opłacają. PiS potrzebuje czasu, żeby powiększyć przewagę nad PO, lewica jest rozbita, a sama Platforma jest w takiej sytuacji, że wiadomo, iż przegra, tylko 
nie wiadomo, jak wysoko „….”PO traci sympatię swoich głównych wyborców – młodzieży i wielkomiejskiej klasy średniej. „….”Młodzi odchodzą dlatego, że nie pamiętają rządów PiS. „….”Do tego dochodzi niejasna postawa Platformy wobec kwestii światopoglądowych: związków partnerskich, in vitro. „…”Co PO mogłaby zrobić, żeby odwrócić trend spadkowy? Moim zdaniem ważna, choć trudno powiedzieć, czy rozstrzygająca, może stać się ustawa o związkach partnerskich. Uchwalenie takich przepisów to nie jest przejaw wojny kulturowej, jak twierdzi PiS czy Roman Giertych, tylko rozwiązanie realnych problemów tysięcy ludzi, którzy żyją w związkach nieformalnych i uważają, że rząd ich lekceważy. Nie sposób też dłużej przemilczać kwestii praw osób homoseksualnych. PO nie może być wiecznie partią, która nie deklaruje żadnych wartości.”….”Jarosław Gowin twierdzi, że PO traci wyborców dlatego, że skręca w lewo. Skręca w lewo, bo nie chce słuchać Gowina! To chyba o to chodzi. Ja tego skrętu nie widzę. A jeżeli ten skręt w lewo miałby oznaczać troskę o biednych i wykluczonych, to poseł Gowin nie powinien mieć nic przeciwko temu, bo jest to w duchu społecznej nauki Kościoła.”….Jestem pewien, że PiS wznowiłoby śledztwo w tej sprawie i szukało potwierdzenia dla swojej hipotezy, że ze strony rządu popełniono umyślne błędy, które doprowadziły do katastrofy. Polityczna atmosfera po dojściu PiS do władzy byłaby bardzo ciężka. „…””Niektórzy sądzą, że rozważa ewakuację do Brukseli na prestiżowe stanowisko unijne. Trudno mi uwierzyć, że strefa euro powierzy kontrolę nad kluczowym stanowiskiem europejskim komuś spoza swojego grona. Ale nawet jeżeli byłoby to możliwe, to Tusk najpierw musi pokazać, że umie rządzić, bo sama sympatia polityków europejskich, którą faktycznie się cieszy, nie wystarczy. Im bardziej Tusk chciałby iść do Europy, tym bardziej musi udowodnić, że daje sobie radę z sytuacją Polski.”…..”Po wyborach działa zupełnie inna matematyka. Jeżeli Jarosław Kaczyński wygra wybory i dostanie misję sformowania rządu, to podejrzewam, że będzie gotowy do dużych kompromisów z potencjalnymi sojusznikami, żeby sprawować władzę. Sęk w tym, że PiS nie ma do tego kwalifikacji. Oni mają głównie pomysły, jak rozliczyć Smoleńsk, a w sprawach naprawdę ważnych operują sloganami typu: ludziom potrzebna jest praca. „…(źródło )

 

Braque „Panuje taki terror intelektualny, że dziś nikt już nie ma odwagi przywołać prostej prawdy, iż dla dziecka nie jest przyjemnie dorastać z dwoma tatusiami lub mamusiami. Ten terror idzie w parze z roszczeniami tych, którzy wcale nie potrzebują większych praw.

Rybińska Mówi pan o mniejszościach seksualnych? Nie uważa pan, że są one na gorszej pozycji wobec większości? Brague W naszych społeczeństwach ustalił się system, zgodnie z którym to silniejszy ma prawa” ….”W Europie natomiast ma szansę islam, bo telewizja i media pozbawiły ludzi mózgów. Europejczycy są zagubieni, a przywódcy islamscy dobrze to zrozumieją. Libijski przywódca Muammar Kaddafi niedawno powiedział: “Prawdziwymi żydami i chrześcijanami jesteśmy my”. To znaczące. Nie mamy dziś nic, co moglibyśmy temu przeciwstawić. „ …..(więcej )

 

W czasie piątej nocy zamieszek na przedmieściach Sztokholmu, zamieszkanych między innymi przez imigrantów, podpalono dziewięć samochodów, a także dwie szkoły i komisariat policji. „….”Wokół stojących w ogniu samochodów zgromadziło się 300-500 osób. „…(źródło )

 

————

Mój komentarz

 

Śpiewak jasno i wyraźnie zakomunikował Tuskowi .Platform nieuchronnie przegra . Kwestią jest tylko jak wysoka będzie wygrana PS u . Tusk i jego ferajna zostanie odsunięta od władzy , a co gorsza od koryta . Na tym groźby Śpiewaka pod adresem Tuska się nie kończą . Kaczyński po dojściu do władzy rozpocznie robienie porządku i rozliczenia . Tutaj warto przypomnieć przekonanie Kwaśniewskiego , że Tusk skończy w więzieniu .

 

Kwaśniewski „-Ja mam taką czarną wizję, że zostanę kiedyś wezwany przez Parlament Europejski, żeby doprowadzić do ułaskawienia i wypuszczenia na wolność Donalda Tuska „….(więcej )

 

Śpiewak uświadamia Tuskowi ,że jest tylko białym murzynem , który nie ma co liczyć na stanowisko w Brukseli .Chyba że……

 

Chyba ,że Platforma zadeklaruje że wyznaje socjalistyczne wartości politycznej poprawności , a sam Tusk pokaże ,że potrafi sterroryzować Polaków i dokonać homoseksualizacji Polski

 

Europa zaczyna płonąć . Muzułmanie są coraz bliżej stworzenia regularnej partyzantki miejskiej , a dla Śpiewaka najważniejszą sprawą dla Polski i Europy jest forsowanie procesu homnosekusualizacji ustawodawstwa .

 

Lewactwo w Polsce , w szeregach którego obok socjalisty politycznej poprawności profesora Hartman ( polecam jego video z koncepcją wydawania pozwoleń na dzieci …(więcej ) , znajduje się również profesor Śpiewak wpada w panikę , wzmaga intelektualny terror celem ustanowienia socjalistycznej politycznej poprawności religią państwowa Polski .

 

Nagrodą dla Tuska za rozpętanie wojny ideologicznej przeciwko Polakom będzie synekura przy korycie w Brukseli pod parasolem Niemiec i niemieckie gwarancje bezpieczeństwa osobistego .

 

Czabański „Tusk już przegrał, choć być może jeszcze o tym nie wie. A może zabiega w Berlinie o gwarancje bezpieczeństwa osobistego? „….(więcej )

 

Polecam świetne wystąpienie Michała Marusika opisującego status Polaka jako niewolnika oraz metody zmuszania go do pracy na rzecz socjalistycznych panów .

 

video Michał Marusik „Nadal jesteśmy niewolnikami „

 

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816