Bez kategorii
Like

Spieszmy się z marszem ostatniej szansy”

14/04/2011
299 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Nadchodzi Jezus Król Polski

0


Obraz ten zawiera bardzo ważne przesłanie. Mamy jako Naród do wyboru albo uznać Jezusa Króla Polski albo doświadczyć kary żywiołów zapowiedzianej w Piśmie Świętym, Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej i przez S.B. Rozalię Celakówną.

Ponieważ ziemię pokrył już kir śmierci i we wszystkich miejscach globu panują nieprz…eniknione ciemności grzechu, nastał czas kary (zob.
Iz 24). Nad Polskę ze wschodu nadciąga żywioł
ognia, z zachodu żywioł wody, a całą ziemię pustoszą tornada, straszliwe wulkany i trzęsienia ziemi.

Jednakże Polsce i narodom świata, zanim grom uderzy z nieba, Bóg daje ostatnią szansę ocalenia. Jest nią Intronizacja Jezusa Króla Polski – całkowite i dobrowolne poddanie się pod berło Jego władzy.

Jeśli chcesz uratować siebie, swoich bliskich, przyjaciół, znajomych i polski Naród, zachęcaj innych i sam dokonaj Aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski.

Nie ulegaj złudzeniom i zwodzeniom ani fałszywym obietnicom. Jest tylko jedno, autentyczne nabożeństwo, Siedmiodniowe Nabożeństwo Intronizacyjne, poprzez które ważnie dokonasz Aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski.

Nabożeństwo Intronizacyjne zostało opracowane przez Biuro Postulacji S.B. Rozalii Celakówny w roku 2003 i tylko ono niesie Tobie i Polsce łaskę ocalenia. Jego wiarygodność potwierdzają: Fundacja Serca Jesusa, Stowarzyszenie „Róża”, Ruch Obrony Rzeczpospolitej – „Samorządna Polska”.

Kontakt: tel. (12) 285 60 98; 266 27 64

www.intronizacja.pl • www.rozalia.krakow.pl

fot. Anna Wilowska

Inne zapisy autora:

0

JKP

Jezus otrzymal godnosc królewska od Boga Ojca i czlowiek nic tu dodac ani ujac nie moze. Jezus jest Królem niezaleznie od woli czlowieka. Natomiast od kazdego czlowieka i od kazdego narodu zalezy, czy dobrowolnie uzna Jezusa Króla

6 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758