ONA I ON
Like

Sparaliżowana Panna Młoda- doszła sama do ołtarza.

16/08/2013
726 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Sparaliżowana Panna Młoda- doszła sama do ołtarza.

Nawet częste rozwody nie potrafią zdezawuować znaczenia ślubu. Uroczyste zawarcie małżeństwa nie tylko robi wrażenie na “młodych” ale pozostawia wspomnienia u wszystkich obecnych.Po tym ślubie zostały wspomnienia mokre- od łez.

0


Kobiety marzą o dniu swojego ślubu. Faceci pewnie też tyle że nie każdy się przyzna. Większość pań młodych jako rzecz najważniejszą w tym dniu uznaje właściwą kreację. Ta panna młoda którą dzisiaj poznacie miała inne marzenie: pójść do ślubu o własnych siłach.

Siedem lat temu Stevie Beale, wówczas mająca  17 lat,  uległa okropnemu wypadkowi samochodowemu po którym została sparaliżowana od pasa w dół.  Miała złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy. Straciła czucie w swoich nogach. Jej najlepszy przyjaciel stracił w wypadku życie.

Tuż po wypadku Stevie Beale obawiała się że jej życie też się skończyło. Kiedyś przyrzekła sobie że w dniu swojego ślubu pójdzie sama o własnych siłach.

“Myślałam,że jestem skazana na dom moich rodziców, że nigdy nie będę miała chłopaka albo nigdy nie wyjdę za mąż,” mówi . “Myślałam,że będę siedzieć w domu i tak “zgniję”.”

Dzięki intensywnej terapii fizycznej, życie Beale rozpoczęło się ponownie.

Zapraszam na video:

http://www.youtube.com/v/GGUxpAV2Mmo%26hl=en%26fs=1%26rel=0

W poprzednia sobotę jej marzenia się jak widać spełniły. Zawdzięcza to centrum rehabilitacyjnemu w Detroit, gdzie opracowano program rehabilitacyjny dla osób z uszkodzeniami rdzenia kręgowego . Współpracując też    z innymi ofiarami wypadków m,inn. nastolatką która straciła nogę w wypadku kolejowym było znacznie łatwiej. Dzięki tej dziewczynie Briannie Mullinger poznała swojego męża.
Jared VanAusdale oświadczył się poprzedniego  lata.
Rozpoczęły się przygotowania do ślubu. Panna młoda doszła do ołtarza  przy pomocy “chodzika” ale o własnych siłach. Wśród świadków tego wydarzenia nie było osoby o suchych oczach. Po ślubie małżonek wyniósł na rękach a pani małżonka resztę dnia spędziła na wózku.
Dwa lata wcześniej zdarzyło się podobnie. Panna młoda Jennifer Darmon, miała uszkodzony rdzeń kręgowy również po wypadku samochodowym . W drodze wspomagali ją ojciec i brat:
Zapraszam na video:
  http://www.youtube.com/v/6-AwqJGmh6k%26hl=en%26fs=1%26rel=0
Każdy człowiek, każde małżeństwo przechodzi w swoim życiu różne próby.
Wypadałoby życzyć aby zdrowi, pełnosprawni ludzie wykazywali tyle hartu, tyle ducha i samozaparcia przy pokonywaniu swoich   życiowych przeszkód.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816