SPORT
Like

Sowa i przyjaciele, Pierdzący Królik i siatkarskie cacuszko w …taśmach Wprost!

15/06/2014
1099 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Sowa i przyjaciele, Pierdzący Królik i siatkarskie cacuszko  w …taśmach Wprost!

Jak wynika ze słów dziennikarza „Wprost”, w jednej z częściowo ujawnionych wczoraj taśm jest też wątek dotyczący „ polskiej reprezentacji siatkarzy” ! W rozmowie nagranej w lutym tego roku , Parfianowicz, będący wiceministrem finansów i szefem wywiadu skarbowego, twierdzi że „ich wyciągnął za uszy, bo mieli problemy i temat też umilkł” ! Dostrajając się do rozmówców nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć: pięknie, qrwa, pięknie! Dziki to kraj gdzie „ społeczni” działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej z Popką i Przedpełskim na czele bezkarnie kpią z uczciwych ludzi, a byle złodziej i przekrętas bryluje na salonach! Mam nadzieję, że już niedługo bo prokuratura umarzająca w dziwnej tajemnicy sprawę korupcji w PZPS, będzie musiała się nią zając ponownie. Z urzędu!

0


Zanim się tak stanie warto się jednak zastanowić nad tym kogo i z jak głębokiego szamba, wyciągał za uszy pan Parfinowicz?! Sprawa, jak mawiają służby, jest rozwojowa, bez stenogramów „Wprost” pewności nie ma, są oczywiście tylko pytania . Na wszelki wypadek od razu dodam z tzw. ostrożności procesowe, że nic nikomu nie insynuuję i nie sugeruję. Tylko pytam!
Czy „temat, który ucichł” dotyczy::

1. Siatkarzy z reprezentacji Polski , ukaranych domiarem w wysokości 300, 400 i 800 tysięcy złotych za ukrywanie dochodów i wystawianie lewych faktur?! Jako podatnik i kibic chcę po prostu wiedzieć, który z członków polskiej reprezentacji , jako pospolity przestępca i oszust , nie jest godzien noszenia koszulki z orłem na piersi ?!
2. Polski Związek Piłki Siatkowej i korupcję publicznych pieniędzy?! Jeśli tak to pytam, ile z firm, fikcyjnych czy realnych, należących do krewnych, znajomych i przyjaciół królika/prezesa, mieniącego się twórcą siatkarskiego cacuszka, brało udział w wieloletnim procederze wyprowadzania milionów złotych z kasy PZPS?! Do czyjej kieszeni pieniądze te trafiły?
3. Artura Popko, wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej i prezesa Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej? Mówi się, że sprawa może dotyczyć, albo jego nieruchomości nie mających udokumentowania w dochodach, albo…. pożyczki w wysokości miliona dolarów (!!!) , udzielonej b. sekretarzowi PZPS Bogusławowi Adamskiemu. Smaczku całej sprawie dodaje też fakt, że Adamski poszedł na współpracę z CBA, a żona Popki w ewidencji działalności gospodarczej widnieje nadal jako jego wspólniczka. „Crossowa” kontrola , której tak bardzo bał się Nowak, pewnie pozwoliłaby sprawę wyjaśnić do końca. Do „bulu”!
4. I już na koniec-czy sam Parfianowicz zaangażował się w „sprawę „ z powodu miłości do siatkówki czy ktoś, i kto, dostarczył mu dodatkowych motywatorów?!

Podaję źródło informacji:

Cz.4
http://telewizjarepublika.pl/nisztor-mamy-do-czynienia-z-zamachem-stanu,8111.html#.U50TekCuM_g

0

janfilip

NULL

20 publikacje
1 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758