POLSKA
Like

Soros zdemaskowany

17/08/2016
918 Wyświetlenia
2 Komentarze
10 minut czytania
Soros zdemaskowany

Politycy wszystkich krajów bójcie się! Ponad 2,5 tys. dokumentów należących do fundacji George’a Sorosa – Open Society zostało wykradzionych i opublikowanych na stronie DCLeaks. Oczywiście wszystkiemu winien jest Putin – wg anglojęzycznych mediów za DCLeaks kryją się bowiem Rosjanie.

0


800px-george-soros-festi-546d2c4,2,0Sam portal przedstawia się jako „grupa Amerykańskich hakerów-aktywistów walczących o wolność słowa i prawa człowieka”. Dokumenty, które wyciekły obejmują okres od 2008 do 2016 roku i mają dotyczyć działań fundacji we wszystkich regionach świata. Ujawnione dane wskazują na liczne wsparcie Sorosa dla organizacji pozarządowych na terenie całej Europy. Pieniądze spekulanta miały wpływać m.in. na politykę migracyjną i azylową w Europie.

Z dokumentów opublikowanych na DCLeaks dowiadujemy się o wsparciu Sorosa dla Palestyńskich organizacji obywatelskich, włączając w to Adalah – The Legal Center for Arab Minority Rights in Israel, który skupia się na osiągnięciu praw przez mniejszość arabsko-palestyńską w Izraelu. Wykradzione informacje również wskazują, że George Soros miał finansować przeciwdziałanie rosyjskim wpływom w Europie. Pieniądze miliardera szły także na konto organizacji mających realizować interesy Sorosa w Polsce.

Przypomnijmy, że jest to kolejna, w krótkim czasie afera związana z wyciekiem ważnych informacji w USA, które ukazują ogromne interesy realizowane za kulisami oficjalnej polityki. Niedawno wyciekło ponad 20 tys. e-maili, które zostały opublikowane na stronie WikiLeaks. Na światło dzienne wyszło finansowanie przez Sorosa kampanii Hilary Clinton jak i ich wcześniejsza współpraca. Miliarder miał nakłonić Clinton do mieszania się w albańską politykę. Soros wykorzystał ponadto obecną kandydatkę na prezydenta USA do realizacji swoich interesów w raju podatkowym na Panamie.

kk/Independent/Bloomberg

W Polsce natomiast ciągle cicho o finansowaniu przez Sorosa Fundacji Helsińskiej. Oczywiście nie bezpośrednio, ale przez należącą do niego Fundację Batorego.

 

Przypominam, że jednym z zarządzających Fundacją Helsińską był prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński.

 

Kasa pochodząca od Sorosa w żadnym kraju nie była wpłacana ot, tak sobie.

 

Ujawnione dokumenty mają wskazywać również na to, że na kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego w Polsce Soros przeznaczył 340.000 euro, które wpłynęły za pośrednictwem Fundacji Batorego.

 

George Soros, multimiliarder, jest znany m.in. z tego, że w Polsce wspiera działalność KOD, współfinansuje także działalność „Gazety Wyborczej”. Miliarder założył i dotował Fundację im. Stefana Batorego. Ostatnio wyłożył około 17 mln dolarów na Agorę.

źródło: independent.pl, niezalezna.pl

http://newsroom.salon24.pl/724465,szykuje-sie-wielka-afera-wyciekly-tajne-dokumenty-z-fundacji-sorosa

 

Czy Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, Andrzej Rzepliński, prezes TK, to agenci wpływu Sorosa?

.

Klasyczna definicja:

Agent wpływu − termin używany dla określenia osoby (agenta) działającego na terenie suwerennego państwa, na rzecz interesów obcego mocarstwa, we współpracy ze służbami specjalnymi tegoż mocarstwa.

Głównym celem działalności tego rodzaju agentury jest wywieranie wpływu na instytucje polityczne i państwowe oraz na opinię publiczną w kraju, na terenie którego działa. Do tego celu wykorzystuje się często kontakty osobiste, stanowisko zawodowe i pozycję społeczną osoby zwerbowanej jako agent. Narzędziem realizowania działalności agentury wpływu mogą być również środki masowego przekazu. Jej działania realizowane są poprzez propagandę, dezinformację oraz dywersję polityczną. Agent wpływu może również wykonywać klasyczne zadania szpiegowskie, takie jak pozyskiwanie informacji niejawnych oraz pozyskiwanie współpracowników.

Tako rzecze wikipedia.

Jednak coraz bardziej widzimy, że dotychczasowy obraz świata, z odrębnymi państwami mniej lub bardziej narodowymi nie tłumaczy tego, co dzieje się od stu lat z okładem.

Ba, niektórzy pierwszy objaw spiskowej praktyki dziejów upatrują w rewolucji francuskiej 1789 r.

Agent wpływu może więc być agentem grupy trzymającej władzę.

Dziwna aktywność Sorosa, która oprócz zarabiania pieniędzy niewyobrażalnych nawet dla budżetów większości państw świata, obejmuje także jego zmianę, sugeruje, i to wyraźnie, że György Schwarz jest jedynie „frontmanem” pozostającej w ukryciu grupy.

Jej celów możemy się tylko domyślać.

Na razie widzimy tylko walkę, jaką wydała społeczeństwu – rodzinie i Kościołowi.

LGBT Grants FundingJuż niedługo, na kanwie sprawy łódzkiego drukarza, który odmówił przyjęcia zlecenia na wykonanie usługi dla organizacji promującej idee LGBT, może dojść do odwołania Adama Bodnara, obecnego Rzecznika Praw Obywatelskich. Instytut Ordo Iuris przygotował już petycję w tej sprawie, którą kieruje do najważniejszych osób w państwie. Prawnicy przypominają zaangażowanie Bodnara po stronie pro homoseksulanych środowisk, a także zarzucają mu stronniczość i działalność przeciwko chronionej konstytucyjnie tożsamości małżeństwa.

Inicjatorzy petycji, którą można podpisać na stronie www.maszwplyw.pl zaznaczają, że powaga urzędu Rzecznika Praw Człowieka została naruszona przez zaangażowanie Adama Bodnara po stronie środowisk promujących subkulturę LGBT. Warto przypomnieć głośną przed kilkunastoma dniami sprawę łódzkiego drukarza, który odmówił przyjęcia zlecenia od organizacji promującej homoseksualny styl życia. Sprawa trafiła do sądu, który ogłosił wyrok nakazowy, karzący pracownika drukarni grzywną pieniężną za odmowę wykonania zlecenia. W sprawę włączył się Adam Bodnar, który wsparł organizacje LGBT, domagające się ukarania drukarza. Odpowiedź pracownika drukarni miała posłużyć jako pretekst w wytoczeniu precedensowej sprawy karnej. Wyrok nakazowy Sądu Rejonowego zagrażający gwarantowanej konstytucyjnie wolności gospodarczej przedsiębiorcy i przekreślający wolność sumienia pracownika, został wydany po interwencji Rzecznika Praw Obywatelskich.

To nie pierwszy raz, gdy Adam Bodnar sprzeniewierza się złożonemu ślubowaniu. W ciągu jednego roku urzędowania wielokrotnie dał się poznać jako stronniczy urzędnik stawiający ideologiczne postulaty grup LGBT ponad konstytucyjnymi gwarancjami naszych praw. Chociaż zgodnie z prawem powinien bronić wolności gospodarczej, wolności sumienia, słowa, myśli i wolności badań naukowych, w kolejnych sytuacjach angażuje autorytet swojego urzędu, by je ograniczać. Niezmiennie występuje też przeciwko tożsamości małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny.” – czytamy w petycji przygotowanej przez Ordo Iuris.

 http://www.pch24.pl/ordo-iuris-domaga-sie-odwolania-rzecznika-praw-obywatelskich–podpisz-petycje-,45072,i.html#ixzz4HX8sOhvY

.

To jednak nie jedyni beneficjenci grupy reprezentowanej przez Sorosa.

.

8 maja 2000 roku ówczesny polski premier Jerzy Buzek powiedział:

„Dlatego nie można przecenić roli, jaką pan odegrał w Polsce, przybierając zresztą bardzo trafny pseudonim – Stefan Batory. (…) Ma pan więc, poprzez swoje inicjatywy i fundacje, udział w ugruntowaniu się naszej wolności. (…) W Polsce beneficjentów pana fundacji liczymy w tysiącach.”

Soros:

„Nie tylko Fundacja Batorego, ale i Gazeta Wyborcza spisały się nie najgorzej w ostatnich 10 latach. Fundacja Batorego jest jedną z fundacji, z której jestem najbardziej dumny (…) rzeczywiście popiera koncepcje społeczeństwa otwartego. W tej sieci fundacji staramy się stworzyć mikrokosmos otwartych społeczeństw (…) Ale myślę też o całym polskim społeczeństwie. Jest ono przykładem chyba największego sukcesu w przechodzeniu ku społeczeństwu otwartemu.”

.

Tak naprawdę za społeczeństwem otwartym kryje się wszechwładza światowego kapitału finansowego, czego Soros nie ukrywa:

Biorąc pod uwagę, że decydującą rolę w dzisiejszym świecie odgrywa kapitał finansowy, który decyduje o losach poszczególnych państw, nie jest niestosowne mówić o globalnym systemie kapitalistycznym (G. Soros Open Society „Reforma globalnego kapitalizmu ponownie rozpatrzona”).

.

Na szczęście ten kurs, jakim podążaliśmy ku samozatracie, został powstrzymany w 2015 roku.

Czy ujawnione dokumenty mogą coś zmienić?

Chyba tylko zradykalizować społeczeństwo, po raz trzeci w historii ostatnich stu lat bez własnej woli wtłaczane w lewacką wizję nowego wspaniałego świata.

 

16.08 2016

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816