NEWS
1

Soros oburzony unijnym kompromisem. Twierdzi, że Polska i Węgry ograły Unię Europejską

11/12/2020
558 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Soros oburzony unijnym kompromisem, Obarcza winą Niemcy

0


Prasa w całym kraju opisuje wczorajsze spotkanie szefów pastw Unii Europejskiej i doprowadzeniu przez Polskę i Węgry porozumienia co do budżetu Unii Europejskiej. Jest to niewątpliwie wielki sukces tych krajów wspartych przez kraje Wyszechradu. Nie wszystkim, jak podaje prasa, jest w smak to Polsko – Węgierskie zwycięstwo i obrona narodowych interesów przed LGBT, napływem Islamistów i antyklerykalizmem.

 „Kanclerz Niemiec Angela Merkel pracowała pod ogromną presją, by nie dopuścić do zawetowania budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-27 i funduszu naprawczego COVID-19. Jednak kompromis, jaki osiągnęła z Węgrami i Polską, jest najgorszy z możliwych” – pisze George Soros w artykule dla portalu Project Syndicate.

„George Soros nie ukrywa swojego rozczarowania wypracowanym wczoraj w Brukseli porozumieniem w sprawie budżetu unijnego na najbliższe lata. W artykule dla „Project Syndicate” pisze, że Polska i Węgry… ograły Unię Europejską.”

Jak Soros krytykuje porozumienie to tylko się cieszyć , co nie oznacza ,że międzynarodówka lewacka usiądzie na laurach i to co się dzieje na naszych oczach jest dobre dla Europy i świata.

Gdy Soros jest „rozczarowany” to jest najlepszy sygnał dla Polski,że osiągnęła sukces. Totalna opozycja, wróć głupota, gryzie palce ze wściekłości, a Trzaskowski chyba mdleje ze złości – i tak trzymać ! Ile jeszcze to żydowskie, nienawistne monstrum będzie żyło, ile jeszcze będzie roznosiło smród i zarazę . Zdelegalizować natychmiast skrajnie antypolską fundację Batorego ( zarząd w tym Smolara osądzić i ukarać za działanie na szkodę Polski i Polaków). Z tą kreaturą , z tą zarazą nawet Izrael nie chce mieć nic wspólnego!

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/forum/368547-soros-oburzony-unijnym-kompromisem-twierdzi-ze-polska-i-wegry-ograly-unie-europejska-zobacz

0

dziennikarzobywatelski http://simplesite.com

Dziennikarstwo jest moją pasją.

80 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758