Komentarze dnia
Like

Solidarność europejska w sprawie uchodźców

10/01/2016
913 Wyświetlenia
10 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przyczyny dla których sprowokowano masowy exodus Syryjczyków do Europy mają, między innymi, gospodarcze podłoże.
Gospodarki krajów europejskich kuleją i tzw. rozwój gospodarczy zamiera.
Jednym z zasadniczych elementów jest polityka demograficzna tych państw. Społeczeństwa stają się coraz starsze a wraz z tym coraz biedniejsze. Podobna sytuacja oczekuje też Niemcy w następnych latach. Mając przed oczyma sytuację we Włoszech czy Hiszpanii, politycy niemieccy podjęli kroki zapobiegawcze. Okazją stała się wojna w Syrii.

0


Ucieczka milionów Syryjczyków przed wojną oraz ich beznadziejna wegetacja w obozach uchodźców stworzyła okazje do polepszenia sytuacji demograficznej w Niemczech i sprowadzenia do tego kraju tak potrzebnych do dalszego napędzania koniunktury rąk do pracy.
Na rezultaty nie trzeba było długo czekać i w kierunku Niemiec zaczęła się kolejna wędrówka ludów.

Oczywiście dla wszystkich zainteresowanych jest jasne to, że ten materiał ludzki nie zawsze jest najlepszej jakości.
W każdej populacji znajduje się zawsze grupa ludzi której przydatność socjalna jest problematyczna. Albo są to kryminaliści albo zboczeńcy nie mówiąc już o zwykłych debilach.
Oczywiście przyjecie takiego materiału jest związane z dużymi kosztami i to nie tylko materialnej natury.
Całe szczęście istnieje coś takiego jak solidarność europejska. W obozach przejściowych istnieje dostatecznie dużo możliwości na wyselekcjonowanie właściwego materiału ludzkiego. Tych bardziej wykształconych, młodych, zdrowszych i normalnych psychicznie.
Dla tych z tendencjami do obmacywania kobiet muszą się znaleźć miejsca w innych krajach, które powinni się czuć moralnie zobowiązane do przyjęcia marginesu. W końcu same też do niego należą, według europejskich kryteriów, i odmawia się im prawa do suwerennych decyzji w ich wewnętrznych sprawach pod pretekstem obrony demokracji.

0

I.C http://krysztalowywszechswiat.blogspot.de

88 publikacje
19 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758