HYDE PARK
Like

Soczi. Zakaz łowienia ryb w sedesie !

06/02/2014
652 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Soczi. Zakaz łowienia ryb w sedesie !

Igrzyska w Soczi już się rozpoczęły. Pierwszy konkurs polega na wyszukiwaniu  regionalnych “dziwolągów”. Niedawno obiegło świat zdjęcie kabiny w której nowoczesne małżeństwo może mieć ulgę trzymając się za ręce.

0


 

Oficjalnie Igrzyska w Soczi zaczynają się w piątek ale wiele inwestycji jest jeszcze niedokończone. Gdyby zaczęły się dzisiaj nie tylko wielu uczestników pozostałoby bez pokoi ale też niektóre obiekty Olimpijskie, jak na przykład jeden z kursów konkurencji snowboardowych, nie nadawałoby się do rozpoczęcia zawodów.Teraz pracownicy  toczą wyścig z czasem.

Ale większość obiektów jest już gotowa i to w najdrobniejszych szczegółach. Gotowe są też szczegółowe przepisy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Niektóre z najsurowszych przepisów i bardzo szczegółowych  by nie powiedzieć najdziwniejszych , można znaleźć w toaletowych przybytkach . Dla tych którym do niedawna za toaletę służyły dwa kije- jeden do podparcia a drugi do oganiania się od wilków, taki nowoczesny przybytek może stanowić miejsce kultu.

Kanadyjski snowboardzista Sebastien Toutant umieścił  w miniony weekend na Twitterze znak jaki ponoć wisi wewnątrz łazienki w Soczi.

Nie łowimy ryb w toaletach. To dobre, ale co oznaczają niektóre inne symbole?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816