BIZNES
Like

Sobota wieczności

23/11/2013
893 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
Sobota wieczności

  Boże, patrzysz i nie grzmisz. Dzisiaj, tj. 23 listopada 2013 roku, odbyły się równocześnie: Konwencja krajowa Platformy Obywatelskiej Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości Oczywiście za pieniądze podatników, jeśli ktoś umie liczyć. Po sześciu latach władzy ktoś musi ludziom PO, powiedzieć prosto w oczy, że dalsze sprawowanie władzy wymaga absolutnie czystości intencji. Jeśli ktoś uważa, że może być nieuczciwy i nie spotka go za to kara, jest w błędzie – oświadczył podczas konwencji krajowej PO szef partii Donald Tusk. Dodał też: – Każdy, kto złamał lub złamie prawo, a sprawuje władzę, niech się szykuje na spotkanie ze służbami. Nie wiem czyimi służbami i dlaczego dopiero po sześciu latach. Donald Tusk wychwalał pod niebiosa niedawno odwołanych ministrów, m.in. sportu i finansów. […]

0


eb1ce424-4598-43db-b3c4-ae922fbea90c_260x 48646-552381385203886

Boże, patrzysz i nie grzmisz. Dzisiaj, tj. 23 listopada 2013 roku, odbyły się równocześnie:

Konwencja krajowa Platformy Obywatelskiej

Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości

Oczywiście za pieniądze podatników, jeśli ktoś umie liczyć.

  • Po sześciu latach władzy ktoś musi ludziom PO, powiedzieć prosto w oczy, że dalsze sprawowanie władzy wymaga absolutnie czystości intencji. Jeśli ktoś uważa, że może być nieuczciwy i nie spotka go za to kara, jest w błędzie – oświadczył podczas konwencji krajowej PO szef partii Donald Tusk. Dodał też: – Każdy, kto złamał lub złamie prawo, a sprawuje władzę, niech się szykuje na spotkanie ze służbami.

Nie wiem czyimi służbami i dlaczego dopiero po sześciu latach.

Donald Tusk wychwalał pod niebiosa niedawno odwołanych ministrów, m.in. sportu i finansów. Nie bardzo wiem również dlaczego tych tuzów światowych odwołał i po co powołał nowych?

  • Donald Tusk to ojciec polskiej biedy – tak z kolei mówił Jarosław Kaczyński na Radzie Politycznej PiS. Antoni Macierewicz został tam nowym, czwartym wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości.

     

Jawnych oszustw dokonują politycy na oczach telewidzów. Składania obietnic bez pokrycia, represjonowania dzieci, bezrobotnych, chorych, okradania najuboższych i potencjalnych emerytów. Awansowania policmajstrów.

  • Mam wrażenie, że w pewnym momencie wśród części urzędników państwowych zaczęło się szerzyć poczucie bezkarności… – powiedział gdzie indziej były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

     

Za sam przepych tych wieców powinni być zesłani cyrkowcy na Syberię. „Nie może być litości i nie będzie dla nikogo” – to jedno powiedział premier prawdziwie. Mamy państwo totalitarne. Legalna mafia w togach nie ukarze milczących polityków tylko będzie prześladować walczących ludzi. Tak działa układ zamknięty państwa w państwie.

Głupa rżnięcie też zajęcie – by żyło się lepiej.

Dobrze, że to nie u nas jutro jest Totensonntag.

 

 

Rządzą nami ludobójcy

 

Wymiar niesprawiedliwości – zapaść w III RP

Grzegorz Niedźwiecki – socjolog

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

129 publikacje
9 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816