HYDE PARK
Like

Smolar: Kult jednostki Tuska i groźba rządów autorytarnych

19/11/2013
2290 Wyświetlenia
25 Komentarze
7 minut czytania
Smolar: Kult jednostki Tuska i groźba rządów autorytarnych

Aleksander Smolar „ Brzydzę się Platforma, ale na nią zagłosuję”…..””Nie mam innej alternatywy. Żeby ratować resztki przed PiS, ja na nich zagłosuję.  Chyba że pojawi się alternatywa „….” Platforma jest ideowo sterylna, bezczynna, bez osobowości. Prowadzi Polskę w objęcia PiS „…”To partia kompletnie jeżeli chodzi o idee sterylna i Donald Tusk przyczynił się do tego likwidując w istocie wszystkie indywidualności, osobowości w tej partii. To jest partia bez jakiejkolwiek osobowości, nie ma nikogo kto by powiedział cokolwiek interesującego – powiedział Smolar. Według niego, w przypadku Platformy nie można nawet mówić o niej jako o partii. „….” Nie ma partii, w której jest tylko jeden człowiek i tylko jeden człowiek się wypowiada. I widać, że jeżeli chodzi o działania to ta […]

0


Aleksander Smolar „ Brzydzę się Platforma, ale na nią zagłosuję”…..””Nie mam innej alternatywy. Żeby ratować resztki przed PiS, ja na nich zagłosuję.  Chyba że pojawi się alternatywa „….” Platforma jest ideowo sterylna, bezczynna, bez osobowości. Prowadzi Polskę w objęcia PiS „…”To partia kompletnie jeżeli chodzi o idee sterylna i Donald Tusk przyczynił się do tego likwidując w istocie wszystkie indywidualności, osobowości w tej partii. To jest partia bez jakiejkolwiek osobowości, nie ma nikogo kto by powiedział cokolwiek interesującego – powiedział Smolar. Według niego, w przypadku Platformy nie można nawet mówić o niej jako o partii. „….” Nie ma partii, w której jest tylko jeden człowiek i tylko jeden człowiek się wypowiada. I widać, że jeżeli chodzi o działania to ta partia nie jest do niczego zdolna, nawet w czasie wyborów. Tak naprawdę Donald Tusk załatwił zwycięstwo tej partii, ta partia nie była w stanie się zmobilizować „…”Szef fundacji Batorego szczególnie ostro skrytykował PO za konflikt wewnętrzny między Donaldem Tuskiem i Grzegorzem Schetyną. „….”Tu chodzi po prostu pewna wielkość polityczna, nie można się kierować logiką chłopca, który bawi się w szmaciankę na podwórku z drugim chłopcem, który się obraził, to jest po prostu oburzające. I tak naprawdę od pół roku Polska żyje zabawą tych dwóch panów. To jest skandaliczne – powiedział Smolar, dodając, że Schetyna i Tusk „niczym tak naprawdę się nie różnią”. ….(źródło )

„BA zatrzymuje 18 osób do tzw. infoafery. Wśród zatrzymanych są rządowi urzędnicy, między innymi wiceprezes GUS Krzysztof K. „….”Dziś rano CBA zatrzymała m.in. wiceprezesa Głównego Urzędu Statycznego, pracownika Centrum Informatyki Statystycznej, naczelnika Wydziału Zamówień Publicznych w Biurze Dyrektora Generalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i 15 przedstawicieli firm informatycznych – podaje CBA. „…(źródło )

„funkcjonariusze weszli również do siedziby spółki Cam Media. Chodzi o śledztwo związane z przestępstwem zorganizowanym i korupcją. Jak poinformowała prokuratura, nikt z firmy nie został jak na razie zatrzymany. Wcześniej media – piórem dziennikarzy „Wprost” – informowały, że za wspomnianą firmą stoją niejasne powiązania z byłym już ministrem transportu Sławomirem Nowakiem „…( źródło)

—-
Mój komentarz

Większość komentatorów akcje CBA traktuje jako show propagandowy . Ale tak chyba nie jest . Atak CBA na Schetynę i Nowaka pokazuje ,że Tusk w pełni kontroluje służby specjalne i po bliskiej likwidacji Schetyny stanie się „silnym człowiekiem „ Polski.

Tusk pokazał ,że może każdego zniszczyć w dowolnym czasie i porze . Likwidując niczym Stalin wszystkich członków politycznej szajki z którą doszedł do władzy stał się obiektem coraz widoczniejszego kultu jednostki .

Niemcy , lichwiarstwa , ich pomagierzy ,ich media którzy wszyscy tak zgodnie i dzielenie wspierali bezideowego Tuska przeciwko ideowemu Kaczyńskiemu maja teraz dużo do stracenia .

Kolonialna konstytucja II Komuny jest tak zbudowana, aby w każdej chwili przy pomocy agentury i mediów rozbić scenę polityczną, pozbawić władzy słabo umocowanego konstytucyjnie premiera . Dla Tuska darem niebios był znienawidzony przez Rosję , Niemcy i lichwiarstwo Kaczyński . Wydawało się im , że totalny atak medialny w końcu doprowadzi do całkowitego ogłupienia Polaków i marginalizacji Kaczyńskich i PiS . Zresztą Zamach Smoleński miał rozwiązać wszystkie problemy , gdyż do samolotu do Smoleńska miał również wsiąść Jarosław Kaczyński .

Po zamachu Polacy się przebudzili i dzięki Kaczyńskiemu powstał silny Obóz Patriotyczny. Nie było innego wyjścia jak utrzymywać przy władzy Tuska . Tusk wykorzystał sytuacje i niczym poniżany przez chanów tatarskich ruski książę intrygami i podstępem zniszczył wszystkich konkurentów do całowania stopy chana .

Smolar Tuskiem , Platformą się brzydzi, ale dopóki nie będzie alternatywy , dopóty będzie popierał Tuska przeciw patriotom polskim na czele z Kaczyńskim. A alternatywy nie ma i prawdopodobnie nie będzie , bo kontrolowane przez Tuska służby w tej chwili zniszczą każdego jego konkurenta . Smolar tak samo brzydzi się Tuskiem jak Schetyną, ale atakuje Tuska za to ,że swojego konkurenta do „całowania” stopy chana zniszczył .

Nie tylko w Polsce , ale w całej Europie niszczonej przez socjalistów grozi wybuch zamieszek i powstań . Pierwszym państwem ,w którym kolaborujący z Niemcami rząd faktycznie zlikwidował znajdującą się w parlamencie antyniemiecka, realną opozycję jest Grecja ( http://mojsiewicz.salon24.pl/545749,niesiolowski-nawoluje-do-silowej-likwidacji-pis )

IV Rzesza ma nie lada dylemat .Próby osłabienia Kaczyńskiego poprzez rozłamy PJN i Solidarnej Polski nie dały rezultatu. Zbierania Gowina również nie rokuj e nadziei. Osłabienie Tuska oznacza zdobycie władzy przez Kaczyńskiego może mieć nieobliczalne konsekwencje . Utrzymanie Tuska przy władzy w sytuacji kiedy w całej Europie rozpocznie się likwidacja demokracji i partii antyniemieckich może go tak wzmocnić ,że może stać się samodzielnym graczem .

video Bierut – Za obce pieniądze

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758