HYDE PARK
Like

Śmierć u dentysty….

05/01/2014
831 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Śmierć u dentysty….

3 lenia dziewczynka która poddano zabiegom stomatologicznym doznała, na skutek przedawkowania znieczulenia, zawału serca, uszkodzenia mózgu i w efekcie zmarła.

0


 

Nigdy nie lubiłem wizyt u dentysty ale nigdy bym nie pomyślał że wylegiwanie się fotelu może się skończyć śmiercią. Rodzice trzyletniej dziewczynki z Hawai wytoczyli proces lekarzowi dentyście który zalecił dziecku procedury leczenia kanałowego oraz przeciwko przychodni stomatologicznej która oskarżono iż niewłaściwie przygotowała personel do działania w nagłych wypadkach. Według rodziców dziewczynce podano niewłaściwą ilość środków znieczulających.

W dniu 3 grudnia ubiegłego roku 3 letnią dziewczynkę poddano leczeniu kanałowemu czterech zębów oraz uzupełnieniu ubytków kilku innych zębów. W dokumentach sądowych sa kopie zlecenia tych zabiegów które wystawione zostało przez dr Geyer.

Adwokat rodziny dziewczynki  powiedział że dziecko otrzymało “rażąco wygórowane” ilości środków uspokajających, co spowodowało zatrzymanie akcji serca i później doszło do uszkodzenia mózgu.

Rodzina twierdzi, że personel był nieprawidłowo przeszkolony w sytuacjach kryzysowych i nie udało się przywrócić funkcji życiowych pacjenta w ciągu 26 minut. tak skończyło się przedawkowanie znieczulenia.

“Skończyło się ogromne przedawkowania,” powiedział smażone.

Wyspa Stomatologia dla dzieci zamknął się stałe, zgodnie z instrukcja na stronie internetowej firmy, które nie dostarczają dalszych informacji lub wyjaśnień.

Stany Zjednoczone są ostatnio poruszone inną podobna sprawą, kiedy to w Kalifornii  13-letnia Jahi McMath  została uznana za  martwą z powodu martwego mózgu a do wypadku doszło po operacji migdałków. Faktycznie dziewczynka wbrew opinii lekarzy o jej śmierci żyje. Szpital odmawia zarówno podtrzymywania funkcji życiowych organizmu dziewczynki.

Ostatecznie jednak zgodzono się na przetransportowanie dziewczynki do innego szpitala bez odłączania urządzeń podtrzymujących pracę jej serca i płuc. Przypadek ten zmusza do zastanowienia czy zasadne jest deklarowanie zgonu pacjenta wyłącznie na podstawie ” obumarcia mózgu”.

Oba przypadki każą się zastanowić czy lekarze w pogoni za zarobkiem nie zmuszają dzieci do zbędnego leczenia. Szpikuje się dzieci szczepionkami, faszeruje środkami psychotropowymi ( dzieci ponoć zbyt nerwowe). Nie jestem specjalistą medycznym ale mam wrażenie że trzyletnie dziecko ma jeszcze zęby mleczaki i zalecanie leczenia kanałowego tymczasowego uzębienia to albo idiotyzm albo pogoń za pieniądzem.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758