Komentarze dnia
Like

Smacznego ukraińskie dupki!!!

14/01/2015
1342 Wyświetlenia
4 Komentarze
9 minut czytania
Smacznego ukraińskie dupki!!!

Ukraiński prezydent Petro Poroszenko ustanowił w mijającym roku , 14 października dzień powstania zbrodniczej UPA, świętem państwowym. A żeby jeszcze bardziej wyszydzić i upodlić ofiary, stwierdził że to dzień oddania czci Matce Bożej… tyle, że tego właśnie dnia tłumy zwolenników Bandery idą ulicami miast ukraińskich oddając mu cześć.

0


banderowcy

 

 

 

 

 

Każdy naród ma takich bohaterów na jakich zasłużył, warto o tym pamiętać…

Będąc w grudniu w polskim sejmie powiedział :

 

//Jesteśmy inspirowani przez liderów naszych Kościołów, którzy po bardzo tragicznych kartach wspólnej historii mówili właśnie o tym, że wybaczamy i prosimy o wybaczenie//

 

No i jak się podoba? Inspiracja liderami naszych Kościołów? Takie „prawie przeprosiny” i to za co? Za „tragiczne karty wspólnej historii” niech go szlag!!

Za karty historii nas przeprosił, a rzeź na setkach tysięcy Polaków nazwał „tragedią”

Tragedia….  to jest, panie  Poroszenko wtedy jak się zupa przypali!! Albo dziecko matury nie zda, ewentualnie jak żona mężowi rogi przystawi… a wy tam dokonaliście ludobójstwa na Polakach !!!!

No ale co miał powiedzieć jak 2 miesiące wcześniej uczcił zbrodniarza i jego organizację fundując w tym dniu oficjalne święto państwowe.

 

Panu prezydentowi Komorowskiemu proponuję następnym razem zabrać ze sobą ulubioną broń myśliwską, bo zamiast jak do tej pory rzucać w niego jajami, mogą się jednak zradykalizować i rytualnie go wyrezać.

Jak będą mieli więcej „serca” to jedynie zastrzelą tak jak  ministra spraw wewnętrznych  Bronisława Pierackiego w 1934r.  polecenia  Bandery.

//Opowiadał się także za porozumieniem z umiarkowanymi grupami ukraińskimi, z pominięciem kierownictw radykalnych, nacjonalistycznych organizacji. Powołał m.in. Komitet ds. Narodowościowych (w 1934). Prowadził zdecydowaną politykę, ale potępiał rasizm i terroryzm[1].

 

Postrzelony 15 czerwca 1934 przed restauracją przy ul. Foksal, przez członka Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) Hryhorija Maciejkę. Zmarł tego samego dnia.//

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Pieracki

 

Sam pan widzisz, panie Komorowski… opowiadał się za porozumieniem…

 

Dla tych naiwnych, którzy myślą, że mamy przyjaciół wśród tego  45 milionowego a więc bardziej ludnego od naszego kraju, któremu chcemy pomagać się dozbrajać, rozbroiwszy przedtem własny kraj, mam informację…. partie probanderowskie dostały się do ich parlamentu, a ukraińska armia na koniec listopada 2014 liczy  385 tysięcy żołnierzy i ponad milion rezerwistów.

//Łącznie Kijów może mieć pod bronią na koniec listopada nawet od 335 do 385 tys. ludzi wspieranych przez ok. 75-80 tys. pracowników cywilnych w ramach sił zbrojnych oraz formacji ochotniczych i z MSW (bez sił milicji). Mobilizacja dalszych rezerw nadal trwa. Powstają nowe jednostki wojskowe, terytorialne i ochotnicze. Na bieżąco uzupełniane są także straty//

http://www.nowastrategia.org.pl/sily-zbrojne-ukrainy-stan-koniec-listopada-2014-r/

 

To taka informacja, bo oni zamierzają się zgłosić po nasz Przemyśl:

//Sprawiedliwość nakazywałaby, aby Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy – powiedział w rozmowie z “Rzeczpospolitą” Andrij Tarasenko, rzecznik radykalnej organizacji Prawy Sektor, najmocniej zaangażowanej w walki z milicją wokół Majdanu.//

http://www.wprost.pl/ar/434318/Przemysl-ikilkanascie-powiatow-powinny-wrocic-doUkrainy/

To wypowiedź ze stycznia 2014 roku … że nie weszli do ukraińskiego parlamentu?

Ale ich koledzy już tak:

//Wprawdzie pierwsza z tych partii nie weszła (na szczęście!) do parlamentu , a druga znalazła się tuż pod progiem wyborczym, to jednak trzecia z nich, której szefuje nieobliczany Ołeh Laszko, uzyskała całkiem niezłe piąte miejsce. Co więcej, wielu jawnych lub ukrytych banderowców zdobyło mandaty z list „Samopomocy” mera Lwowa Adrija Sadowego (trzecie miejsce) i „Batkiwszczyzny” Juli Tymoszenko (szóste miejsce).

 

 Oprócz nich sympatycy UPA weszli do parlamentu także z list Frontu Narodowego Arsenija Jaceniuka (pierwsze miejsce) i Bloku Petro Poroszenki (drugie miejsce).  Niezależnego od tego, czy dojdzie do współpracy wszystkich tych partii i do utworzenia koalicji rządowej, czy też nie, to skrzydło banderowskie, choć rozproszone, będzie stanowiło ważny element gry politycznej.//

http://www.prawy.pl/felieton/7356-banderowcy-weszli-jednak-do-parlamentu-w-kijowie

 

Spośród wszystkich sojuszników do których jakoś nigdy nie mieliśmy w historii szczęścia, ten obecny wydaje się być najbardziej groźny i bezwzględny.

Więc kiedy dziękują nam za  poparcie w ich „zbliżeniu z zachodem” czuję się nieswojo, bo w końcu jesteśmy jakby pierwsi na drodze „zbliżenia”

 

Moje subiektywne przemyślenia na temat naszego sąsiada zostały właśnie niedawno w jakiś sposób zaalarmowane.

Czytam sobie oto, że w kijowskim lokalu Bar Hot, wręczono prześmiewcze nagrody Watnika Roku. Otóż ten „watnik” to nazwa pochodząca od kufajki tzw waciaka i oznacza ludzi, którzy całą swoją wiedzę czerpią z TV i jej praniu mózgów, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.

Wszystko pięknie, tyle że ci „samodzielnie myślący” Ukraińcy wręczając te nagrody ułożyli  bardzo „śmieszne” menu. Jednym z dań mięsnych polecanych, a jakże … jest bowiem  danie mięsne p.t. „Rzeź wołyńska”

Wiecie jak się uśmiałam? A kiedy obejrzałam nagranie dotyczące konsumpcji innych specyficznych dań :

//W menu podczas rozdania “nagród” znalazły się także takie dania jak “odeski dom związków zawodowych” (w maju 2014 żywcem spłonęło tam kilkadziesiat osób) – mięsny burger czy też potrawa “zgwałcona emerytka”.

 

W happeningu brała udział Jelena Wasiliewa – założycielka grupy informacyjnej Gruz-200 (“Gruz-200” to potoczne określenie zwłok żołnierzy transportowanych z frontu do kostnicy), mającej ujawniać udział wojsk rosyjskich w wojnie na Ukrainie wschodniej.

 

Na deser podano tort w kształcie dziecka, które leży na rosyjskiej fladze.//

 … i ten rechot konsumujących !!

 

 

Niedawno jeden z blogerów opisał inną knajpę w Kijowie, teraz znów to….

http://trybeus.neon24.pl/post/117077,kryjowka-czyli-folklor-a-la-stepan-bandera

 

Tak sobie pomyślałam o tych setkach tysięcy pomordowanych Polaków, bez grobów do dzisiaj… jakbyśmy o nich zapomnieli…

 Nawet ludobójstwa nie potrafimy nazwać po imieniu, bo włazimy już w dupę nawet tym rechoczącym rezunom !! na koniec i takim gnojom też !!

 

Najbardziej moją wściekłość z tego powodu oddaje komentarz zamieszczony pod informacją z przebiegu tej „zabawy”:

 

//Votum_separatum:

12.01.2015 20:40

 

 Standardowo dla satanistów nie mogli się powstrzymać od wyszydzenia symboliki chrześcijańskiej co widać w “Special Menu”. Proponuję nowe danie “Banderowiec po tatarsku z dodatkiem żelaza” jako karmę dla rybek. Danie przygotowuje się 14 października, wtedy właśnie można zdobyć najłatwiej produkty. Podaję przepis: odszukać w ZapUkr prasie miejsce patriotycznego pochodu, wyznaczyć współrzędne na mapie i wprowadzić do komputera celowniczego РСЗО 9К58 «Смерч» 300 mm. Do przyrządzenia potrawy będą nam potrzebne rakiety 9М55К z głowicą kasetową – wtedy mięso będzie dobrze posiekane a przyprawy będą dobrze wnikać. W czasie kulminacji pochodu odpalić salwą nie mniej (ważne!) niż 6 rakiet. Jeżeli dysponujemy pełnym zapasem bojowym możemy odpalić 12 sztuk z dużej odległości c.a. 80 km – wtedy uzyskamy większy rozrzut i więcej mięsa. Następnie mięso wyzbierać do kontenerów i spuścić w rzece do Morza Czarnego ze słowami “Idzcie do diabła!”. Smacznego ukraińskie dupki!

Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz//

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/miesne-danie-rzez-wolynska-w-menu-podczas-happeningu-w-kijowie-video-foto

 

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816