HYDE PARK
Like

Słynny meteorolog “ocipiał” i zrezygnował z lotów samolotem

29/09/2013
511 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Słynny meteorolog “ocipiał” i zrezygnował z lotów samolotem

Słynny nowojorski meteorolog Eric Holthaus który jako dziennikarz Wall Street Journal relacjonował Huragan Sandy, zaprzysiągł że już nigdy nie poleci samolotem. Ten idiotyzm ma dowodzić znaczenia globalnego “ocipienia” z powodu CO2 .

0


 

Oświadczenie Holthausa wywołało dzikie świergotanie na Twitterze. Ociepleniowe oszołomy nie przyjmuja do wiadomości , że przez ostanie 20 lat obszar zlodowacenia na biegunie się powiększył. Nie przekonują ich nawet zdjęcia satelitarne.

Holthaus oświadczył , że do końca swego życia nie wsiądzie do samolotu , który zanieczyszcza spalinami powietrze. Na Twitterze napisał, ze gdyby ludzie nie kupowali biletów , to samoloty by nie latały.

Czego to się nie powie dla idiotycznej propagandy ?

Ano nie powie się że :

  • od jutra nie będzie się jeździć samochodem ani autobusem ani pociagiem, ani nie będzie sie pływać motrówką (elektryczna też)
  • od jutra dymac się będzie tylko na piechotę , bo nawet do wrybu części rowerowych potrzebna jest energia której wytworzenie zanieczyszcza atmosferę jak samolot.
  • od jutra nie będzie się jadło wołowiny i pilo mleka bowiem to puszczające bąki krowy produkują największe ilosci CO2, wiecej niż wszystkie huty świata. Trzeba natychmiast wybić wszystkie krowy.
  • od jutra zaprzestanie się używać lodówki, telewizora,komputera, i czego tam jeszcze bo to wszystko żre energię której produkcja ….. no wiecie…
  • Od jutra nie bedzie się uzywać innego ubrania niż skóra z wtbitych krów , bo produkcja ubrań….itd

Takie idiotyzmy można mnożyć bez końca. Bo niby dlaczego rezygnacja z lotów samolotem a przekraczanie Atlantyku tylko w kajaku byłoby najlepszym ratunkiem dla świata? Czemu rezygnować i innych mozliwości i jak określać przewage jednych nad drugimi. Należy iść na całość. Bez żadnych skrótów i ograniczeń.

Dom Ala Gore , cieplarnianego Noblisty, zuzywa tyle energi co cała wioska, albo i więcej. Jakoś mu to nie przeszkadza i żadnemu z propagatorów – ocieplaczy.

Holthaus mówi, że jego decyzja, aby rezygnowac z latania została sopwodowana najnowszym raportem  międzyrządowego zespołu do spraw zmian klimatu (IPCC) . Raport donosi z 95% pewnoscią że to gazy cieplarniane emitowane przez człowieka są odpowiedzialne za ocieplenie Ziemii od 1951 roku.

Biedaczyna rozpłakał sie z tego powodu podczas rozmowy telefonicznej z żoną. No to czy to jest normalny człowiek ?

Ponadto w innnym z twittów napisał tak:

Eric Holthaus@EricHolthaus

I’m thinking of vasectomy. RT @PaulEMetz: You’re courageous. Last week an artist had herself sterilized for similar reason. @looovetinkebell

He,he,he.  Facet rozmyśla o tym aby się wykastrować i podobno jakiś artysta już to z tego powodu(ocieplenia) zrobił wykazując niezmierzalny stopień odwagi.
Ludzie. Przecież z takimi porąbańcami, idiotami nie da się rozmawiać. W jaki sposób sterylizacja zapobiegnie ociepleniu klimatu Ziemi. Zgoda- neutralizuje sie jądra- ale to nie eliminuje wytwarzania energii jądrowej.
   
To tacy “geniusze” terroryzują nas ociepleniem i żyją z nakladanych z tego powodu podatków , które my płacimy.

Ręce i kopara opadają.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816