POLSKA
Like

Ślubowanie kandydatów w wyborach do samorządu

06/11/2014
521 Wyświetlenia
1 Komentarze
32 seconde czytania
Ślubowanie kandydatów w wyborach do samorządu

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, które odbędą się 16 listopada 2014 roku Fundacja PAFERE przygotowała tekst ślubowania, które – w naszej ocenie – powinien podpisać każdy kandydat na urząd, czy to radnego, wójta, burmistrza, czy prezydenta miasta. To ślubowanie to chociaż minimum gwarancji dla wyborców, że ich kandydat, gdy już zostanie wybrany, pozostanie wierny jego treści.
Wszystkich naszych Czytelników prosimy o przekazywanie tego ślubowania znanym przez siebie kandydatom oraz o przesyłanie kopii już podpisanych na nasz adres pafere@pafere.org. Oto tekst ślubowania :

0


 

Ślubowanie

Jako kandydat(ka) na urząd prezydenta, burmistrza, wójta (niepotrzebne skreślić i wpisać nazwę miejscowości), uroczyście ślubuję, że w wypadku wybrania mnie przez szanownych wyborców na to stanowisko, nie zawiodę pokładanego we mnie ich zaufania i świadomy(a) swej odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, nie będę: (….)

Ślubowanie kandydatów w wyborach do samorządu…

Inne zapisy autora:

0

PAFERE
PAFERE http://www.pafere.org

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego, będąc niezależną, pozarządową organizacją, zajmuje się wolnorynkową edukacją ekonomiczną, promocją wolności gospodarczej i wolnego handlu jako najskuteczniejszego a zarazem najsprawiedliwszego systemu powodującego podnoszenie zamożności ludzi i narodów, związkami etyki z ekonomią, a także rozwojem nauk ekonomicznych. Wesprzyj nas: Volkswagen Bank Direct PL 3321 3000 0420 0104 0942 1500 01 Przelewy spoza Polski: SWIFT: ING BP LPW PL 33 2130 0004 2001 0409 4215 0001

229 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar policjant łapówkarz

    Panie….niech to podpiszą złodzieje z Wiejskiej. Złodzieje to są w rządzie, sejmie i senacie. Oni okradają cały naród. Mnie i Pana. Majątek wyprzedany w syjonistyczno-chazarskie łapska. Tu u nas na dole mamy tzw. małe ojczyzny, które mają bardzo niewiele z tej stajni Augiasza na ul. Wiejskiej. Wręcz borykają się z debilnymi ustawami sejmowymi i jeszcze bardziej debilnymi rozporządzeniami kolejnych “ministrów” od udupiania Polaków, po to aby jakoś związać koniec z końcem budżety gminne i powiatowe. Poza tym tutaj nikt nie ma immunitetów. Radni nie są bezkarni. No i najważniejsze mieszkają i żyją wiele lat razem z nami. ZNAMY ICH, czego nie da się powiedzieć o złodziejskiej “Warszafce”, lokajach międzynarodowej banksterki. Debil palikot wzywał ostatnio do kadencyjności w sprawowaniu władzy przez samorządowców, czym udowodnił, że działa jak rasowy żydo-komunistyczny agent, chcący zabić resztki wolnego wyboru ludzi na dole. Chciałby wzorem jebanych komuchów, aby było , jak drzewiej,za komuny – kiedy to z Warszafki towarzysz sekretarz przywoził w teczce Szefa Urzędu Rejonowego (komuszy odpowiednik Gminy) który rządził ciemnym ludem jak partia kazała i nikt nie miał nic do gadania. A tym bardziej do wybierania.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816