ONA I ON
Like

Słaba (kiedy potrzeba) płeć

01/08/2014
573 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Słaba (kiedy potrzeba) płeć

Mówiąc “słaba płeć”, ma się na myśli delikatne, ciepłe i pachnące piżmem namiętności kobiece ciało. Panie chętnie akcentują swą słabość, zwłaszcza gdy czegoś chcą od mężczyzny, którego zachwyca własna siła na tle kruchej, niewinnej istotki która pragnie tylko kochać i być kochaną…

0


 

 

Tanio skóry nie sprzeda

 

Czyli siła i potęga pochodzi z ciała? Obawiam się, że coś mi się tu nie zgadza – przecież niedźwiedź ma znacznie silniejsze ciało, niż najsilniejszy nawet mężczyzna; gdyby Pana Pudziana zamknąć w klatce z niedźwiedziem bądź tygrysem, chociaż tanio by skóry nie sprzedał, to jednak chciał nie chciał, byłby do tego zmuszony. Duży miś jest silniejszy niż najmocarniejsi nawet Panowie, tymczasem swoje przeżycie zawdzięcza tym, którzy ustanowili dla misiów rezerwaty. Jest silniejszy ciałem, ale jak wiemy, dużo słabszy umysłem – chociaż w obecnych czasach boję się o tym pisać, by nie posądzono mnie o obrazę uczuć zwierząt. Czyli rządzi umysł, a nie siła i masa ciała, bo gdyby było inaczej, to my byśmy żyli w rezerwatach przyrody, a duże misie robiły dile polityczne przy kawiorze i szampanskoje.

 

Skoro więc nie wielkość ciała decyduje o słabości czy sile, to nie można nazywać Pań słabą płcią. Chyba że weźmiemy pod uwagę walory umysłu, zliczymy statystycznie liczbę noblistów, laureatów konkursów, wynalazców; ja tego nie zrobię, bo zawsze wtedy Panie nerwowo reagowały, argumentując że jestem żałosny, płytki, skrzywdziła mnie jakaś kobieta oraz że przez wieki były spychane do roli matki i żony. To prawda, ale przecież teraz Panie mają czas na naukę, możliwość kształcenia, są traktowane ulgowo by im to ułatwić, a statystyka nadal wygląda tragicznie.

 

Kto rządzi światem?

 

Czyżby więc faktycznie to mężczyźni rządzili światem, jako silna płeć? Tak, to prawda. Ale władza i poczucie własnej ważności, rozbudza libido, więc słabością mężów stanu jest pragnienie seksu. A któż to daje wyzwolenie od bezlitośnie spuchnietych jąder Bardzo Ważnego Polityka? Piękne Panie. To Panie dostarczają odprężenie, poczucie ważności i swej siły, więc tak, to prawda – mężczyźni rządzą światem, a nimi poprzez rozporek i niekiedy przez żołądek Panie. To jaka to słaba płeć? To archaiczny stereotyp. Skończmy z nim wreszcie raz na zawsze. To Panie są silniejsze, zawsze były, bo mają coś bez czego mężczyzna ciężko wzdycha wśród lepkosłonych miazmatów bezsenej nocy – ale udając słabszą można więcej ugrać. Np. przemoc psychiczna której nie widać, to domena kobiet; jest więc dozwolona. Gdy mężczyzna skorzysta z siły i uderzy kobietę, idzie do więzienia. Sińce widać, złamaną rękę także. Ran na duszy męskiej, wywołanej wieloletnim domowym mobbingiem nie widać – więc nie ma sprawy sądowej; a powinna być. Tylko kto je udowodni?

 

Zapraszam na nowe forum dla niegrzecznych braci samców, www.braciasamcy.pl

 

——————-

 

Zapraszam do kupna moich e książek “Stosunkowo dobry”, oraz “Wyprawa po samcze runo” w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki “Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

Inne zapisy autora:

0

samiec
samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816