POLSKA
Like

Skradziony marsz …

07/11/2018
1530 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Skradziony marsz …

O co chodzi? Chyba o to najbardziej… – “Marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, więc inne marsze idące tą samą trasą z mocy samego prawa nie mogą mieć miejsca – podkreślił Spychalski. I zaznaczył, że prezydent zaprosił w środę do Pałacu premiera “w związku z decyzją prezydent Warszawy o zakazaniu Marszu, która może skutkować dalszymi niepotrzebnymi eskalacjami negatywnych emocji” https://wiadomosci.wp.pl/rzad-zorganizuje-panstwowy-marsz-11-listopada-decyzja-prezydenta-i-premiera-6314437030447233a Pan rzecznik kpi sobie w dodatku zapraszając na ten marsz wszystkich Polaków. Bo to jest kpina kiedy kradnąc marsz narodowcom rzecznik coś bredzi o “biało-czerwonej drużynie” Przez całe lata PiS wyjeżdżał 11 listopada na obchody do Krakowa. Prezydent po złożeniu kwiatów przy pomniku Marszałka Piłsudskiego i porannym przemówieniu znikał gdzieś. Teraz się zaczyna dopiero! Sam Tomuś Sakiewicz wzywa kluby Gazety […]

0


O co chodzi? Chyba o to najbardziej…
– “Marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych, więc inne marsze idące tą samą trasą z mocy samego prawa nie mogą mieć miejsca – podkreślił Spychalski. I zaznaczył, że prezydent zaprosił w środę do Pałacu premiera “w związku z decyzją prezydent Warszawy o zakazaniu Marszu, która może skutkować dalszymi niepotrzebnymi eskalacjami negatywnych emocji”

https://wiadomosci.wp.pl/rzad-zorganizuje-panstwowy-marsz-11-listopada-decyzja-prezydenta-i-premiera-6314437030447233a
Pan rzecznik kpi sobie w dodatku zapraszając na ten marsz wszystkich Polaków. Bo to jest kpina kiedy kradnąc marsz narodowcom rzecznik coś bredzi o “biało-czerwonej drużynie”
Przez całe lata PiS wyjeżdżał 11 listopada na obchody do Krakowa. Prezydent po złożeniu kwiatów przy pomniku Marszałka Piłsudskiego i porannym przemówieniu znikał gdzieś.
Teraz się zaczyna dopiero! Sam Tomuś Sakiewicz wzywa kluby Gazety Polskiej do wstawiennictwa … do przyjazdu i to z całego kraju!
A ta biało-czerwona drużyna? To jest szyderstwo niestety.A co kiedy narodowcy się odwołają i Sąd orzeknie, że bufetowa nie miała racji?
Na tym właśnie polega cynizm “biało-czerwonej drużyny”
I gdzie tutaj Konstytucja?
Szyderstwem jest występowanie jako obrońcy Marszu Niepodległości jednocześnie utylizując go z mocy prawa.
W ciągu 4 godzin pan Pezydent Kornhauser Duda z panem premierem Morawieckim zarządzili sobie swój prywatny marsz.
Marsz Niepodległości bowiem nie będzie mógł przejść bo będzie… bezprawny.
To jest właśnie tak cwane, że aż ohydne!
To znaczy jedynie, że pani Walcowej przy wybitnej pomocy naszej dobrej zmiany udało się zutylizować to wspaniałe coroczne widowisko Polaków.
To nic, że wszyscy wiemy o corocznych prowokacjach, to nic, że te prowokacje zawsze zostały zdemaskowane.
To wszystko śmierdzi prowokacją i to na ogromną skalę.
Co zrobią założyciele MN? I czy przypadkiem rozwalenie tego marszu nie było jednak zaplanowane?
Jak zwykle w sprawach naprawdę ważnych dla Polski przy całym tym cyrku “niby nienawiści” PO i Pis idą rączka w rączkę….
Na koniec cytaty przywódców RN.
No cóż… oni doszli do tych samych wniosków…
cyt:
“Robert Winnicki – Marsz Niepodległości przejdzie!·

#MarszNiepodelgłości odbędzie się jak co roku. Przejdziemy ulicami naszej stolicy. Liberalny zamordyzm nie odbierze Polakom możliwości świętowania!

O 14:00 w niedzielę widzimy się na rondzie Romana Dmowskiego!

#BógHonorOjczyzna”

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/249866449014766/

Krzysztof Bosak 🇵
@krzysztofbosak
Follow Follow @krzysztofbosak
More
Czyli stan prawny wygląda tak, że rząd nie czeka na uchylenie przez sąd zakazu HGW, które nastąpi jutro, tylko de facto kasuje prawnie Marsz Niepodległości ustanawiając na naszej trasie „uroczystości państwowe”. Wszystko wygląda na przygotowane wcześniej. A my się nie wycofujemy.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1060224459905384449?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1060224459905384449&ref_url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fprezydent-warszawy-zakazala-marszu-niepodleglosci-pierwsze-reakcje-6314420611942017a

 

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816