Globalnie i Lokalnie
Like

Skandalik obyczajowy z udziałem „antyestabliszmentowej“ poseł Elżbiety Borowskiej i Marka Jakubiaka (Kukiz’15)

04/02/2017
956 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Skandalik obyczajowy z udziałem „antyestabliszmentowej“ poseł Elżbiety Borowskiej i Marka Jakubiaka (Kukiz’15)

Media bywają bezwzględne. Jeszcze nie ucichły echa romansu parlamentarzystów Nowoczesnej Joanny Szmidt i Ryszarda Petru, a na czołówki doniesień trafiły zdjęcia z sali obrad plenarnych sejmu III RP z udziałem posłów stowarzyszenia Kukiz’15 Elżbiety Borowskiej, Marka Jakubiaka i Pawła Kukiza. I jak zwykle, żeby nie robić z gęby cholewy, przedstawiam dowody na taki stan rzeczy w postaci prasowych doniesień na ten temat:

0


Borowska_jakubiak_1

https://sadeczanin.info/wiadomosci/kto-czesze-borowska-w-sejmie-gdzie-odsnieza-duda-komu-dopieka-stawiarski, http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jakubiak-ciagnie-za-wlosy-elzbiete-borowska/y3hmmr7, http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21310414,posel-kukiz-15-poprawia-partyjnej-kolezance-wlosy-zaklad-fryzjerski.html.

Oczywiście nikt z przedstawionych na zdjęciach bohaterów tych dwuznacznych (mówiąc najbardziej eufemistycznie) wydarzeń nie ma sobie nic do zarzucenia i bagatelizuje zdarzenie.

Poseł Elżbieta Borowska (28 lat) tak skomentowała na Twitterze „kontakt organoleptyczny” z posłem Markiem Jakubiakiem:

Dziecinne, ja nie zwróciłam nawet na to uwagi, byłam zajęta rozmową.

A poseł Marek Jakubiak (57 lat) dodał:

Jeżeli trzeba było poprawić włosy, to poprawiłem i to wszystko. Mam taki odruch ojcowski wobec moich młodych koleżanek. To, że jakiś dziennikarz z obiektywem siedzi na górze i szuka sensacji, to inna sprawa. Czy naprawdę wszędzie trzeba widzieć złą wolę i podteksty? (powyższe cytaty pochodzą z materiału prasowego, zob. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21310414,posel-kukiz-15-poprawia-partyjnej-kolezance-wlosy-zaklad-fryzjerski.html)

Faktycznie, jak się uważnie przyjrzeć wszystkim opublikowanym fotografiom, to bez żadnych wątpliwości rozmowa posłów Elżbiety Borowskiej i Pawła Kukiza musiała  byś na tyle ekscytująca, że pani poseł mogła nie zauważyć „ojcowskich” odruchów kolegi z sejmowej ławy Marka Jakubiaka.

Niezbyt wyrozumiały dla posłów Borowskiej i Jakubiaka był komentator „edek” na portalu Strajk.eu, zob. http://strajk.eu/jak-w-szkole-posel-jakubiak-ciagnal-za-wlosy-kolezanke-z-sejmowej-lawy/, gdzie napisał:

Naturalnym odruchem powinien być strzał pięścią w mordę takiego zabawowicza.
Nie rozumiem, dlaczego Panie posłanki tego nie stosują, tylko żalą się na twitterach
.

Na profilu FB Pani poseł Elżbieta Borowska nie pochwaliła się na razie sesją zdjęciową z posłem Markiem Jakubiakiem (dane z dnia 4 lutego 2017 r.). Za to, trzeba przyznać, że w kontekście opowiedzianej historii wrażenie musi zrobić winieta profilu fejsbukowego poseł Ziemii Gorlickiej Elżbiety Borowskiej zatytułowana:

BĄDŹMY ZAWSZE W KONTAKCIE

Jak widać Pani poseł Elżbieta Borowska, wbrew moim zarzutom z poprzednich materiałów prasowych, zob. http://gorliceiokolice.eu/2016/10/po-roku-poslowania-kleska-elzbiety-borowskiej-na-ziemi-gorlickiej/, że nie odpowiada na korespondencję i wnioski, jest jednak bardzo kontaktowa. Aż tak, że nie jest w stanie zauważyć niekiedy tych kontaktów!

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758