Bez kategorii
Like

Sikorski niech się puknie w łeb

18/12/2012
461 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jeżeli w przypadku wszystkich podatków rząd stosuje taktykę szefa MSZ Radosława Sikorskiego ws. akcyzy to porzućmy nadzieje, że w Polsce będzie lepiej jeszcze za rządów Platformy.

0


 

Dlaczego z Polski uciekają już nie tylko zwykli ludzie, ale też i przedsiębiorcy? Z powodu wysokich podatków, rozmaitych składek, itp. Jeżeli w przypadku wszystkich podatków rząd stosuje taktykę szefa MSZ Radosława Sikorskiego ws. akcyzy to porzućmy nadzieje, że w Polsce będzie lepiej jeszcze za rządów Platformy. Otóż Radek "oddajcie wrak" Sikorski uważa, że to nie w Polsce akcyza na paliwo jest za wysoka, ale… w USA za niska. Ekolog sie znalazł. Niech się przypnie do drzewa w dolinie Rospudy i tam zostanie ;). 

   Ceny paliwa w Polsce są wyższe niż w większości krajów Europy. Z resztą ceny gazu też. Twitterowy wpis ministra Sikorskiego wyjaśnia przyczyny tego niezrozumiałego dla mnie wcześniej zjawiska. Proponuję opodatkować także mowę nienawiści i dzięki temu zrównoważyć budżet oraz zachęcić Polaków do uciekania z kraju…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
PawelK

Blog Paw

19 publikacje
5 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816