Bez kategorii
Like

Serce bestii bije w Polskę

31/12/2012
708 Wyświetlenia
0 Komentarze
17 minut czytania
no-cover

Odwieczna wojna Polski z apokaliptyczną Bestią…
Termin „Bestialstwo” próbuje się wyekspediować poza granice Europy , zakotwiczyć w Zatoce Perskiej , wszczepić w mentalność społeczną razem z hasłami terroryzm, islam , tyrania, demokracja.

0


 

 

Odwieczna wojna Polski z apokaliptyczną Bestią

Termin „Bestialstwo” próbuje się wyekspediować poza granice Europy , zakotwiczyć w Zatoce Perskiej , wszczepić w mentalność społeczną razem z hasłami terroryzm, islam , tyrania, demokracja.

 

„Rzymska” Bestia  

 

Mało kto pamięta, że cesarstwo rzymskie trwa nieustannie w NIEMCZECH i tam ma swój  inkubator,  przechowało się w prawach arystokracji niemieckiej  tytularnie.

 

*http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_Cesarstwo_Rzymskie_Narodu_Niemieckiego

O powstaniu   Świętego Cesarstwa Rzymskiego lub dokładniej /choć potocznie/ zwanego później Świętym Cesarstwem Rzymskim Narodu Niemieckiego można mówić dopiero od XIII w., kiedy ostatecznie połączono termin Cesarstwa z władcami  niemieckimi. Ten twór był początkowo skorupą, ciałem i masą jednak najważniejsza jest chwila powstania serca tego  molocha. To serce, dzisiaj nadaje rytm całej współczesnej cywilizacji ludzkiej, od Europy aż po jej antypody. Wszystkie awangardowe , obłędne, szalone, rewolucyjne czy zwariowane idee mają swoje korzenie w mrocznych narodzinach niemieckiego serca.

 

Narodziny serca bestii

Największe zło jakie wydarzyło się w historii nowożytnego świata , datowanego po narodzeniu Chrystusa zrodziło się właśnie tam – w Niemczech.

Luter był inicjatorem wielkiej deformacji ducha , która została dziwnym zrządzeniem losu  zaszczepiona w korzenie  naszego potężnego i wpływowego sąsiada – narodu niemieckiego.

Każde słowo Lutra zasiane w sercach Niemców przyniosło w przyszłości światu wielkie owoce …często niestety krwawe owoce.

Wiele się mówi o katolickiej inkwizycji, nie mówi się natomiast o słowach Lutra podżegających do krwawych egzekucji na czarownicach czy innowiercach. Niewiele wspomina się o jego  głębokim antysemityzmie. Najmniej wspomina się o luterańskim uzasadnieniu i misji lucyfera , który to według Lutra ewoluował do poziomu Boga.

 

Dziedzictwo

Luter poprzez duszę i bunt doprowadził do wykreowania nowej jakości wiary – podstawowego fundamentu dla niemieckiej jedności. Swoim tłumaczeniem Biblii zadbał o wykreowania spoiwa – dominującego dialektu językowego.

Tym krokiem przyczynił się przy okazji do załamania braterskiej jedności chrześcijańskiej i wyparcia wspólnej dla elit formy porozumiewania się jaką była łacina.

Wiara i język były tym co zjednoczyło plemiona arabskie i … dzięki Lutrowi trwale podzieliło chrześcijańską Europę.

 

Dziedziczyć można majątek , stanowiska i urzędy , prawa i przywileje . Ale łatwo jesteśmy w stanie przeoczyć fakt , że dziedziczyć można również biedę , nałogi, charakterystyczne zachowania / skłonność do buntu czy gwałtowność/ i …wielopokoleniowe przekleństwa.

 

Luter obdarzył Niemcy tym szczególnym dziedzictwem ukrytej kompilacji bardzo energetycznych podniet. Zasiał niezwykłe ziarno w narodzie wybitnych poetów, myślicieli wynalazców. Ten fenomen wybiegający często ku czystej destrukcjirozwijający się w wielu dziedzinach niestety pracował i pracuje do dzisiaj na rzecz czystej doktryny zła jaką współcześnie jest globalizacja pod szyldem Nowego Porządku Świata.

 

BESTIALSTWO

W czasie drugiej wojny światowej dało o sobie znać bestialstwo w najczystszej formie i w skali największej w dziejach ludzkości. 

Nowy Porządek Świata jest terminem, który zawojował całe Niemcy właśnie w tamtym straszliwym czasie. NWO nie jest współczesnym wymysłem , nie jest tylko deklaracją pojawiającą się w orędziach prezydentów USA . NWO jest bestialskim dziedzictwem ze wszystkimi konsekwencjami, oraz wszelkimi pozornie niemożliwymi ale i zupełnie nieludzkimi scenariuszami.

 

 SERCE BESTII BIJE i JEST TUŻ OBOK POLSKI

 Niemal wszystkie działania Niemiec mają bardzo wyraźny i niestety destrukcyjny wpływ na Polskę. Nie ma się co dziwić twierdzeniu, że  nasz naród na przestrzeni dziejów istnieje wyłącznie jako efekt cudu i wiary.

 

Sojusz niemiecko – niemiecki czy jak kto woli niemiecko –  rosyjski trwa od dawana. Katarzyna Druga jest Niemką , Lenina utożsamia się z niemiecką agenturą. To tylko fragmenty wyrafinowanej niemieckiej układanki. Jesteśmy niemal natychmiast poddawani testowi wytrzymałości  tej sąsiedzkiej  pomysłowości na wszelkich możliwych poziomach .   

Podobnie jak niegdyś już bywało w historii to Niemcy są jednym z kluczowych krajów Europy i mają rzeczywisty historyczny  wpływ na kształt współczesnej cywilizacji zachodniej, i CAŁEGO współczesnego świata.

 

O straszliwej ranie

 

Apokalipsa  św. Jana 13,3

I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,
a rana jej śmiertelna została uleczona.
A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,

 

Potężny kraj (jedna z głów) śmiertelnie zraniony to NIEMCY /wówczas hitlerowskie/ zostały niemal unicestwione po wojnie, a dzisiaj są bez wątpienia jedną z głów nowego świata. Niemcy to kolebka bawarskich iluminatów i matka tzw. awangardy w sztuce i nieograniczonej deprawacji w dziedzinie moralności chrześcijańskiej . Śmiertelnie raniona głowa bestii czyli Niemcy faszystowskie upadły by odrodzić się początkowo jako potężne RFN  i umocnić jako, potęga dyktująca warunki funkcjonowania współczesnej Europie – to fenomen. Jednak w sposób niedostrzegalny rozniosły też zarazę skrywanej masońskiej konspiracji antyludzkiej –faszystowskiej, okultystycznej, antykatolickiej.  /np. Skull & Bones i cała rodzina Bushów a dalej przez iluminatów bawarskich tak naprawdę cała Europa jest zarażona przemieszaną ideologią lucyferiańskiej sekty.

 

 

Nie oznacza to, że wyłącznie Niemcy są bestią ale jedną z głów . Jednak samą wskazaną bestią ( jedną z jej form) jest UE. Niemcy uznawane za bogaty kraj są nadal jednym z głównych kierunków emigracji za chlebem. Nawiązując do drugiej wojny światowej to przecież Europa była polem najbardziej zaciekłych walk to tu się wojna rozpoczęła i tu się zakończyła. Europa po tych przejściach była jakby śmiertelnie zraniona. Wszyscy dziś podziwiają UE gdyż jest to obecnie organizacją o największym potencjale ekonomicznym. Sama bestia (Europa) po dwóch wojnach światowych wydawała się ciężko , śmiertelnie wręcz ranna…

Władza sekt Illuminacko – lucyferiańskich opiera się na pakcie północno atlantyckim czyli europejsko amerykańskim. Amerykanie nie mają pojęcia, że rzeczywistą władzę w USA sprawują europejskie rody iluminacie- lucyferiańskie, ukryte pod szyldami globalnych korporacji i prywatnych banków (właścicieli FED amerykańskiego banku rezerw federalnych- banku całkowicie prywatnego)


Bestia o dwóch rogach wykonująca wszelką władzę to USA i GB

Tym współpracującym rogom nikt inny na świecie nie jest w stanie zaszkodzić i w żaden sposób nie będzie nad nimi miał  władzy

Ap.13,7

«Któż jest podobny do Bestii
i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»

Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi
i zwyciężyć ich,
i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.

To się dzieje cały czas – nikt nie jest w stanie walczyć z NATO, żaden kraj nie może stawić im oporu. A w imię demonokracji wprowadza się wszelkie antychrześcijańskie nowoczesne "normy społeczne".

 

  

Ap. 13,13

 I czyni wielkie znaki,
 tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.

To uderzenie bomby atomowej oraz broni rakietowej jako pokaz siły ku przestrodze. To robią dzisiaj wszystkie mocarstwa militarne. Najsławniejsze bo bardzo liczne i jedne z pierwszych oraz najpotężniejsze do tej pory to NATO-owskie próby na atolu Bikini.

 

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html

 

Wielu Polaków pisze o potrzebie tworzenia  planów naprawy czy mechanizmach budowy dobrobytu. Nie da się budować strategii bez dokładnego badania i analizy faktów przeszłych , historycznych, bez   rzeczowej oceny wpływu zjawisk fizycznych , łatwych do zidentyfikowania.

 

Ważniejsze  jest jednak  umiejętne zbadanie spraw pozornie irracjonalnych gdyż to one w istocie ukształtowały nie koryto rzeki lecz ocean tego potężnego nurtu historii , który dzisiaj tak miota wszystkimi narodami świata. Szczególnie, bezlitośnie i z wściekłością miota narodem polskim, gdyż istnienie tej niewielkiej , dzielnej barki jest od wieków drwiną z potęgi każdego współczesnego lewiatana.

 

Strategia musi być celem jedynym w sobie dalekosiężnym i jednoznacznie określonym. Musi zapewnić działanie na wszystkich frontach jednocześnie.

 

Nie ma dzisiaj strategii bardziej jednoznacznej i wielopłaszczyznowej niż ta określona w wezwaniu .

 

Jezus Chrystus Zbawiciel Królem Polski

 

Odpowiedź jest tu:

 

http://avepatria.nowyekran.pl/post/26072,polski-armagedon-bedzie-droga-wyzwolenia

 

 

Czym dla świata jest Polska ?

 

„Ta rzecz, której tak bardzo nienawidzili – i nadal nienawidzą – ludzie źle życzący Polsce, to splot katolicyzmu i polskości, wiary i szlachetności polskiego charakteru, który ma źródło w rycerskiej przeszłości współczesnych Polaków. Przeszkadzała im – i przeszkadza nadal – polska historia, polska wiara – i polska kultura, z tej wiary i historii wyrosła. Przeszkadza to, że Polacy nie przestali być rycerzami walczącymi zawsze o większą sprawę. „

 

 

„Po takim wspomnieniu można lepiej zrozumieć intuicję Chestertona, że wraz z upadkiem Polski runąłby szaniec pokoju całegoświata. Mocno powiedziane, ale to właśnie jest sedno sprawy.”

 

Pięknie opisano rzecz tutaj :

 

http://ewapolak-palkiewicz.pl/moc-truchleje/

 

 

 

 

 

 

Iluminati w wikipedii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Iluminaci_Bawarscy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminat%C3%B3w

 

Cele Iluminati – lucyferiańskiej masonerii

– zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów

– zniesienie własności prywatnej

– zniesienie patriotyzmu i ducha narodowego

– zniszczenie życia rodzinnego i instytucji małżeństwa oraz ustanowienie grupowego wychowania dzieci

/i po konflikcie z KRK ekskomunice i wygnaniu bawarskich iluminatów pojawił się ostatni cel /

 zniszczenie chrześcijaństwa i wszelkich religii.

 

Do zbadania i samodzielnego poszukiwania.

*Wpływ bawarskich illuminati na  wybuch rewolucji francuskiej i rosyjskiej.

*Prawdziwe znaczenie 1 maja.

*Plan Trzech wojen światowych.

 

*Powiązania rodów niemieckich i brytyjskich

Ciekawe linki

http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/82368,spisek-ktory-zaprawde-moze-nazywac-sie-ojcem-wszystkich-spiskow

http://argo.nowyekran.pl/post/78648,usa-dogadaly-sie-z-niemcami-ogloszono-decyzje

http://coryllus.nowyekran.pl/post/46920,lowcy-jasnowidzow#comment_336673

http://www.berzinarchives.com/web/pl/archives/advanced/kalachakra/shambhala/nazi_connection_shambhala_tibet.html

http://pufoc.republika.pl/v7_ss4.htm

Bezdyskusyjna dominacja Europejska.

http://zbigniewkuzmiuk.nowyekran.pl/post/52366,niemcy-juz-teraz-przyjmuja-holdy#comment_375051

Masoneria Niemcy i polska

http://krajskiomasonerii.nowyekran.pl/post/64283,czy-polska-masoneria-wspoldziala-z-rosyjska

http://circ.nowyekran.pl/post/81348,ruch-narodowy-wlocznia-przeznaczenia

 

 

Faszyzm w USA temat tabu ?

 

 

Lenin – Austriacki szpieg czy niemiecki agent kawałek wywiadu o Leninie i „najstarszym góralu” od 3 do 4 minuty.

 

 

 

Cesarstwo Rzymskie narodu Niemckiego

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_Cesarstwo_Rzymskie_Narodu_Niemieckiego

 

i Rosja wojna

 

 

 

Natowskie opryski /dla "wielbicieli" chemtraili/

 

 

Nowe Niemcy, New Age i New World Order

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/74364,za-nasza-zachodnia-granica-powstalo-nowe-panstwo

 
 

Prostytucja    

http://wyszperane.nowyekran.pl/post/83661,niemiecki-nierzad-powszechny

 

NOWA SZWABIA hitlerowski okultyzm.

 

 Mocne i szczere teksty o rzeczywistym wpływie Niemiec

http://bombardier.nowyekran.pl/post/84252,jedz-do-niemiec-czyli-bandyci-i-zlodzieje-sa-jednak-za-zachodnia-granica

 http://wd90.nowyekran.pl/post/82962,niemieckie-korzenie-unii-europejskiej

0

jax

Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy równorzedne powinnosci kazdego czlowieka. Obowiazek wobec duszy, obowiazek wobec prawdy i obowiazek wobec ojczyzny, harmonijnie tworza fundament na którym powstaje bezpieczny lad spoleczny Polski

33 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758