Komentarze dnia
Like

Sędziowie i Sądy – klucz do normalności!

10/05/2014
711 Wyświetlenia
7 Komentarze
17 seconde czytania
Sędziowie i Sądy – klucz do normalności!

Chyba nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważna dla społeczeństwa i ładu społecznego, jak fundamentalna dla istnienia zdrowego i normalnego państwa prawa jest kwestia tego, kto i na jakich zasadach może nas sądzić – czyli komu de facto dajemy władzę rozstrzygania wszelkich sporów i ustalania obowiązujących praw.
.

0


Dziś o fundamencie państwa – czyli Sądownictwie…
Zapraszam:
.
PS. Link do wywiadu, który przeprowadził ze mną portal wGospodarce.pl:http://wgospodarce.pl/informacje/12802-konrad-daniel-podziemnatv-popieram-tylko-jeden-cel-zjednoczenie-sie-polskiego-spoleczenstwa-w-celu-odsuniecia-pookraglostolowej-patologicznej-wladzy-od-wplywu-na-nasze-zycie
.

.

.

.

 

Inne zapisy autora:

0

Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

 1. owszem ma i jest to klucz ale co to ma wspólnego z pieprzeniem o okragłym stole to nie wiem.Normalnie leniwi niedouczeni w ogromnymi przywilejami i apanazami i imunitetami zupełnie bez sensu pracownicy których nie ma komu popędzic do roboty..i nauki.I putin ani osama tego nie załatwi.Ani okraglostolowe pieprzenie.

  0
 2. Avatar gość

  muls – zacznij myśleć i poznawać fakty. Pookrągłostołowe podzielenie kraju. Dojście do władzy “uprzywilejowanych”. często scheda dynastyczna. Funkcje publiczne zakłady, miejsca pracy w urzędach idą z ojca na syna. Ojciec był z zawodu dyrektorem to syn też musi. Dzieci dawnej nomenklatury zajmujący wszystkie ważne funkcje w aparacie państwowym. Kiedyś UB wykańczało Polaków strzałem w potylicę a dzisiaj stosują tzw. miękkie metody stąd okupacja całego systemu zarządzania obywatelami.

  0
 3. ci uprzywilejowani to kto.Te dynastie to gdzie.Te urzedy to ida na syna jak.Te dzieci z dawnej to gdzie.A ta okupacja to w którym wojewodztwie??????

  0
 4. Avatar gość

  lustrator) To czytaj człowieku nie tylko GW i nie tylko oglądaj TVN. Czytaj co ludzie piszą i co zostało udowodnione, a dotyczy naszej historii po 89.

  0
 5. Avatar Piotr B.

  Chyba ktoś Tu dziłą w ramach prowokacji Panie “lustrator”.
  Proponuje się pochwalić swoim rodowodem oraz miejscem zatrudnienia.

  0
 6. jamnik szorstkowłosy z dwoma medalalmi.Na was taki wystarczy.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816