NEWS
Like

Sędzia zawiadamia Premiera o grupie przestępczej w Prokuraturze Wojskowej

03/12/2013
1584 Wyświetlenia
5 Komentarze
27 seconde czytania
Sędzia zawiadamia Premiera o grupie przestępczej w Prokuraturze Wojskowej

Dotarliśmy do dokumentu, w którym Sędzia w stanie spoczynku Mariusz Lewiński informuje Premiera Donalda Tuska o działaniu zorganizowanej grupy przestępczej w ramach Naczelnej Prokuratury Wojskowej. To już druga taka informacja. Pierwszym pismem złożonym przez Sędziego wraz z archiwum zawierającym dowody przestępstw prokuratorów nie był zainteresowany ani Premier ani jego Radca Jerzy Izdebski. Wymowa dokumentu jest przerażająca, dlatego publikujemy go bez komentarza.

0


Pamiętajmy, to dokument napisany, podpisany i złożony przez wieloletniego sędziego wojskowego przeniesionego w stan spoczynku, za publiczne ujawnienie działań korupcyjnych Sędziów sądownictwa wojskowego. Obecnie Sędzia obawia się o swoje życie.

Interesujące jest jakie to dokładnie dowody zdecydowano się tuszować w Kancelarii Premiera.

Premier Tusk 3.XII

Premier Tusk 3.XII str 2

Premier Tusk 3 XII str 3

 

 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

 1. Avatar Jerzy Wnorowski

  Ostre i mówiące całą prawdę o działalności organów sprawiedliwości rządów Tuska.

  0
  • EM EM

   To nie jest tylko wina rządów Tuska. To jest kontynuacja działań bezpieki i umowy zawartej przy Okrągłym Stole, to jest skutek braku przeprowadzenia lustracji i usunięcia rządu Olszewskiego, to jest skutek braku odpowiedzialności karnej funkcjonariuszy publicznych, w tym sędziów i prokuratorów, to jest skutek zaniechania postawienia przed Trybunałem Stanu urzędników akceptujących w czynach taki stan państwa. Zauważcie, że do tej pory, ten kto próbował zniszczyć istniejący układ przestępczy, spotkał się z większą lub mniejszą represją ze strony tzw. wymiaru sprawiedliwości.

   0
 2. Avatar ~m

  Mocne i odważne słowa pana sędziego. Zwraca uwagę też ostatni akapit, że to co jest publicznym podejrzeniem odnośnie dziwnych “samobójstw” ludzi powiązanych z władzą, potwierdza człowiek, który z racji pełnionego niegdyś zawodu, służby ma zdecydowanie większą wiedzę w tej materii niżli przeciętny obywatel.

  0
 3. Avatar Gosc (USA)

  Tak zwana wojskowa prokuratura w Polsce to bolszewicka cholota w polskich mundurach!!!!!!!!!!! Pasuje w sam raz do wspolczesnych Polakow nad Wisla! W normalnym kraju nigdy by nie mieli racji bytu. Typowy twor sowiecki mowiacy po polsku.Wieszac ich poki drzewa jeszcze w tym absurdzie nad Wisla rosna.

  0
 4. How could any of this be better stated? It coldnu’t.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816