Bez kategorii
Like

Samolot Hercules dla SP

22/08/2012
472 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jest to zbędny wydatek i jedynie służy zabezpieczeniu transportowaniu kolejnych kontyngentów naszych wojsk do odległych obszarów świata.

0


Samolot Hercules dla SP

W Wojsku Polskim kolejna propagandowa impreza. Tym razem Siły Powietrzne oficjalnie przyjęły na wyposażenie piąty i ostatni samolot C-130E Hercules. Można oczywiście zachłystywać się tak jak to uczynił minister obrony twierdząc:”Nigdy w historii polsko-amerykańska współpraca wojskowa nie była tak bliska”, lub po prostu zapytać, w jaki sposób te samoloty wzmacniają stan obronności naszego kraju?

Jest to zbędny wydatek i jedynie służy zabezpieczeniu transportowaniu kolejnych kontyngentów naszych wojsk do odległych obszarów świata. Sprzęt nie tylko zbędny dla takiej armii jak Wojsko Polskie, ale równocześnie nie stanowi nic z nowoczesności. Niewątpliwie znajdzie się chór klakierów i dobrze ustosunkowanych dziennikarzy, którzy zapewnią medialne wsparcie dla tej decyzji.

Tak, oto skromne środki finansowe są wydawane według potrzeb sojuszniczych i nie ma przekłamania w tym, że jak ocenia wielu nasze wojsko najlepiej sprawdza się, jako siły pomocnicze USA.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Adam Zawrat

Prawda, cnota i sprawiedliwosc z jednego pochodza gniazda. Trudno dla nich znalezc rymowanie.

16 publikacje
12 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816