HYDE PARK
1

Sąd zablokował wyborczy przekręt działaczy PO w Gleiwitz.

30/09/2018
1560 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Sąd zablokował wyborczy przekręt działaczy PO w Gleiwitz.

Tak to się musiało stać. Oszukani działacze PO którzy mieli obiecane miejsca na listach wyborczych w Gliwicach złożyli skargę do sądu. To podobny przypadek jak sprawa prawnika który starał się o miejsce w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Nepoci w PO naruszyli prawa Konstytucyjne członków swojej partii. A przecież Konstytucja jest najważniejsza. Pan poseł Budka niejednokrotnie tego dowodził. A tu dwóch radnych PO straciło miejsce na liście wyborczej na rzecz żony Borysa Budki. Poseł Budka podobno stwierdził że to inny pan posługuje się jego żoną, jest z niej zadowolony i nie chce jej tracić z widoku więc przesunął ją według swoich potrzeb (z jednej listy na drugą). Buława marszałkowska to jest to! Twórcy „Ucha prezesa” sugerowali coś o Borysie […]

0


Tak to się musiało stać. Oszukani działacze PO którzy mieli obiecane miejsca na listach wyborczych w Gliwicach złożyli skargę do sądu. To podobny przypadek jak sprawa prawnika który starał się o miejsce w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych.

Nepoci w PO naruszyli prawa Konstytucyjne członków swojej partii. A przecież Konstytucja jest najważniejsza.

image

Pan poseł Budka niejednokrotnie tego dowodził. A tu dwóch radnych PO straciło miejsce na liście wyborczej na rzecz żony Borysa Budki. Poseł Budka podobno stwierdził że to inny pan posługuje się jego żoną, jest z niej zadowolony i nie chce jej tracić z widoku więc przesunął ją według swoich potrzeb (z jednej listy na drugą). Buława marszałkowska to jest to!

Twórcy „Ucha prezesa” sugerowali coś o Borysie i Kamili…… Reszta to plotki i proszę nic nie sugerować.

image

W każdym razie wyprowadzeni w pole radni skorzystali z niezawisłych sądów u uprawnień konstytucyjnych i aby zapobiec nieodwracalnym skutkom, które pojawiłyby się w przypadku gdyby taka lista trafiła do rąk wyborców poprosili sąd o dokonanie zabezpieczenia.

Drukowanie list wyborczych zamrożone.

Skoro sąd uwzględnił wnioski dwóch kandydatów na sędziów Izby Karnej, którzy nie uzyskali rekomendacji Rady Sądowniczej dlaczego miał nie uwzględnić wnioski dwóch radnych którzy nie otrzymali rekomendacji swojej organizacji.

Przecież KRS jest takim organem organizacji sędziów jak Zarząd PO dla członków tej partii a wszyscy są równi wobec prawa.

PS. Wszelkie podobieństwo osób i sytuacji opisanej powyżej do czegokolwiek i kogokolwiek jest przypadkowe.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758