Bez kategorii
Like

Sąd Apelacyjny w Katowicach chroni kolejnego zbrodniarza

21/11/2012
1104 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Tematem tragicznie w okupowanej Polsce nabrzmiałym, a zamilczanym w reżimowych mediach i niezależnym obiegu informacji jest rola psychuszek jako narzędzia terroru. Jednym ze zbrodniarzy jest Ludwik Wódka, ordynator psychuszki w Lublińcu

0


Tematem tragicznie w okupowanej Polsce nabrzmiałym, a niemal zupełnie zamilczanym i w reżimowych mediach, i niezależnym obiegu informacji jest rola psychuszek jako narzędzia terroru wymierzonego w społeczeństwo. Jednym ze zbrodniarzy usłużnych wobec tajnej policji jest Ludwik Wódka, ordynator psychuszki w Lublińcu. Wódka wsławił się organizacją tortur w psychuszce w Lublińcu w 2008 r. W lutym 2008 r. Ludwik Wódka pozbawił życia swego pacjenta, Piotra Przybyłę i pośrednio jego matkę; lekarz, który odnalazł i stwierdził zgon Piotra Przybyły zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok denata. Na dokumencie tym widnieje ręczna adnotacja, że sekcja nie będzie konieczna – i podpis Ludwika Wódki, domniemanego zabójcy. Otrzymawszy telegram o śmierci jedynego syna, matka Piotra Przybyły zmarła tego samego dnia. Ludwik Wódka mógł w podobny sposób zabić w 1983 r. Krystynę (lub Barbarę) Baron – tej ostatniej informacji nie udało się potwierdzić bezpośrednio, ale potwierdziła ją prokuratura w Lublińcu, gdyż łamiąc prawo dostępu do informacji publicznej i odrzucając formalne wnioski prasowe odmówiła informacji na temat tego zabójstwa i kilku dalszych, podobnych przypadków. 

Ludwik Wódka jest "biegłym sądowym" od roku 1962 r. i w tym czasie spisał setki, jeśli nie tysiące fałszywych opinii psychiatrycznych dla kilku pokoleń sprzedajnych sędziów i prokuratorów. A ci do dziś zapewniają bezkarność zbrodniarzowi. 

Na głoszone publicznie zarzuty Ludwik Wódka reaguje tym, czym zajmował się całe życie – fałszem, oszczerstwami, i pomówieniami. W związku z jednym z pomówień oszusta, z pozwem o naruszenia dóbr osobistych przeciw Wódce wystąpił Mariusz Cysewski, redaktor pisma "Wolny Czyn" KPN Obszaru V. 20 listopada 2012 r. Sąd Apelacyjny w Katowicach oddalił apelację M. Cysewskiego. To kolejne przestępstwo sądowe ze strony sędziów-marionetek było przestępstwem demonstracyjnym, a wyrok znany był z góry; w dniu rozprawy "sąd" otrzymał dokumenty o łącznej objętości kilkudziesięciu stron, po czym ogłosił naradę która zajęła ok. 10 minut. Oto nazwiska sędziów Sądu Apelacyjnego w Katowicach pozorujących rozpoznanie apelacji 20 listopada 2012: Ewa Jastrzębska (przewodnicząca), Anna Bohdziewicz, Joanna Kurpierz. 

Na filmie: wystąpienie M. Cysewskiego przed "sądem"

 


Na filmie: krótki komentarz M. Cysewskiego do perspektyw procesów przed Sądem Apelacyjnym w Katowicach
Kamerzysta: Przemysław Krystera
***

Nagłaśniajmy zbrodnie państwa antypolskiego. Napadli na Ciebie siepacze reżimu? Nie milcz! Zgłoś się do nas. Tylko wspólna walka doprowadzi do upadku totalitarnego państwa i odzyskania niepodległości!

Kontakt z redakcją: tel. 511 060 559
https://sites.google.com/site/wolnyczyn/
ppraworzadnosc@gmail.com 

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758