Artykuły redakcyjne
Like

Są dowody, że atak gazowy w Syrii to amerykańska prowokacja

09/09/2013
2020 Wyświetlenia
38 Komentarze
1 minut czytania
Są dowody, że atak gazowy w Syrii to amerykańska prowokacja
Tym razem zamiast artykułu taka oto krótka informacja:
Hakerzy dotarli do korespondencji pracownika amerykańskiego wywiadu i opublikowali prywatne wiadomości pułkownika Anthony’ego J. Macdonalda, który jest Dyrektorem Biura Operacji i Planowania zastępcy szefa sztabu wywiadu USA.

W wiadomości e-mail z 22 sierpnia 2013 r. cywilny analityk wojskowy Eugene P. Furst gratuluje pułkownikowi „udanej operacji” odnosząc się do publikacji Washington Post o ataku chemicznym w Syrii. Fragmenty korespondencji mailowej Anthony’ego J. Macdonalda z Eugene P. Furstem przedstawione na portalu Center For Global Research:

 

E. FURSTPrzy okazji, widziałem twój ostatni sukces, moje gratulacje. Dobra robota.

A. MACDONALD: Jak widzisz, jestem teraz daleki od tego, ale wiem, że nasi chłopcy naprawdę się postarali

0


 

usa1

 

 

 

Spośród innych korespondencji znaczenie dla sprawy może mieć również korespondencja pomiędzy żoną pułkownika Jeniffer MacDonald a Mary Shapiro:

M. SHAPIRO: Nie mogę przestać myśleć o tym strasznym ataku gazowym w Syrii. Widziałaś te dzieci? Naprawdę płakałam. Zostały zatrute, zmarły. Kiedy to się skończy? We śnie widzę ich twarze. Co Tony Ci o tym mówił?

J. MACDONALD: Również to widziałam, bardzo mną to wstrząsnęło. Ale Tony mnie pocieszył. Powiedział, że dzieci nie cierpiały, że zrobione to było pod kamery. Więc nie martw się, moja droga.

M. SHAPIRO: Ciągle myślę o tych dzieciach. Bogu dziękuję, że są żywe. Mam nadzieję, że dostały jakiś prezent albo, że im zapłacono.

 

 

 

usa2

 

 

 

 

Źródła:

Syria: dowód na użycie broni chemicznej przez USA?

http://www.globalresearch.ca/u-s-military-intelligence-involved-in-chemical-attack-in-syria/5348036

przechwycone maile:  http://pastebin.com/zeXpsRnh

 

 

ŁŁ: pozostawiam ww. wiadomość bez dodatkowego komentarza. Niepotrzebny. Jest natomiast nowa od Sekretarza stanu USA Johna Kerry: 

 

– administracja USA niebawem rozpowszechni nagrania wideo pokazujące atak z użyciem broni chemicznej w Syrii. Chcemy za ich pomocą przekonać Amerykanów i Kongres USA o potrzebie interwencji wojskowej w Syrii.

 

ciekawe?

 

 

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816